رفتن به مطلب

چطور اسکریپت نال شده هاست را بن میکند ؟

ارسال‌های توصیه شده

سلام بنده میخوام تو هاستم که داخل کشور هست این انجمن رو هم نصب کنم . خود هاستینگ گفته مسعولیتش با خودتون ، از نظر ما موردی نداره ، حالا دقیقا نفهمیدم منظورشو ... ولی هاستش وارز نیست ...

حالا سازنده این انجمن چطور میخواد هاست من که تو دیتاسنتر پارس آنلاین هست رو بن کنه ؟؟؟ مگه میشه .. مگه داریم ؟؟؟؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

در 32 دقیقه قبل، PEYMAN گفته است :

حالا این اسکریپت  و انجمن نه

کدوم اسکریپت ؟ IPS ؟ اگر IPS که انجمن هم هست !

در 32 دقیقه قبل، PEYMAN گفته است :

کلا چطور بن میکنن ؟؟؟ مگه به همه دیتآسنترها دسترسی دارند ؟

نامه به دیتاسنتر می زنن که سایت فوق قوانین کپی رایت رو نقض کرده و طبق قانون باید مطالب حذف بشه! دیتاسنتر هایی که در کشورهایی که واقع شده باشن به قانون کپی رایت اهمیت ندن مشکلی ندارند.

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

کدوم اسکریپت ؟ IPS ؟ اگر IPS که انجمن هم هست !

نامه به دیتاسنتر می زنن که سایت فوق قوانین کپی رایت رو نقض کرده و طبق قانون باید مطالب حذف بشه! دیتاسنتر هایی که در کشورهایی که واقع شده باشن به قانون کپی رایت اهمیت ندن مشکلی ندارند.

نه منظورم مثلا vb بود ... ولی من خداییش از این انجمن خوشم اومده ، هم ساده است و هم سبک و راحت ... ولی گیر کردم نمیدونم چکار کنم . چون تا حالا اسکریپت یا انجمن نال شده نصب نکردم ...

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 55 دقیقه قبل، PEYMAN گفته است :

ولی من خداییش از این انجمن خوشم اومده ، هم ساده است و هم سبک و راحت ... ولی گیر کردم نمیدونم چکار کنم . چون تا حالا اسکریپت یا انجمن نال شده نصب نکردم ...

توی اون لینکی که دوست من قرار دادن نوشته که اتفاقی نمی افته. اگر تا الان چنین اتفاقی افتاده بود یک نفر توی انجمن گزارش می کرد! نمی کرد ؟!

خوب ترس شما از چیه؟ کشور ما که قانون کپی رایت رو رعایت نمی کنه ! فرقی دیگه به حال شما نداره !

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...