رفتن به مطلب

پیشنهادات و ... برای پوسته اختصاصی و کاملا ریسپانسیو آی پی بی فارسی ( پوسته ی سابق)

ارسال‌های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت

خوب معلومه دیگه. :DD:

: سعید چندتا پیشنهاد

لوگو رو کمی بزرگ تر کنید

تناسب بندی رنگ ها ماهیت اسکین پیش فرض رو در بعضی جاها حفظ کرده. مثل رنگ بک گراند اصلی، نوارهای الای پست ها و ... که این موارد هم شامل پالت رنگ ها بشن عالیه.

یک پیشنهاد سلیقگی دیگه هم در مورد نوار مربوط به موقعیت و آدرس هست. دکمه‌ها اگر حالت هاور هم داشته باشن جالب تر ‌می‌شه.

اون رنگبندی که خوب این پوسته از روی پوسته ی دیفالت همینجا طراحی شده برای همین بعضی جاها مثل پوسته دیفالته.خیلی جاها رو هم رنگشو از پالت نذاشتیم چون خیلی شلوغ میشد.مثل قسمت پست ها که کادری که نام کاربری و ادرس ای پی و .. توشه مثل قالب دیفالته و اگه با پالت رنگ کنترل بشن فکر کنم تو ذوق بزنه.

لوگو رو حالا بعدا اصلا تغییر میدیم.

اون مورد سوم دقیقا بفرمایید کدوم قسمت منظورتونه؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 29
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

خوب معلومه دیگه.       اون رنگبندی که خوب این پوسته از روی پوسته ی دیفالت همینجا طراحی شده برای همین بعضی جاها مثل پوسته دیفالته.خیلی جاها رو هم رنگشو از پالت نذاشتیم چون خیلی شلوغ میشد.مثل قسم

نه.اینجا فرقی با اون نداره.شما تو صفحه ی مدیریت پوسته ها در پنل ادمیناگر از سمت راست روی اarrow کلیک کنید منوی باز میشه کهشامل ادیت پوسته و حذف و ... هست.تو همون ها یه گزینه هست به اسم user agent mapp

به هرحال سلایق متفاوته.   این تاپیک برای پوسته ی سابق اینجاست که اون پوسته کاملا مینیمال هست.   پوسته ی فعلی شما تا وقتی  اون پنل رو باز نکنی و تغییر ندی که دو تا رنگ تو پوسته استفاده شده استفاده

تصاویر ارسال شده

سلام

الآن که تست کردم دیدم یک ویژگی عالی همین بک گراند اسکین اصلی سازگاری حداکثری با شخصی سازی های پروفایلی هست.

فقط اگه همین جا رو قابل تغییر توسط پالت کنید عالیه (برای تست فقط :D).

post-1909-0-11743800-1396465996_thumb.jp

منظورم از نوار موقعیت یا آدرس این هست.

post-1909-0-39712500-1396466060_thumb.jp

ویرایش شده توسط Rez@
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

متاسفانه نت من مشکل پیدا کرده امشب

البته بقیه شبا هم همینه!

بعضی اوقات اصلا بعضی پیج ها بالا نمیا دباید رفرش کرد لود بشن.نمیدونم مخابرات باز داره بامپ میکنه چیکار میکنه خدا میدونه

استایل رو ادیت و ذخیر کردم دیدم نصفه ذخیر ه شده و فایل جاوااسکریپت رو هم ادیت کردم نصفه ذخیره شده هیچی مجبور شدم دوباره پوسته رو نصب کنم. :DD:

الان اصلا تصاویر رو نصفه و نیمه برام میاره و بد نشون میده.اینقدر نت داغونه نمیدونم مشکل از نته یا نه از خود عکسها :DD:

نتم درست در مون تر شد اوکی میکنم.ممنون

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

الآن که تست کردم دیدم یک ویژگی عالی همین بک گراند اسکین اصلی سازگاری حداکثری با شخصی سازی های پروفایلی هست.

فقط اگه همین جا رو قابل تغییر توسط پالت کنید عالیه (برای تست فقط :D).

attachicon.gifCaptuffgfgre.JPG

منظورم از نوار موقعیت یا آدرس این هست.

attachicon.gifCapererture.JPG

مورد اول اوکی شد.

برای breadcrumb هم hover اش رو خودم حذف کردم (hover این قسمت از تو همون تصویر باید تعیین بشه و مدلی که زده شده با breadcrumb سایر پوسته ها متفاوته) و برای کم حجم تر شدن تصویرش اونو کلا کراپ و حذف کردم

لینک ارسال

اولین چیزی که به چشم میاد اینه که لوگو با موبایل های کوچک مچ نیست... دیگه خودتون واردین ...

باز هم تبریک می گم بسیار عالی ...! :)

لینک ارسال

مورد اول اوکی شد.

خیلی ممنون سعید جان. ولی در فایرفاکس اینطوری نیست، تغیییرات مختص به کروم و اپرا هست که رو وب‌کیت هستن.

اینم ردیف کنی حله

:D

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

خیلی ممنون سعید جان. ولی در فایرفاکس اینطوری نیست، تغیییرات مختص به کروم و اپرا هست که رو وب‌کیت هستن.

اینم ردیف کنی حله

:D

نه عزیز کل تغییراتی که اعمال میکنم  منطبق و سازگار با مرورگر های استاندارد و معمول مثل کروم و فایرفاکس و ... هست.البته این مورد به مرورگر چندان مرتبط نیست.ای دی و کلاس اون قسمت تو فایل جاوا اسکریپت اد میکنی و بعدش دیگه با پالت رنگ کنترل میشه.شما کش مرورگرتو پاک کن تغییرات رو ببینی.من الان با فایرفاکس دارم همین تاپیکو مشاهده میکنم.

:biggrin: 

اولین چیزی که به چشم میاد اینه که لوگو با موبایل های کوچک مچ نیست... دیگه خودتون واردین ...

باز هم تبریک می گم بسیار عالی ...! :)

تا عرض 320 پیکسل که سایز معمول هست برای اسمارتفون هایی مثل ایفون و xperia arc galaxy s/sii و htc desire hdوsensation , optimus one.. کاملا متناسبه

برای عرض 320 کمتر هم الان اوکی کردم.ممنون

با تشکر

لینک ارسال

درسته با خالی کردن کش مشکل حل شد.

قالب فوق‌العاده‌ای هست و ارزش صبر رو داشت. خصوصن اینکه قابلیت‌های جدیدش به شکل مناسبی باعث سهولت کار کاربران جدیدتر هست. مناسب برای یک انجمن پشتیبانی حرفه‌ای.

فقط یک نکته‌ای که الآن دیدم لینک آموزش ایجاد گروه کاربری در منوی شروع کار اشتباه وارد شده. اینم درستش کنید.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...