رفتن به مطلب

پیشنهادات و ... برای پوسته اختصاصی و کاملا ریسپانسیو آی پی بی فارسی ( پوسته ی سابق)

ارسال‌های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت

user agent ها اوکی شده.الان با هر device ای که بیاید اینجا همین پوسته لود میشه ولی خوب پوسته ی موبایل هم فعال هست و در صورت تمایل میتونید سوییچ کنید رو اون.موفق باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 29
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

خوب معلومه دیگه.       اون رنگبندی که خوب این پوسته از روی پوسته ی دیفالت همینجا طراحی شده برای همین بعضی جاها مثل پوسته دیفالته.خیلی جاها رو هم رنگشو از پالت نذاشتیم چون خیلی شلوغ میشد.مثل قسم

نه.اینجا فرقی با اون نداره.شما تو صفحه ی مدیریت پوسته ها در پنل ادمیناگر از سمت راست روی اarrow کلیک کنید منوی باز میشه کهشامل ادیت پوسته و حذف و ... هست.تو همون ها یه گزینه هست به اسم user agent mapp

به هرحال سلایق متفاوته.   این تاپیک برای پوسته ی سابق اینجاست که اون پوسته کاملا مینیمال هست.   پوسته ی فعلی شما تا وقتی  اون پنل رو باز نکنی و تغییر ندی که دو تا رنگ تو پوسته استفاده شده استفاده

تصاویر ارسال شده

الان با کامپیوتر اومدم خیلی خیلی عالیه. از این قالب ها بازم بزنین پاب کنین :D

لینک ارسال

یه سوال چجوری میشه کاری کرد با گوشی میای قالب انجمن اصلی برات باز بشه ..مثل همینجا ..الان با گوشی ان شدم ..همین پوسته هست و لی انجمن خودم پوسته موبایل بعد میتونی نسخه کامل بری...چجوری این قابلیت اضافه شده؟

لینک ارسال

یه سوال چجوری میشه کاری کرد با گوشی میای قالب انجمن اصلی برات باز بشه ..مثل همینجا ..الان با گوشی ان شدم ..همین پوسته هست و لی انجمن خودم پوسته موبایل بعد میتونی نسخه کامل بری...چجوری این قابلیت اضافه شده؟

مال شما یه پوسته برای موبایل هست یه پوسته برای حالت عادی اگه اشتباه نکنم ولی این قالب ریسپانسیو هست و خودشو کوچیک می کنه برای صفحه های کوچک مثله گوشی

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

مال شما یه پوسته برای موبایل هست یه پوسته برای حالت عادی اگه اشتباه نکنم ولی این قالب ریسپانسیو هست و خودشو کوچیک می کنه برای صفحه های کوچک مثله گوشی

نه.اینجا فرقی با اون نداره.شما تو صفحه ی مدیریت پوسته ها در پنل ادمیناگر از سمت راست روی اarrow کلیک کنید منوی باز میشه کهشامل ادیت پوسته و حذف و ... هست.تو همون ها یه گزینه هست به اسم user agent mapping

.شما اگه برای پوسته ی موبایل تو این قسمت بری خواهی دید مثل برای سیستم عامل اندرویید و ویندوز فون و ایفون و .. تیک دار هستند.یعنی با این سیستم و یا دیوایس ها بیای تو انجمن پوسته ی موبایل برات لود میشه.

شما کافیه اون تیک ها رو بردارید..همهی تیک ها رو که بردارید دیگه هر بازدید کننده ای پوسته ی دیفالت شما براشون لود خواهد شد.

لازم به ذکر هست که اگر پوسته ی موبایل رو هیدن نکنید اون پایین پوسته ی موبایل هم قابل دسترسی خواهد بود ولی دیگه به طور دیفالت پوسته ی موبایل لود نخواهد شد.

اقا من دیگه باید برم.کلش همین بود

حالا چون این پوسته  رو ریسپانسیو طراحی کردیم برلای همین پوسته ی موبایل رو از حالت دیفالت برداشتیم و این پئوسته دیگه برای همه لود میشه.

لینک ارسال

سلام

کیفیت آیکون هایی که استفاده کردید پایینه ، اگر کیفیتش بالا بره بهتر میشه :

post-2005-0-31740000-1397184587_thumb.pn

این آیکون هم جاش رو درست کنید:

post-2005-0-83648600-1397184619_thumb.pn

ویرایش شده توسط iMajid
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

مشکل از ایکون ها نیست عزیز.دقت کنی میبینی که تصاویر رو تار نشون میده در حالیکه اینچنین نیست!.اون ایکون فیسبوک هم که بالاتر اومده باز هم به خاطر کاملا استاندارد نبودن مرورگر هست.با چندتا مرورگر دیگه هم تست کنید

همون تصویر طراحی ریسپانسیو رو در پایین ببین.خیلی تار نشون میده در حالیکه اصلا این طوری نیست و حتی با کد های css و html هم اصلا scale نشده.در نتیجه باید شفاف نشون بده.

desponsive-design-by-saeednazari.png

اگر user agent داره حتما بذارید روی desktop

لینک ارسال

• 9 ماه بعد...

با سلام.

من از این قالب استفاده میکنم.

و میخواستم قسمت های که توعکس علامت زده رو تغییر بدم.

rqcc7aw7uptvehltv307.jpg

+

قسمت های فوتر که درباره ما و ایکون های فیسبوک و دوستان ما

لینک ارسال

قالب زیباییه ولی شیک نیست.

متاسفانه قالبای IPB زیبا توشون واقعا زیاد پیدا میشه ولی شیک به ندرت!

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

با سلام.

من از این قالب استفاده میکنم.

و میخواستم قسمت های که توعکس علامت زده رو تغییر بدم.

rqcc7aw7uptvehltv307.jpg

+

قسمت های فوتر که درباره ما و ایکون های فیسبوک و دوستان ما

تو بیت های تمپلیت این پوسته قرار داره.global template و ... اون لوگو هم تو بیت defaultheader

تو زیر مجموعه ی همو نglobal چندتا بیت من خودم اضافه کردم و تقریبا از اسمشون مشخصه.کدهای قسمت مربوطه درون اونها وجود داره.

بیت های که افزوده میشه سمت چپ یه دایره با رنگ زرد داره.و همچنین بیت هایی که ادیت میشن تو پوسته هم رنگ قرمز.بقیه بیت ها که رنگ خاکستری دارن هیچ تغیری توشون ایجاد نشده از پوسته.

حالا عبارات رو سرچ بزنید پیدا میکنید.

همچنین از زیر مجموعه ی look&feel  یه گزینه ی search and replace دارهع که تو قسمت سرچ عبارت مورد نظر رو بنویسید و از بالاش پوسته رو انتخاب کنید  و سرچ رو بزنید به مشا میگه عبارت شما تو کدوم بیت ها موجوده و ....

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...