رفتن به مطلب

مشکل در IPB نصب بر روی هاست

ارسال‌های توصیه شده

سلام!

من تا جائی که از عکس ها متوجه شدم فولدر upload موجود در زیر forum رو شما به داخل فولدر forum منتقل نکردین. اول منتقل بدین بعد محتویات موجود در upload رو داخل forum بریزید و بعد طبق آموزش های نصب شروع به نصب کنید.

اینو زود انجام بدین چون احتمال داره این پست حذف بشه.

اقا این کار و کردم ! و اینطوری شد ! اصلا اتومات چیزی رو برای نصب نمیاره !

28160848830548077365.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 32
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

انجمن ایشون با موفقیت نصب شد همچنین فارسی سازی بدون هیچ مشکلی انجام شد.  مشکل از نسخه ی انجمن ساز نبوده.   اشکال در نحوه ی آپلود فایل ها بود.   موفق باشید

دوست عزیز شما ابتدا باید یک ساب دامین بسازید بعد فایل ها رو رد پوشه ی مربوط به سابدامین آپلود کنید. مثلاً میخواین آدرس انجمنتون به این شکل باشه:forum.ypur domin.com  ابتدا باید سابدامینی با نام forum

از اونجایی که معلومه فایل های IPB رو توی فولدری به نام Uploads آپلود کردید ، همه ی فایل ها رو توی public_html انتقال دهید از هاست رایگان استفاده می کنید ؟

نگاه کنید ببینید اصلا فایل index داخل فولدر install موجود هست یا نه؟

والا اصلا فو.لدری به اسم install پیدا نکردم ! اما فایل ایندکس هست که تو تصاویر بالا هم موجوده

لینک ارسال

ببینید، index که خیلی زیاده، من منظورم اینه که باید داخل فولدر admin فولدری به اسم install باشه و داخل اون هم فایلی به اسم index اگه درسته، که باید نصب بشه، و اگه درست نیست بگین تا نسبت به ورژن شما این فولدر رو تهیه کنن بچه ها.

لینک ارسال

ببینید، index که خیلی زیاده، من منظورم اینه که باید داخل فولدر admin فولدری به اسم install باشه و داخل اون هم فایلی به اسم index اگه درسته، که باید نصب بشه، و اگه درست نیست بگین تا نسبت به ورژن شما این فولدر رو تهیه کنن بچه ها.

هست

02248568524619304570.jpg

ویرایش شده توسط hosseinbrusli
لینک ارسال

خوب ارور چی میده وقتی که شما می خواهید نصب کنید؟

اصلا بالا نمیاد که بخواد ارور بده ! یعنی تو اموزش نوشته شده که به صورت اتومات وقتی رفرش کنید میاد بالا ! اما اصلا بالا نمیاد !

اخر دامنه هم که ادرس admin .... میدم بازم نمیره برای نصب ! مشکل اینه !

لینک ارسال

یه سوال برای خودم، شما فولدر forum رو ساختید یا از طریق سابدامین ایجاد کردین؟

لینک ارسال

یه سوال برای خودم، شما فولدر forum رو ساختید یا از طریق سابدامین ایجاد کردین؟

بله . اگر هم نمی ساختم اسمش نمیومد تو عکس بالا !

09983357560196488315.jpg

شاید این نسخه مشکل داره !؟

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...