رفتن به مطلب

پوسته زیبای Agile || فارسی

ارسال‌های توصیه شده

سلام ، دمتگرم داداش این قالب خیلی خیلی خیلی عالیه !

فقط یه سوال ...

این قالب ریسپانسیوه یا نه ؟

البته 9-% احتمال میدم باشه ...

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 ماه بعد...

سلام دوستان گرامی

من الان می خواستم یک انجمن با این انجمن سازی که شما تبلیغش رو میکنید راه اندازی کنم اما پشیمان شدم می دونید به چه دلیل؟؟؟؟؟؟

به این دلیل که من هنوز نتونستم یک قالب دانلود کنم و تست کنم روی لوکال هاست تا ببینم کیفیت و سئوی انجمن ساز چجوری هستش

هی سیستم به من میگه شما نمی توانید بیش از این دانلود کنید و اجازه دانلود امروز شما به پایان رسیده است

شما با این محدودیتی که در انجمن تون اعمال کردید من نوعی میرم از همون vb bultin استفاده می کنم چونکه در یک روز اگر بخوام می تونم 50 تا قالب رو دانلود کنم و ببینم کدوم به درد من میخوره و هیچ محدودیت دانلودی نداره..

و اینو یه نصیحت از طرف برادر کوچک خودتون بپذیرید با این محدودیت های الکی که شما در سیستم پیاده کردید مطمئن باشید که هیچ کس حاضر نمیشه از این انجمن ساز شما استفاده کنه...

و در ظمن لازمه بگم که من اونقدری تجربه دارم که بتونم یه فایل رو از سیستم شما دانلود کنم

من فروشگاه محصولات فرهنگی دارم و میخواستم یه انجمن دوستانه برای مشتری هام راه اندازی کنم

آدرس فروشگاه هم هست

http://x.ir

پس فعلاً بدرود.....

لینک ارسال

سلام دوست عزیز

ما تبلیغی نکردیم ، فقط پشتیبانی میکنیم هر وبمستری میتونه با توجه به مشخصات سیستم و نیاز های خودش این سیستم یا سیستم دیگه ای رو انتخاب کنه

شما میتونید IPB رو دانلود کنید و در لوکال نصب کنید اگر دیدید از امکانتش خوشتون اومد و مورد قبولتون بود ، روی هاست نصب کنید و درخواست افزایش رتبه بدید تا تمام محدودیت ها برداشته بشه

در ضمن کیفیت و سئو انجمن با نصب قالب تغییری نمیکنه ، ای کاش از این تجربه هاتون برای بررسی هسته IPB استفاده میکردید تا مجبور نشید سمت سیستمی مثل vb برید.

موفق باشید.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

البته توضیحات لازم رو مدیریت محترم دادند ولی

@@hancinema عزیز چقدر قشنگ می بود که شما به جای اینکه بیاد در ادامه یک تاپیک قالب که هیچ ارتباطی با موضوع مطروحه شما نداره، خیلی با فرهنگ در انجمن پیشنهادات و انتقادات مطرح می کردید. هم تجربه شما رو می رسوند هم اینکه بقیه کاربران هم شما رو الگو قرار می دادن و می گفتن عجب کاربر با تجربه و دانایی هست که طبق اصول عمل می کنه که در انجمن مربوطه نوشته ( الان چی فکر می کنن بقیه کاربران ؟ )

به هر ترتیب هر کسی مختار به استفاده از هر سیستمی هست و البته مطلب ارسالی شما از لحاظ علمی دچار مشکل هست ولی خوب از اونجایی که در جای نامربوط ارسال کردید ما ادامه نمی دیم.

با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...