رفتن به مطلب

پیشنهاد : خرید مد و هوک ها

Abbas Ma

ارسال‌های توصیه شده

ببخشید من چن روزی نبودم این پروژه بالاخره به کجا رسید؟

با سلام:

قراره به اجرا در بیاد !

احتمالا وقتی IPS 4 بیاد عملی بشه !!

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 95
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

سلام خدمت دوستان عزیز .   چند مدتی بود که روی این موضوع فکر میکردم . چقدر خوب میشد بیایم ، مد ها و اپلیکیشن ها و هوک ها رو خریداری کنیم و مورد استفاده در انجمن قرار بدیم . نظر شما چی هست ؟ یک پلا

با سلام پیشنهاد ها رو هم رو خوندم البته یکسری نواقص هست یکسری دیگه بر می گرده به فرهنگ به اشتراک گذاری. اما من یه پیشنهادی داشتم فکر کنید ببینید این طوری بهتر هست یا خیر.   بخش VIP رو سطح بندی می

به نظر من یه گروه برای donator ها ایجاد کنیم فقط کسانی که donate میکنن بتونن دسترسی داشته باشند که سوء استفاده نشه.چون میدونم در غیر اینصورت سوء استفاده میشه.هرکی به توان و وئسعش تو این پروژه شرکت کنه

• بنیان گذار IPSFarsi

کارهاش انجام شده منتهی سر قیمت گذاری برای هر level از بخش VIP تصمیم نهایی گرفته نشده چون قیمت ها خیلی متفاوت هست همین طور نسخه 4 هم در راهه

• پسند 2
لینک ارسال

کارهاش انجام شده منتهی سر قیمت گذاری برای هر level از بخش VIP تصمیم نهایی گرفته نشده چون قیمت ها خیلی متفاوت هست همین طور نسخه 4 هم در راهه

قیمت اولیه برای لول اولی و آخری چقدره؟؟

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

مشکل همینجاست کف قیمت رو نمی شه تعیین کرد ( از نظرمن حالا بقیه دوستان که خریدن می تونن ولی کمک کنند)

• پسند 2
لینک ارسال

آقا وحید ، من یک پیشنهادی دارم ، بیاید شروع کنیم به جمع کردن هزینه ، مثلا 300 هزار تومان یا کمتر یا بیشتر ، موقعی که به حدی که میخوایم رسید شروع کنیم به خرید هوک ها و مدهای کاربردی .

در مورد قیمت هم میشه همچین کاری کرد .

30 یا 20 تومن از کاربر گرفته بشه ، هم بهش لیبل پرمیوم رو بدید و هم اینکه اجازه بدید که 5 تا 10 مد یا هوک رو دانلود کنه . بعد از دانلود 5 تا 10 مد یا هوک دوباره بیاد 10 تومن دیگه بپردازه و اکانتش رو شارژ کنه ، این شکلی راحت میشه هزینه برای هوک و مد های دیگه پرداخته بشه ، بعد از اون هم میشه شرایط رو ساده تر کنیم .

نظرتون چیه ؟

• پسند 2
لینک ارسال

با نظر آقا عباس موافقم ، چه بهتر از مثل خود شرکت IPB عمل کنیم مثلا برای اشتراک جدید باید پول کامل بده بعدا واسه تمدید اشتراک 3/4 میده و تا 10 دفعه بعد میتونه با نصف قیمت اشتراک خودش رو تمدید کنه !!

به نظرم از الآن شروع کنیم مثلاً لول اول 6 تومن و لول دوم 12 لول سوم 18 لول چهارم 24 و لول پنجم 30 تومن !!

و واسه شروع مستقیم نریم هوک جدید بخریم ، مثلاً بعضی هوک ها که توسط دوستان آی پی بی خریده شدن و مثلا این قالب که خیلی هم شیکه بزارن تو بخش کاربران ویژه !!

و اینکه اون دسته کاربرانی که بعضی هوک و مدها خریدن میتوننند با دادن هوک و مدشون بدون پرداخت پول کاربر ویژه بشوند !

این نظر منه اگر کسی نظر بهتری یا مکملی داره بگه . . .

• پسند 1
لینک ارسال

در مورد قالب های شیک به نظرم باید لاتینش رو اینجا قرار بدیم و فارسی و راست چینش رو درون پرمیوم ، البته قالب های جدید ، نه قالب های قدیمی .

• پسند 1
لینک ارسال

منظورم همین قالبه . . .

در مورد گذاشتن قالب فارسی شده در بخش پرمیوم موافق نیستم حداقل  باید فقط اون هایی که سفارشی میشن تو پرمیوم باشه نه همه ی قالب های فارسی شده تو پرمیوم باشن !
یا قالب ها رو با تناسب و کیفیتشون تو لول ها میزاریم ، مثلا قالب خیلی شیک و سریع و سئو شده تو لول آخری !! (+ درخواست برای سفارشی قالب توسط اعضای پرمیوم)

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

آقا وحید ، من یک پیشنهادی دارم ، بیاید شروع کنیم به جمع کردن هزینه ، مثلا 300 هزار تومان یا کمتر یا بیشتر ، موقعی که به حدی که میخوایم رسید شروع کنیم به خرید هوک ها و مدهای کاربردی .

در مورد قیمت هم میشه همچین کاری کرد .

30 یا 20 تومن از کاربر گرفته بشه ، هم بهش لیبل پرمیوم رو بدید و هم اینکه اجازه بدید که 5 تا 10 مد یا هوک رو دانلود کنه . بعد از دانلود 5 تا 10 مد یا هوک دوباره بیاد 10 تومن دیگه بپردازه و اکانتش رو شارژ کنه ، این شکلی راحت میشه هزینه برای هوک و مد های دیگه پرداخته بشه ، بعد از اون هم میشه شرایط رو ساده تر کنیم .

نظرتون چیه ؟

پیشنهاد خوبیه با مدیران دیگه بررسی می کنیم.

البته در مورد گذاشتن قالب های توی بخش VIP موافق نیستم مخصوصا اون هایی که خارجی هستند. در این مورد باید آزادی باشه . حالا اگر قالبی طراحی شد اون زمان می شه تصمیم گیری کرد.

• پسند 2
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...