رفتن به مطلب

نمایش کامل متن در قسمت بر چسپ ها

ارسال‌های توصیه شده

سلام :give_rose:

در قسمت برچسپ ها متنی رو که اضافه میکنیم  وقتی کلمات بیش از  حد مجاز میشه ،داخل پستها  کاملا اون متن رو نمایش نمیده و در واقع قستمی از متن رو نمایش میده و مابقی متن برچسپ  مخفی میشه ..........حالا چی کار کنیم که متنی رو که داخل برچسپ ها اضافه میکنیم به طور کامل بدون هیچ محدویتی  داخل پست ها اون رو نمایش بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

منظورتون همین قسمت که تصویر دادم یا اینکه وقتی تعداد تگ ها بیشتر میشه ؟

Capture34555.PNG

اگر این قسمت هست دستورات زیر رو به custom.css اضافه کنید

.ipsPageHeader .ipsTags a > span {
    max-width: 500px;
    text-overflow: unset;
}

لینک ارسال

در هم اکنون، علی یوسفلاوی گفته است :

سلام

منظورتون همین قسمت که تصویر دادم یا اینکه وقتی تعداد تگ ها بیشتر میشه ؟

Capture34555.PNG

اگر این قسمت هست دستورات زیر رو به custom.css اضافه کنید

.ipsPageHeader .ipsTags a > span {
    max-width: 500px;
    text-overflow: unset;
}

این قسمت رو اضافه کردم  فقط در قسمت  متن داخلی تاپیک ها درست شد.......ولی در قسمتی که کاربرها پست ارسال میکنن درست نشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک ارسال

دستور زیر هم اضافه کنید

#elInput_topic_tags_wrapper {
    width: 100%;
    max-width: 100%;
}

لینک ارسال

در هم اکنون، علی یوسفلاوی گفته است :

دستور زیر هم اضافه کنید

#elInput_topic_tags_wrapper {
    width: 100%;
    max-width: 100%;
}

اضافه کردم تغییری نکرد...

لینک ارسال

سلام

آقای یوسفلاوی این کدی که فرستادید طول  کادر قسمت برچست رو تغییر میده و من در واقع  میخوام در قسمت  پستهای ارسالی  کاربران  طول بر چسپ تغییر کنه :مثلا:

112.png

لینک ارسال

با سلام و خسته نباشید به گروه :give_rose:ipbfarsi

من این 2 تاm/ تاپیک رو  4 روز >:/پیش فرستادم ......... باید دوباره همین تاپیک رو از نو ارسال کنم ؟:dash1:

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

اگر پاسخی برای اون تاپیک ها وجود داشته باشه مطمئنا از طرف تیم IPBFarsi حتما در جهت رفع مشکل شما گفته می شه. اگر پاسخی نیست به این معنی هست که ما در حد توانایی کمک های لازم رو کردیم و چیزی بیشتر توسط ما قابل ارایه نیست.

موفق باشید

لینک ارسال

در هم اکنون، وحید نامنی گفته است :

اگر پاسخی نیست به این معنی هست که ما در حد توانایی کمک های لازم رو کردیم و چیزی بیشتر توسط ما قابل ارایه نیست.

سلام

ممنون از راهنمایهاتون :hi:...... این که فرمودین پاسخی نیست ....یعنی قابل تغییردادن نیست .......و هم چنین که فرمودین  راهنمایی های  لازم شده ... خو در تاپیک زیر اصلا پاسخی ارسال نشده  جهت  راهنمایی.... خب مهندس به نظر شما  این کجاش راهنمایی لازم شده؟؟؟؟؟؟ :dash1:....من الان تقریبا 90 درصد مشکلم  رفع شده  ......یه مقدار خیلی ناچیزی مونده .حالا یه بزرگواری کنید یه راهنمایی کنید[-O< .....

با تشکر

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

متاسفانه من در مورد سوال شما اطلاعاتی ندارم که بتونم کمک کنم. بقیه دوستان هم مطمئنا دیدن ولی خوب اینکه مث بنده پاسخی براش نداشتن.

این مورد رو دقت بفرمایید که هر سوالی که شما می پرسید امکان پاسخ از طرف ما نیست و تنها کسی که تماما می تونه پاسخ بده پشتیبان های IPS هستن.

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...