رفتن به مطلب

دانلود || IPS 4.0 Pre Release

وحید نامنی

ارسال‌های توصیه شده

• پاسخ 38
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

خیلی خوب شده وقعا :i_am_so_happy:  / یه سوال اینی گذاشتین پنلش پارسیه  یا باید فارسی ساز را نصب کنیم / الان من موقع نصب اون utf8 را باید بر میداشتم وگرنه ارور میداد چرا؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

در لوکال هاست xampp نصب کرده ام

من در محیط Wamp و LNMP تست کردم مشکلی نبوده. از اونجایی هم که تازه IPS 4 اومده دقیقا نمی دونم با کدوم قسمت از تنظیمات زمپ مشکل داره. توصیه می کنم فعلا از wamp یا easyphp استفاده کنید.

خیلی خوب شده وقعا :i_am_so_happy:  / یه سوال اینی گذاشتین پنلش پارسیه  یا باید فارسی ساز را نصب کنیم / الان من موقع نصب اون utf8 را باید بر میداشتم وگرنه ارور میداد چرا؟

فارسی ساز مدیریت بزودی منتشر می شه ولی فارسی ساز خود سیستم تا بعد از نسخه بتا منتشر نمی شه .

حتما باید روی قسمت UTF8 باشه چون همه چیز الان فرق کرده و نوع ذخیره سازی کاملا متفاوته :)

لینک ارسال

سلام

این چه اروریه اقا وحید ؟ موقع رفتن به پروفایل کارا و خودم این اتفاق میفته

Sorry, there is a problem
exception 'ErrorException' with message 'json_encode(): Invalid UTF-8 sequence in argument' in /home/****/domains/****/public_html/system/Lang/Lang.php:561
Stack trace:
#0 [internal function]: IPS\IPS::errorHandler(2, 'json_encode(): ...', '/home/*****/...', 561, Array)
#1 /home/*****/domains/*****/system/Lang/Lang.php(561): json_encode(Array)
#2 /home/*****/domains/*****/public_html/system/Theme/Theme.php(541) : eval()'d code(2049): IPS\_Lang->addToStack('user_own_activi...', false, Array)
#3 /home/*****/domains/*****/public_html/applications/core/modules/front/members/profile.php(222): IPS\Theme\class_core_front_profile->profile(Object(IPS\Member), Array, Array, Array, Object(IPS\Patterns\ActiveRecordIterator), 0, NULL, Array, Object(IPS\Http\Url), Object(IPS\Db\Select), Object(IPS\Content\Search\Mysql\Results))
#4 /home/*****/domains/*****/public_html/system/Dispatcher/Controller.php(94): IPS\core\modules\front\members\_profile->manage()
#5 /home/*****/domains/*****/public_html/applications/core/modules/front/members/profile.php(65): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#6 /home/*****/domains/*****/public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(112): IPS\core\modules\front\members\_profile->execute()
#7 /home/*****/domains/*****/public_html/index.php(13): IPS\_Dispatcher->run()
#8 {main}

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

به نسخه 1.0.12 بروز شد

----------------------------

نسخه جدید رو دانلود کنید.

اگر باز هم بود در بخش Bug tracker اعلام کنید.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

به نسخه 1.0.14 بروز شد

برای فعال سازی حالت Designer Mode که برای طراحی می باشد یک فایل با نام constants.php ایجاد نمایید و کد زیر را قرار دهید :

define( 'DESIGNERS_MODE', true );
لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...