رفتن به مطلب

بحث و نظر و پیشنهاد در مورد پوسته ی جدید انجمن -> Quantum

نظر سنجی پوسته  

35 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. فونت مورد علاقه شما در این پوسته کدام میباشد؟

• فونت دیفالت / هما
      10
    • فونت یکان
      17
    • فونت ایرانین سانس
      9
    • فونت نسخ
      1
    • فونت گوگل
      2
    • فونت کوفی
      2
    • فونت حیدری
      3

ارسال‌های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت

ممنون امیر جان.لطف داری. :give_rose:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 67
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

خوب با لطف خدا این کار هم به خوبی انجام شد و شما کاربران گرامی میتونید از پوسته استفاده ببرید.   لازم به ذکر هست پوست ه ی قبلی هم  قابل انتخاب هست و ازونجا که سلیقه ها متفاوته  افرادی که پوسته ی قبل

یـــــــــــــعــــــــــــــــــــنـــــــــــــــــــی تـــــــــــــــــــم بــــــــیــــــــــــنــــــــــظــــــــــــیــــــــــــره فـــــــــــــوق الـــــــــــــعادســـــــــــــــت ... اص

دوستان اگر با عکس نشون بدن من دقیق ببینم ممنون میشم.   در مورد اون ها modal ها: وقتی فعال میشه اسکرول بار مرورگر حذف میشه.منظورت همینه؟ اگر هیمنه که جزو ویژگی های اون modal هست.fixed میشه و یعنی شم

تصاویر ارسال شده

• مدیر کل بازنشسته سایت

درود.شما اگر کوکی مرورگرتو پاک کنی تنظمیاتت از بین میره .

لینک ارسال

ای کاش میشد ذخیره بشه چون من هر وقت کارام تموم میشه هیستوری رو پاک میکنم عادت بدیه نمیدونم چرا اینکارو میکنم :دی

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

ببین کش و history با  cookie متفاوته.زمانی که میخوای پاک کنی تاریخچه رو گزینه ی کوکی ها رو تیک نزن. download history و browser history و cache و ... رو پاک کنی موردی نداره.اگر میخوای حذف نشه کوکی ها رو نباید حذف کنی.

شما اگه کامل کوکی ها رو پاک کنی دفعه بعد که بیای تو اون سایت برای مثال میبینی لاگین نیستی و دوباره باید لاگین کنی.

حله؟ :yes1:

• پسند 1
لینک ارسال

حله سعید خان :)

منظور من این بود بدون کوکی ذخیره بشه که با یه مرورگر دیگه یا سیستم دیگه هم لوگین میکنی از بین نره!!

من کل دیتا رو حذف میکنم حالا هیستوری ، کش و ....کوکی که خطر ناک تره یهو دیدی خودمو با کوکی هک کردم :D

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

میشه تو دیتابیس ثبت کرد و چیزی که شما میفرمایی ولی خوب اونوقت فقط برای یوزر ها کاربرد داره (مثل همین قابلیت تغییر اسکین.شما لاگین کنی اگر پوست هی دیفالت پوست هی 1 باشه و شما پوسته ی 2 رو انتخاب کرد هباشی هر وقت و هرجایی به اکانتت لاگین کنی پوست هی 2 برای شما دیفالته) و لی برای مهمانها و ... دیگه همچین چیزی وجود نخواهد داشت.انجامش نیز سخت تره

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

ایـــــــــــــــــن یــــــــــــــــــــــــــــکــــــــــــــــــــــــــــی از بـــــــــــــــــــهتــــــــــــرین قـــــــــــــالــــــــب هـــای آی پـی بــی هست

[LIKE]

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...