رفتن به مطلب

پیشنهاد : خرید مد و هوک ها

Abbas Ma

ارسال‌های توصیه شده

حقیقتا فکر نکنم زیاد طرفدار داشته باشه! نظر من اینه VIP رو کلا بیخیال بشید یک نکسوس نصب کنید مد ها رو با قیمت ارزان در تعداد بالا به فروش برسونید. مثلا مد هماهنگی سازی با وردپرس کم نیستند کسایی که می خرن، قیمتش رو 10 تومان اگه بذارید پولش در میاد، بعد از اینکه قیمت اولیه اش در اومد بقیش میشه سود که می شه در خرید مد های دیگر ازش استفاده کرد.

این جوری فرد فقط مد هایی که لازم داره رو می خره ولی تو VIP ممکنه از 20 تا مدی که هست شاید 2 تاش هم به کارش نیاد که خب باعث دل سرد شدن فرد هم میشه. اینم در نظر بگیرین.

در کل VIP رو فکر نکنم زیاد ازش استقبال بکنند شاید دو سه ماه اول خوب باشه بعد خود افراد کنار بکشن.

• پسند 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 95
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

سلام خدمت دوستان عزیز .   چند مدتی بود که روی این موضوع فکر میکردم . چقدر خوب میشد بیایم ، مد ها و اپلیکیشن ها و هوک ها رو خریداری کنیم و مورد استفاده در انجمن قرار بدیم . نظر شما چی هست ؟ یک پلا

با سلام پیشنهاد ها رو هم رو خوندم البته یکسری نواقص هست یکسری دیگه بر می گرده به فرهنگ به اشتراک گذاری. اما من یه پیشنهادی داشتم فکر کنید ببینید این طوری بهتر هست یا خیر.   بخش VIP رو سطح بندی می

به نظر من یه گروه برای donator ها ایجاد کنیم فقط کسانی که donate میکنن بتونن دسترسی داشته باشند که سوء استفاده نشه.چون میدونم در غیر اینصورت سوء استفاده میشه.هرکی به توان و وئسعش تو این پروژه شرکت کنه

• مدیر کل بازنشسته سایت

رک بگم اکثر کاربرای آی پی بورد ایرانی اینجورین! 

اکثر کاربرا فقط رایگان میخوان همه چیزو و برای 10 تومن هم ناز میکنن! دیگه من خودم دستم تو این کار بوده و یه مدت سایت فروش هم زده بودم و خیلی وقته که اینجا هم هستم و خلاصه در جریان همه چیزش هستم

(یه سری هم هستند که برای سایتشون خرج میکنن و با بقیه فرق دارن رو کاری ندارم ولی تعدادشون خیلی کم هست ).

یکی از دلایلی که دولوپرهای اینجا کم هست و یا اگر هم یه مدت فعالیت کردن دلسرد شدن رفتن همینه.چون دولوپر انگیزه میخواد و فردا بخواد یه چیزی ریلیز کنه پشتش گرم باشه و بدونه در مقابل زحمتی که کشیده مزدشم در بیاد.

خود من یکی از پوسته های جدیدمو تقریبا اخر کار ول کردم.(پوسته رو به بعضی از دوستان نشون دادم rez@ و jon snow و میتونید ازشون بپرسید اون دیگه چی هست) 

حالا شما بیا سیستم phpfox رو نگاه بنداز! مدل کاربرا با اینجا اصلا و اصلا قابل مقایسه نیست.یا همون ویبولتین.

البته یکی از مقصر ها ما خودمون هستیم که همه چیز رو برای شما ها رایگان قرار دادیم و اینجوری عادت کردید.

• پسند 4
لینک ارسال

اکثر کاربرا فقط رایگان میخوان همه چیزو و برای 10 تومن هم ناز میکنن!

(یه سری هم هستند که برای سایتشون خرج میکنن و با بقیه فرق دارن رو کاری ندارم ولی تعدادشون خیلی کم هست ).

یکی از دلایلی که دولوپرهای اینجا کم هست و یا اگر هم یه مدت فعالیت کردن دلسرد شدن رفتن همینه.چون دولوپر انگیزه میخواد و فردا بخواد یه چیزی ریلیز کنه پشتش گرم باشه و بدونه در مقابل زحمتی که کشیده مزدشم در بیاد.

حالا شما بیا سیستم phpfox رو نگاه بنداز! مدل کاربرا با اینجا اصلا و اصلا قابل مقایسه نیست.یا همون ویبولتین.

البته یکی از مقصر ها ما خودمون هستیم که همه چیز رو برای شما ها رایگان قرار دادیم و اینجوری عادت کردید.

من رو میگه ها :DD:

والا آقا سعید من از خدام هست ، اینجا درست کنن برای چی برم از غریبه خرید کنم ، همینجا مدم رو میخرم و استفاده میکنم . ولی قبول کن آقا سعید ، همین مد اتصال وردپرس به انجمن رو خود دوستان اینجا میتونستن درستش کنن و برای فروش قرارش بدن ، نکردن این کار رو ، با همین کار افراد بیشتری به سمت انجمن ساز میومدن و خود دوستان نفع بیشتری میبردن ، مد آخرین ارسالات چرا نباید اینجا از قبل ساخته بشه تا ما زودتر میخریدیمش ؟ باید خود دوستان چند مد کاربردی مینوشتن و قرار میدادن تا دوستان دیگه برای خرید بیان . ریسک هست ولی بالاخره یک سری افراد هم هستن که از خجالت دوستان در بیان .

خب حالا از این موارد گذشته ، الان راهکار چی هست ؟ باید دقیقا به چه نتیجه ای برسیم برای خرید ها ؟

• پسند 1
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

از نو شروع کنید بروبکس فیدبک بدن ببینیم چی میشه :DD:

• پسند 2
لینک ارسال

از نو شروع کنید بروبکس فیدبک بدن ببینیم چی میشه :DD:

آقا ما سفارش مد بدیم حل میشه ؟ :DD: موقعی که فروشگاه همینجا زده شد خود دوستان دیگه مد پولی قرار ندن ، حتی همین مد هایی که صرفا جهت اطلاع 8 یا 9 دلار هستن ، من که دیگه توش موندم ، خب آخه تا میریم به آخر میرسیم یکی ساز مخالف میزنه و یک نظر دیگه میده که معمولا سازنده هست ، مشکل ما اینه که ما نظر قبلی رو میندازیم دور و کامل از نظر جدید استفاده میکنیم ، آقا سعید شما هم آخر کار مثل بروسلی حمله میکنید به قضیه و همه رو تار و مار میکنی :)) خب آخه کامل بحث نمیشه ، دوستان همه شرکت نمیکنن ، اگر شرکت میکردن خوب بود . :D

• پسند 1
لینک ارسال

با سلام:

با همون فروشگاه موافقم . :D
می بایست یه الگو برداری از سایت IP.Board بکنیم و مثل اون ها فروشگاه ایجاد کنیم !! :good:
در ضمن اگر قرار باشه همه ی مد های جهت اطلاع 9 دولار رو بفروشیم به نظرم باید هر کدوم 2000 تومان یا 3000 تومان بفروشیم چون اگر قیمت بیش از این باشه گمون نکنم کسی بخره یا اون هایی که معلومه که خریدار ندارند مفتی بزاریم...

در ضمن آقا وحید در این باره گفتند یک نقشه ی دیگه دارند باید منتظرشون بمونیم...

و به نظرم خیلی مهمه هماهنگ ساز رو اول کار به عنوان اولین مد بخریم من شخصاً بهش نیاز دارم. بقیه هم همینطور .. :drinks:

• پسند 2
لینک ارسال

اکثر کاربرا فقط رایگان میخوان همه چیزو و برای 10 تومن هم ناز میکنن! دیگه من خودم دستم تو این کار بوده و یه مدت سایت فروش هم زده بودم و خیلی وقته که اینجا هم هستم و خلاصه در جریان همه چیزش هستم

خود من یکی از پوسته های جدیدمو تقریبا اخر کار ول کردم.(پوسته رو به بعضی از دوستان نشون دادم rez@ و jon snow و میتونید ازشون بپرسید اون دیگه چی هست) 

بنده به شخصه با حرف شما کاملا موافقم در مورد درخواست های رایگان

به شخصه چندین ساله دارم توی پشتیبانی های سیستم های مختلف گشت و گذار می کنم و به جرات می تونم بگم با حوصله ترین و بهترین مرجعی که به تمام در خواست ها و سوالات پاسخ میده همین آی پی بی هستش

ولی شما اگه یه خورده دقت کنید میبینید که سیستم های دیگه برای مثال آقای x که طراح قالب هستش برای نمونه کار و حداقل جذب کاربر به اون سیستم 3 یا 4 قالب رایگان منتشر کرده و بعد شروع به فروش و ارائه خدمات در قبال پرداخت مبلغی می کنه به شخصه بنده تنها قالبی که دیدم به صورت اختصاصی توسط یک پارسی زبان ارائه داده شما هستید که برای ای پی بی و انجمن دوستمون عباس طراحی کردید همین مورد برای موراد دیگه هم صدق می کنه از جمله هوک ها و مورد های مورد نیاز کاربران

هنوز این سیستم برای خیلی ها گنگ هستش پس باید سعی به شناخت بیشتر و همه جانبه این سیستم رو داشته باشیم،پس در نتیجه کاربری که برای اولین بار میاد به هیچ عنوان زحمت پرداخت هزینه ای به خودش نمیده

شروع فعالیت ای پی بی اگه اشتباه نکنم همزمان با شروع فعالیت پشتیبانی وی بی بوده ولی تفاوت ها زیاده ( تفاوت های ظاهری منظور بنده هستش )

در مورد شروع فعالیت به صورت پرداخت هزینه هم قبلا نظرمو دادم موافقم که این پروژه عملی بشه

• پسند 2
لینک ارسال

بنده به شخصه با حرف شما کاملا موافقم در مورد درخواست های رایگان

به شخصه چندین ساله دارم توی پشتیبانی های سیستم های مختلف گشت و گذار می کنم و به جرات می تونم بگم با حوصله ترین و بهترین مرجعی که به تمام در خواست ها و سوالات پاسخ میده همین آی پی بی هستش

ولی شما اگه یه خورده دقت کنید میبینید که سیستم های دیگه برای مثال آقای x که طراح قالب هستش برای نمونه کار و حداقل جذب کاربر به اون سیستم 3 یا 4 قالب رایگان منتشر کرده و بعد شروع به فروش و ارائه خدمات در قبال پرداخت مبلغی می کنه به شخصه بنده تنها قالبی که دیدم به صورت اختصاصی توسط یک پارسی زبان ارائه داده شما هستید که برای ای پی بی و انجمن دوستمون عباس طراحی کردید همین مورد برای موراد دیگه هم صدق می کنه از جمله هوک ها و مورد های مورد نیاز کاربران

هنوز این سیستم برای خیلی ها گنگ هستش پس باید سعی به شناخت بیشتر و همه جانبه این سیستم رو داشته باشیم،پس در نتیجه کاربری که برای اولین بار میاد به هیچ عنوان زحمت پرداخت هزینه ای به خودش نمیده

شروع فعالیت ای پی بی اگه اشتباه نکنم همزمان با شروع فعالیت پشتیبانی وی بی بوده ولی تفاوت ها زیاده ( تفاوت های ظاهری منظور بنده هستش )

در مورد شروع فعالیت به صورت پرداخت هزینه هم قبلا نظرمو دادم موافقم که این پروژه عملی بشه

ممنون آقا بهرام عزیز .

حرفتون صحیح .

الان باید ما یک جمع بندی کلی بکنیم . مثلا شما یک نظر میدی درست ، سازندست ولی نه اینکه موضوع اصلی رو بندازیم دور و بیایم روی نظر شما فقط کار کنیم ( مشکلی که باهاش مواجه بودیم ) ، باید همه نظرات رو جمع کنیم و یک جمع بندی کلی کنیم و هزینه و کار های نا تموم رو انجام بدیم بره پی کارش ، الان انجمن ساز جدید که معرفی بشه عملا به خودی خود هیچی نداره و هم باید مد براش طراحی کنن و هم اینکه بخرن .

مشکلاتی که داریم اینا هستن .

گروه پشتیبانی که وظیفه ی ترجمه مد های رسمی  و انجمن ساز رو بر عهده دارن ،

گروه پشتیبانی وظیفه پاسخگویی به سوالات کاربران رو دارن .

یک سری کاربران هم هستن که کمک حال مدیریت میشن توی ترجمه ها ،

فروشگاه و خرید مد ها هم هستن ، تازه ورژن چهار که اومد من به شخص تا مد خوبی براش نیاد سمتش نمیرم .

حالا فکرش رو بکنید با اومدن ورژن جدید چه اتفاقی میوفته ، اگر انجمن ساز توی یک ماه ترجمه میشه به روال عادی ، با مشکلاتی که من در بالا ذکر کردم طی سه ماه ارائه میشه .

من میگم که این موضوع رو کلا توی سه روز آینده بستش بدیم بره ، هم خرید رو میذاریم و هم سفارش .

البته این رو هم بگم ، تا چیز جالبی درست نشه از طرف برنامه نویس کسی چیزی به ذهنش نمیرسه برای سفارش ها . :)

• پسند 2
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

آقا سعید شما هم آخر کار مثل بروسلی حمله میکنید به قضیه و همه رو تار و مار میکنی  :)) خب آخه کامل بحث نمیشه ، دوستان همه شرکت نمیکنن ، اگر شرکت میکردن خوب بود . 

:DD:ق 

@ بهرام :  خوب موضوعی که هست اینه که چون من هنوز سایت شخصیم اماده نشده و مشکلات دیگه نمونه کارهامو قرار ندادم و وقتی کار به اون برسه مطمئنا چند تا کار رایگان هم قرار داده میشه

چون ما تعدادمون کمه اینجا واقعا وقت زیادی ازمون گرفته میشه و وقتمون برای کارهای دیگه خیلی تنگ.  تعداد نمونه کار بدک نیست مخصوصا اینکه تبدیل قالب ویبولتین به آی پی بورد هم هست که من قبلا انجام دادم.کلا تو پوست همه کار انجام دادم.این پوسته ی اخری هم کمپلت با هرچی پوسته ی ای پی بورد تا حالا دیدی متفاوت هست که خوب فعلا بیخیالش شدم.من قبلا پوسته میفروختم یه سری تجربه هایی داشتم و واقعا اون انگیزه برام ایجاد نشد که کل وقتمو برای طراحی پوسته ی IPB بذارم.

شما کاربرا اگر کمک حال بشید فوق العاده میشه.اخه سه -چهار نفر چندتا کار مگه از دستشون بر میاد؟ :DD:

• پسند 5
لینک ارسال

انجمن پشتیبانی ویبولتین رفته یه اسکریپت نال شده خارجی رو گذاشته تو فروشگاهش به قیمت 5 هزار تومان ملت هم می خرن خوشحال هم هستند.

کاربر که همون کاربره ولی عادت کرده! کسی که میاد اینجا می بینه همه چی مفت و مجانی ریخته تا یه چیزی 500 تومن روش قیمت خورده صداش در میاد چرا این چیز های به درد نخور پولی هستن و ... ولی اونجا کلی وی ای پی و ... هست و سر نصب انجمن ساز هم حتی کلی پول می گیرن تهش هم می نویسن با نازل ترین قیمت و همین جور از طرف های مختلف جیب فرد رو خالی می کنن بعد یه چیز می بینه مجانیه صداش در میاد چرا چیز به این خوبی مجانیه و ارزشش بالایه و چرا پولی نذاشتین.

این یه دلیل یه دلیل دیگه هم اینه سن سایت و انجمن زدن خیلی پایین اومده تا جایی که بچه های دوران راهنمایی هم تو فکر سایت زدنن. خب اینا درامد که ندارن باباشون 2 تومن میده بهشون برای پفک اینا نگه میدارن باهاش هاست می خرن ( ماشالله قیمت هاست ها هم که دیگه ترکونده، ماهی 500 تومن هم تبلیغ می کنن برای هاست) یه دامین هم 4000 تومن ir می خرن یه قالب هم ریپ می زنن از یه جا سایت رو راه میندازن خب اینا پولشون کجا بود بیان مد و این جور چیزا بخرن واسه سایتشون.

راه کار:

یکی اجازه ی ورود افراد زیر 18 سال به سایت رو ممنوع کنید :DD:

یکی هم یواش یواش چیز های پولی تو سایت بگذارین.

سومین راه هم اینه بازارچه رو راه بندازین کاربرا جنس هاشون رو به فروش بگذارن مثل قالب و سایت و هاست و بنر و ...

ویرایش شده توسط Pois0nous
  • پسند 2
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...