رفتن به مطلب

مشکل ارسال پست همزمان در تاپیک

khafan11

ارسال‌های توصیه شده

دوستان متاسفانه IPS 4 یه مشکلی داره وقتی چند نفر در یک موضوعی در حال ارسال پست باشن به طور مثال من پستم رو ارسال میکنم اونی که همزمان با من ارسال میکنه پست اونو نشون نمیده باید حتما صفحه رفرش بشه !! :sad1:اینجوری اگه تاپیک شلوغ باشه و همه در حال پست باشن زیاد جالب نیست ! ویبولتین و زنفرو و ... همه وقتی پست رو میفرستی پست هایی هم که قبل تو ارسال شدن در اون حال نشون میده ! فکر کنم نسخه 3 IPB هم اینجوری بود !! ولی این 4 نمیدونم چرا همچی شده !! راه حلی ندارین ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

در IPS4 به صورت پیش فرض امکان نمایش آخرین ارسال ها هم در تاپیک ها و هم در پیغام های خصوصی  به صورت Ajax فعال هست. کافیه روی سیستم شخصی تون تست کنید.

اما اینکه چرا نشون داده نمی شه مطمئنا به تنظیمات و محدودیت ها سرور شما بر می گرده !

اینکه از کدوم محدودیت غیر استاندارد هست تشخیصش سخته !

لینک ارسال

در 15 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

در IPS4 به صورت پیش فرض امکان نمایش آخرین ارسال ها هم در تاپیک ها و هم در پیغام های خصوصی  به صورت Ajax فعال هست. کافیه روی سیستم شخصی تون تست کنید.

اما اینکه چرا نشون داده نمی شه مطمئنا به تنظیمات و محدودیت ها سرور شما بر می گرده !

اینکه از کدوم محدودیت غیر استاندارد هست تشخیصش سخته !

ببینید مثلا الان من در حال تایپ هستم بله به صورت Ajax یه چی میاد میگه که الان فلانی پست ارسال کرده ( کلیک برای نمایش ) اگه روی گزینه نمایش کلیک نکنی و پست خودت رو ارسال بزنی ، اون پستی که قبل شما ارسال شده نشون نمیده و فقط پست خودم رو نشون میده

وه یا اینکه یه تاپیکی داغ باشه و همه در حال ارسال باشن اون وقت بازم همین مشکل هست هی باید رفرش کنی ببینی اون وسطا کدوم پستی اومده که تو ندیدی !!

لینک ارسال

بله خب .... 

به همین صورت هست دقت کنید شما با اسکریپت انجمن ساز طرف هستید 

اون چیزی که شما میگید چت روم هست

لینک ارسال

در 6 ساعت قبل، طـــاها شیــــعه نواز گفته است :

بله خب .... 

به همین صورت هست دقت کنید شما با اسکریپت انجمن ساز طرف هستید 

اون چیزی که شما میگید چت روم هست

اقا نمیدونم چرا هر بار یکی میاد تو تاپیک های من یه چیزی میگه !

شما اگه سنت میرسه و استعدادش رو داری لطف کن هرچی فروم ساز مد نظرت هست  رو نصب و تست کن ببین چی ب چیه، بعد بیا اینجا اینجوری حرفه ای جواب بده

من وقتی پستی بزنم نفهمم قبل من پستی در اون تاپیک ارسال شده خیلی بده !! چه فایده داره اصلا !؟ هیچ انجمن سازی این مشکل رو نداره !! حتی گفتم اگه دقیق یادم باشه نسخه 3 هم به نظرم اینجوری نبود

لینک ارسال

من کلا استعداد ندارم ... سنمم به این چیزا نمیخوره کلا هم چیزی از وب بلد نیستم ولی انجمن ساز با چت روم فرق داره هرکی 10 روز پای نت نشسته باشه میدونه

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، khafan11 گفته است :

اقا نمیدونم چرا هر بار یکی میاد تو تاپیک های من یه چیزی میگه !

شما اگه سنت میرسه و استعدادش رو داری لطف کن هرچی فروم ساز مد نظرت هست  رو نصب و تست کن ببین چی ب چیه، بعد بیا اینجا اینجوری حرفه ای جواب بده

من وقتی پستی بزنم نفهمم قبل من پستی در اون تاپیک ارسال شده خیلی بده !! چه فایده داره اصلا !؟ هیچ انجمن سازی این مشکل رو نداره !! حتی گفتم اگه دقیق یادم باشه نسخه 3 هم به نظرم اینجوری نبود

سلام دوست عزیز

تاپیک بسته میشه تا هر کسی نیاد تو تاپیک شما و یه چیزی بگه !

قوانین - این انجمن ها یک مکان عمومی می باشد لطفا با احترام کامل با دیگران برخورد کرده و با لحن مناسبی صحبت بفرمایید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...