رفتن به مطلب

دانلود || IPS 4.0 Pre Release

وحید نامنی

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

نام فایل: IPS 4.0 Pre Release

ارسال کننده: وحید نامنی

فایل ارسال شده: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳

بخش فایل: نسخه های IPS 4.0

این یک نسخه پیش از انتشار است. با دریافت این نسخه می توانید از آخرین نسخه IPS4 لذت ببرید. پس از انتشار نسخه های Pre Release (پیش از انتشار) نسخه بتا منتشر خواهد شد تا اشکالات به حداقل رسیده و سپس نسخه نهایی IPS منتشر خواهد شد.
برای نصب این نسخه نیاز دارید که license سیستم IPB را داشته باشید. کافیست در انتهای لیسانس خود عبارت TESTINSTALL را اضافه نمایید. در نهایت به این شکل باید لیسانس شما شود :

1234-4567-8900-TESTINSTALL

نکات مهم
این نسخه را هرگز روی یک سرور اینترنتی نصب نکنید.
با این بسته انجمن خود را بروز نکنید(ارتقا ندهید). امکان چنین کاری نیست! بسته بروزرسان در آینده منتشر خواهد شد. این فقط یک نسخه برای امتحان شما می باشد!
نمی توان نسخه های Pre release را به یکدیگر بروز کرد. پس شما هر دفعه برای تست نیاز به نصب دوباره دارید.
فقط این نسخه را زمانی دریافت نمایید که بخواهید آخرین نسخه IPS را تست نمایید.

-----------
برای گزارش اشکالات نرم افزاری به بخش Bug Tracker موجود در سایت اصلی مراجعه نمایید.

----------

این نسخه قدیمی می باشد لطفا از نسخه جدید تر استفاده نمایید.
فارسی ساز این نسخه

برای دریافت فایل اینجا را کلیک کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 38
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ
  • بنیان گذار IPSFarsi

چطوری میشه نسخه 3.4 را به نسخه 4 ارتقا داد؟ ، بدون اینکه قالب و تنظیمات خراب بشه

این نسخه Pre Release هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! توی توضیحات هم تاکید کردم که این کار امکانش نیست و اصلا این نسخه برای چنین کاری نیست :)

لینک ارسال

سلام.

من این رو در wamp خواستم نصب کنم ولی مشکل لایسنس پیش میاد. وقتی کد رو وارد می‌کنم و قصد رفتن به مرحله بعد رو دارم این خطا در پایین فیلد لایسنس ظاهر می‌شود.

There was an error communicating with the IPS License Server. Please try again later or contact IPS technical support for more information

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام.

من این رو در wamp خواستم نصب کنم ولی مشکل لایسنس پیش میاد. وقتی کد رو وارد می‌کنم و قصد رفتن به مرحله بعد رو دارم این خطا در پایین فیلد لایسنس ظاهر می‌شود.

There was an error communicating with the IPS License Server. Please try again later or contact IPS technical support for more information

دو نکته. نکته اول اینکه حتما رایانه ای که شما نصب می کنید دسترسی به اینترنت داشته باشه تا بتونه به سرور های IPS متصل بشه. نکته دوم اینکه احتمال بازدید های بیش از حد انتظار می ره به خاطر همین ممکنه لحظاتی سرور مخصوص مجوزهای IPS لحظاتی از دسترس خارج بشه. به خاطر همین چند دقیقه صبر کنید سپس امتحان کنید.

لینک ارسال

این نسخه Pre Release هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! توی توضیحات هم تاکید کردم که این کار امکانش نیست و اصلا این نسخه برای چنین کاری نیست :)

بله مطالعه کردم

فقط می خواستم ببینم چطوری باید آپگریت کرد و مشکلی پیش میاد یا نه

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

بله مطالعه کردم

فقط می خواستم ببینم چطوری باید آپگریت کرد و مشکلی پیش میاد یا نه

نحوه ارتقا توی بخش آموزش ها هست. قالب های نسخه 3 برای نسخه 4 امکان اجرایی ندارند. ولی اطلاعات شما مشکلی براش پیش نخواهد اومد.

لینک ارسال

درود

عالی عالی عالی ....

ممنون آقا وحید

یه مشکلی واسه من پیش اومده تو لوکال

کنترل پنل اسکریپت بعد از نصب بهم ریخته است:

post-2065-0-14053800-1410419296_thumb.pn

لینک ارسال

ازش میشه برای ساخت قالب استفاده کرد دیگه؟

نسازیم 4 اصلی بیاد قالبه بهش نخوره :DD:

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

درود

عالی عالی عالی ....

ممنون آقا وحید

یه مشکلی واسه من پیش اومده تو لوکال

کنترل پنل اسکریپت بعد از نصب بهم ریخته است:

attachicon.gifImage 2.png

در چه محیطی نصب کردید؟

ازش میشه برای ساخت قالب استفاده کرد دیگه؟

نسازیم 4 اصلی بیاد قالبه بهش نخوره :DD:

نه اصلا !!! خیلی templatebit ها تغییر می کنند !!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...