رفتن به مطلب

مشکل در IPB نصب بر روی هاست

ارسال‌های توصیه شده

بعد از اینکه پوشه ی آپلود رو از حالت زیپ خارج می کنید چندین فایل و پوشه در هاست شما قرار میگیره که لیستشون میکنم:

پوشه ها:

admin-cach-hooks-interface-ips_kernel-lofiversion-public-uploads
فایل ها:
conf_global.dist-dav-favicon-index-initdata-robotstxt

کاملا درسته :  اما سوالم اینه که دو تا پوشه به نام آپلود تو هاست هست که هر دو شبیه هم هستن !! کدوم رو باید پاک کنم ؟

62425956760938912294.jpg

دوست عزیز فایل تصویری،نوشتاری و ویدئویی راهنمای نصب موجوده در انجمن یه نگاهی به اونها بندازید طریقه ی نصب مشخص هست

دیتابیس رو هر موقع بسازین فرقی نداره در یکی از مراحل نصب فقط اطلاعات دیتابیس از شما خواسته میشه که باید اطلاعاتش رو وارد کنید

م از روی این اموزش نصب و شروع کردم ! اما همین اولش که اپلود و نصبش هست به مشکل خوردم !

http://ipsfarsi.com/topic/13192-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-IPB-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%A8%D8%AA%D8%AF%DB%8C/

یه پوشه فروم ایجاد شده ، حالا من پوشه آپلود و بعد از زیپ کردن تو مسیر اون پوشه باید از حالت فشرده خارج کنم ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 32
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

انجمن ایشون با موفقیت نصب شد همچنین فارسی سازی بدون هیچ مشکلی انجام شد.  مشکل از نسخه ی انجمن ساز نبوده.   اشکال در نحوه ی آپلود فایل ها بود.   موفق باشید

دوست عزیز شما ابتدا باید یک ساب دامین بسازید بعد فایل ها رو رد پوشه ی مربوط به سابدامین آپلود کنید. مثلاً میخواین آدرس انجمنتون به این شکل باشه:forum.ypur domin.com  ابتدا باید سابدامینی با نام forum

از اونجایی که معلومه فایل های IPB رو توی فولدری به نام Uploads آپلود کردید ، همه ی فایل ها رو توی public_html انتقال دهید از هاست رایگان استفاده می کنید ؟

فایل ها رو توی forum (پوشه) آپلود کنید

محتویات پوشه آپلود قبلی رو Move to کردم به پوشه forum

دسترسی فایل ها هم شده 777 ! اما بازم نصب نمیشه !

24222152325341505614.jpg

ویرایش شده توسط hosseinbrusli
لینک ارسال

خب حالا وارد این آدرس بشید . forum.guard3d.com/admin

میره تو پیشخوان وردپرس !

ریموت بدم بهتون میتونید درستش کنید  ؟

ویرایش شده توسط hosseinbrusli
لینک ارسال

سلام!

من تا جائی که از عکس ها متوجه شدم فولدر upload موجود در زیر forum رو شما به داخل فولدر forum منتقل نکردین. اول منتقل بدین بعد محتویات موجود در upload رو داخل forum بریزید و بعد طبق آموزش های نصب شروع به نصب کنید.

اینو زود انجام بدین چون احتمال داره این پست حذف بشه.

• پسند 1
لینک ارسال

انگار که شما قراره مشکل منو حل کنید  ، با این وجود هیکدوم از مدیرای IPB هم نمیتونند مشکلتون رو اینطوری حل کنند .

بهتره خودتون با استفاده از آموزش ها و راهنمایی ها حل کنید مشکلو دیگه

ویرایش شده توسط axon
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

مشخصاات هاستتون رو برای من بفرستین.

+

فکر کنم از اول باید این میشد

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...