رفتن به مطلب

دو درخواست يك انتقاد

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت تمام مديران زحمت كش

دو درخواست رو با هم مي گم: انجمن رو لطفا در tapatalk و forum runner ثبت كنيد تا كساني كه با گوشي كار مي كنند هم راحت بتونن تاپيك ها رو دنبال كنن! فكر نكنم زياد وقت بگيره من خودم تو دو تاش ثبت كردم كمتر از ده دقيقه طول كشيد!

انتقاد: پوسته هاي موبايل خيلي كمه! پوسته ي پيش فرض موبايل هم با اين كه از وي بي خيلي بهتره ولي زياد به دل نميشينه! كلا ١ دونه پوسته ي موبايل در سايت هست! لطفا يه چند تا خوب و فارسي شده بذاريد!

بسيار ممنون

ویرایش شده توسط Pois0nous
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مي خواستم بيينم مديران خوندن؟ اخه هيچ واكنشي كسي نشون نداد :D

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام 

بله خوندن خیالتون راحت....

در مورد درخواست اولتون آقای نامنی جواب شمارو خواهند داد...

اما درخواست دوم ،  قالب های موبایل کم هستند و اینکه تفاوت خاصی با یکدیگر ندارند و تنها در رنگ متفاوتند....حالا اگه شما پوسته خاصی و زیبای دیدیدکه نیاز به فارسی سازی دارد معرفی کنید...

• پسند 2
لینک ارسال

اگه احیانا وقت نکردید برای اون درخواست اول، اگر فقط تو Tapatalk هم ثبت کردید ما قبول داریم.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

در مورد taptalk چشم ، پیگیری می شود :)

• پسند 4
لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

من خیلی راحت در tapatalk ثبت کردم چیز خاصی نداره...الان فاروم من میتونید سرچ کنید در tapatalk پیدا میشه...ضمنا خدایی امکانات خوبی داره واسه گوشی ..گاهی  بدرد میخوره

• پسند 1
لینک ارسال

من خیلی راحت در tapatalk ثبت کردم چیز خاصی نداره...الان فاروم من میتونید سرچ کنید در tapatalk پیدا میشه...ضمنا خدایی امکانات خوبی داره واسه گوشی ..گاهی  بدرد میخوره

درود

داداش اگه واست زحمتی نیست یه آموزش از 0 تا 100 بزار واسمون، من نصب کردم هر کاری کردم جواب نداد حتی مشکلو تو انجمن مطرح کردم...

http://ipsfarsi.com/topic/13832-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%A8%D8%A7-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86-tapatalk/

لینک ارسال

درود

داداش اگه واست زحمتی نیست یه آموزش از 0 تا 100 بزار واسمون، من نصب کردم هر کاری کردم جواب نداد حتی مشکلو تو انجمن مطرح کردم...

http://ipsfarsi.com/topic/13832-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%A8%D8%A7-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86-tapatalk/

توجه کنید دوست عزیز ..چیز خاصی نداره....باید ید در جایی که انجمن نصب هست یه پوشه به اسم mobiquo درست بشه و فایلهای تاپاتالک اونجا باشه...مستقیما فایلهارو در روت نریزید.بلکه در اون پوشه باید باشه ..تا تائید کنه شمارو ..اون هوک که همراهش هست نصب کن .....وقتی در سایت تاپاتاک ..همه موارد رو اوکی کردی یجا بهت یه Key  میده که در هوکی که نصب کردید قرار بدید و ذخیره کنید ..و کاملا انجمنتون ثبت میشه در تاپاتالک

• پسند 1
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...