رفتن به مطلب

بحث و نظر و پیشنهاد در مورد پوسته ی جدید انجمن -> Quantum

نظر سنجی پوسته  

35 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. فونت مورد علاقه شما در این پوسته کدام میباشد؟

• فونت دیفالت / هما
      10
    • فونت یکان
      17
    • فونت ایرانین سانس
      9
    • فونت نسخ
      1
    • فونت گوگل
      2
    • فونت کوفی
      2
    • فونت حیدری
      3

ارسال‌های توصیه شده

• پاسخ 67
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

خوب با لطف خدا این کار هم به خوبی انجام شد و شما کاربران گرامی میتونید از پوسته استفاده ببرید.   لازم به ذکر هست پوست ه ی قبلی هم  قابل انتخاب هست و ازونجا که سلیقه ها متفاوته  افرادی که پوسته ی قبل

یـــــــــــــعــــــــــــــــــــنـــــــــــــــــــی تـــــــــــــــــــم بــــــــیــــــــــــنــــــــــظــــــــــــیــــــــــــره فـــــــــــــوق الـــــــــــــعادســـــــــــــــت ... اص

دوستان اگر با عکس نشون بدن من دقیق ببینم ممنون میشم.   در مورد اون ها modal ها: وقتی فعال میشه اسکرول بار مرورگر حذف میشه.منظورت همینه؟ اگر هیمنه که جزو ویژگی های اون modal هست.fixed میشه و یعنی شم

تصاویر ارسال شده

این مورد بعد از ظهر اوکی شده.کش مرورگر رو پاک کنی  اوکی میشه

برای پس زمینه اپشن متعدد داره که تو پست اول توضیح دادم:

دو حالت داره: یا اینکه از عکس های مناظر و ...استفاده بشه مثل حالت دیفالت.

یا اینکه از پترن و طرح برای پس زمینه استفاده کنی.حالا در این حالت ازونجا که طرح ها حالت transparent دارند و شفاف هستند شما  میتونی رنگ پس زمینه رو به دلخواه خودت تغییر بدی.هر رنگی که دلت میخواد اونم از طریق اون color picker که نامحدود رنگ در اختیارت قرار میده.طرح رو هم ازون 9 تا طرح پیشفرض انتخاب میکنی.

اگر سرم خلوت بشه اپشن انتخاب تصاویر از کامپیوتر خودتون رو قرار میدم.یعنی برای پس زمینه شما هر تصویر دلخواهی که دوست دارید رو میتونید برای خودتون قرار بدید.بزودی

کش که هیچی کوکی رو هم پاک کردم ی کنترل اف 5 هم برا احتیاط زدم ولی بازم این مشکل هست

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

با مرورگر دیگه تست کن.مرورگرت چیه؟ اگر کروم هست و امثالش راست کلیک کن رو صفحه و inspect element رو بزن.حالا برو کنار ادرس بار مرورگر و روی دکمهی رفرش کلیک کن و داشته باش.یه پنل کوچولو باز میشه گزینه ی سوم رو بزنی بریا اون صفحه تو رفرش دیگه نسخه ی بدون کش شده رو نشون میده اونوقت میتونی تغییر رو ببینی.شما سمت چپ ادرس سایت یه ایکون فایل هست سفید رنگ.رو اونم کلیک و show cookie and site data رو بزن حالا رئوی دکمه ی remove کلیک کن تا کوکی ها پاک بشه.اونوقت تست کن.

شما این همه تغییر دادی توی چت رو هم میتونی تغییر بدی فونتشو ؟

:D

گل کاشتی ها میدونستی؟

تغییر داده بودم ولی دیدم برای او نقسمت هیچی همون تاهوما نمیشه این بود دیگه اون قسمت رو force کردم همون فونت بمونه. :DD:

مخلصم.اقایی

• پسند 1
لینک ارسال

با مرورگر دیگه تست کن.مرورگرت چیه؟ اگر کروم هست و امثالش راست کلیک کن رو صفحه و inspect element رو بزن.حالا برو کنار ادرس بار مرورگر و روی دکمهی رفرش کلیک کن و داشته باش.یه پنل کوچولو باز میشه گزینه ی سوم رو بزنی بریا اون صفحه تو رفرش دیگه نسخه ی بدون کش شده رو نشون میده اونوقت میتونی تغییر رو ببینی.شما سمت چپ ادرس سایت یه ایکون فایل هست سفید رنگ.رو اونم کلیک و show cookie and site data رو بزن حالا رئوی دکمه ی remove کلیک کن تا کوکی ها پاک بشه.اونوقت تست کن.

تغییر داده بودم ولی دیدم برای او نقسمت هیچی همون تاهوما نمیشه این بود دیگه اون قسمت رو force کردم همون فونت بمونه. :DD:

مخلصم.اقایی

اصلا با یک مرورگر دیگه هم تست کردم بازم نشد فکر کنم سیستمم مشکل داره :D

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

دوستان قابلیت افزودن تصویر برای پس زمینه از آدرس دلخواه هم افزوده شد. کافیه لینک عکس مورد نظرتون رو در اون فیلد وارد و روی دکمه ی ذخیره کلیک کنید.

برای تغییر رنگ نامحدود هم دکمه ی ثبت رنگ رو قرار دادم یعنی  بعد از اینکه روی دکمه ی submit کلیک کنید رنگ مورد نظر اعمال میشه.

فونت یکان هم به خاطر تعداد زیادتر تو نظر سنجی دیفالت  شد

• پسند 3
لینک ارسال

ورود پاپ آپ کار نمیکنه. با موزیلا و کروم و غیره امتحان کردم.خودم هم با اضافه کردن آدرس ورود در آدرس بار وارد شدم.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

یه مشکلی تو تنظیمات پیش اومده بوده الان اوکی شده.

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...