رفتن به مطلب

دو درخواست يك انتقاد

ارسال‌های توصیه شده

لینکشو ندارم ..ولی همونی که خودم نصب کردم برای نسخه 3.4.X اینجا برات پیوست میکنم

tapatalk_ip34_3_8_3.zip

• پسند 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله دوست عزیز سایت شما ثبت شده..من از طریق تاپاتاتلک اونجا عضو شدم.یک پست زذم و یه لایکم کردم:)اگه الان لیست کاربران انلاین ببینی کنار اسم من علامت تاپاتالک اومده

ویرایش شده توسط STALKER
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

دو درخواست رو با هم مي گم: انجمن رو لطفا در tapatalk و forum runner ثبت كنيد تا كساني كه با گوشي كار مي كنند هم راحت بتونن تاپيك ها رو دنبال كنن! فكر نكنم زياد وقت بگيره من خودم تو دو تاش ثبت كردم كمتر از ده دقيقه طول كشيد!

پوسته ی اختصاصی جدید اینجا که بزودی خواهید دید طراحیش کاملا responsive هست و در نتیجه شما دیگه به برنامه های جانبی و ... نیازی ندارید مگر اینکه بخواید قید اینترفیس مرورگرو بزنید و ازون برنامه استفاده کنید.

فلسفه ی طراحی ریسپانسیو همین هست.

من چند ماه پیش حدود 2 ماه فقط با گوشیم میومدم اینجا.خداوکیلی هیچوقت هیچ مشکلی نداشتم .درسته پوسته اش رسپانسیو نیبود و یه کم اذیت میکرد ولی خوب پوسته رسپانسیو باشه دیگه مشکلی وجود نداره

-------

خوب نسخه ی موبایل هم داره دیگه!ازون میتونید استفاده کنید.

--------------

خود من شخصا اصلا ازین برنامه ها خوشم نیومد و همین ttalk رو بعد یه روز حذف کردم از تو گوشیم! وب گردی با خود مرورگر رو (تو گوشی) ترجیح میدم.

موفق باشید.

• پسند 2
لینک ارسال

سعید خان، خیلیها هستن که با تاپتالک راحتترن ، چه اشکالی داره رو انجمن باشه؟

نصبش کار 10 دقیقس...

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

اینجا انجمنیه که از لحاظ امنیتی خیلی حساس هست (مد های زیادی روش نصب نمیشه و مد های ضروریشم ابتدا باید چک بشن بعدش نصب بشن چون با یه اشتباه کوچیک کل وجهه سایت و اون سیستم میره زیر سوال!)و همینطور با نصب مدهای فراوان در تضاد ه و فقط مد های خیلی خیلی ضروری نصب شده..شاید شما بگی خب این یه مد بیشتر نیست ... بله ولی فقط همین یه مد تاپاتالک نیست

چندین تا مد بوده که در نظر داشتیم ولی خوب به دلایلی نصب نکردیم.

سیاست این انجمن هست که  اقای نامنی در این مورد زیاد حساس هستند

ولی به هر حال صفحه ی قبل آقای نامنی در این مورد شرح دادند:

با سلام  :)

در مورد taptalk چشم ، پیگیری می شود 

موفق باشید

• پسند 2
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

طبق بررسی های که انجام گرفت و مهمترین دلیلش همون دلیل امنیتی هست که سعید عزیز فرمودند این مورد منتفی هست.

موفق باشید

• پسند 2
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...