رفتن به مطلب

مشکل در IPB نصب بر روی هاست

ارسال‌های توصیه شده

سلام . من دیشب فایل IP.Board v3.4.6 NULL-PNX برای نصب دانلود کردم . از زیب درش اوردم و مجددا پوشه آپلود رو زیپ و به هاست آپلود کردم و اونجا هم اکسترکتش کردم . بعدش تصاویر زیر اومد :

تو شکل زیر دو تا پوشه آپلود دیده میشه . من رو هر کدوم که میرم ، اصلا به صورت اتوماتیک نصب شروع نمیشه ! دسترسی فایل رو هم 777 گذاشتم که بازم نشد ! الانم نمیدون اصلا درست نصب شده یا اشتباه انجام داده! اصلا فایل نصب نداره که بشه روش کلیک کرد برای نصب !

07880498483440901745.jpg

ویرایش شده توسط hosseinbrusli
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 32
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

انجمن ایشون با موفقیت نصب شد همچنین فارسی سازی بدون هیچ مشکلی انجام شد.  مشکل از نسخه ی انجمن ساز نبوده.   اشکال در نحوه ی آپلود فایل ها بود.   موفق باشید

دوست عزیز شما ابتدا باید یک ساب دامین بسازید بعد فایل ها رو رد پوشه ی مربوط به سابدامین آپلود کنید. مثلاً میخواین آدرس انجمنتون به این شکل باشه:forum.ypur domin.com  ابتدا باید سابدامینی با نام forum

از اونجایی که معلومه فایل های IPB رو توی فولدری به نام Uploads آپلود کردید ، همه ی فایل ها رو توی public_html انتقال دهید از هاست رایگان استفاده می کنید ؟

از اونجایی که معلومه فایل های IPB رو توی فولدری به نام Uploads آپلود کردید ، همه ی فایل ها رو توی public_html انتقال دهید

:yes1:

از هاست رایگان استفاده می کنید ؟

ویرایش شده توسط axon
  • پسند 1
لینک ارسال

یه بار تمام فایل ها رو remove کنید بعد دوباره آپلود کنید و اکسترکت کنید .

دقت کنید که فایل ها رو حتما توی root هاست بریزید .

از اونجایی که معلومه فایل های IPB رو توی فولدری به نام Uploads آپلود کردید ، همه ی فایل ها رو توی public_html انتقال دهید

خوب مشکل اینجاست که من الان نمیدونم کدومش فایلی بود که اکسترکت کردم !!! که بخوام پاکش کنم ! برای همین تصویر بالا رو گذاشتم !  فایل ها رو هم مستقیما تو PUBLIC_HTML اپلود و استخراج کردم

فایل و به صورت یر اپلود  کردم : که در نهایت شده تصویر پست اول .

75361910004656082127.jpg

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

شما بعد از اینکه محتویات پوشه  ی آپلود رو زیپ کردین فایلتون که اسمش upload رو به هاستتون انتقال بدین و اونجا اکسترکت کنید...بعد به آدرس انجمنتون برید با صفحه ی نصب روبرو میشید.قثط /admin به آخر آدرس اضافه کنید

• پسند 1
لینک ارسال

سلام

شما بعد از اینکه محتویات پوشه  ی آپلود رو زیپ کردین فایلتون که اسمش upload رو به هاستتون انتقال بدین و اونجا اکسترکت کنید...بعد به آدرس انجمنتون برید با صفحه ی نصب روبرو میشید.قثط /admin به آخر آدرس اضافه کنید

دقیقا همین کار و کردم  . تو اموزش گفته بود قبل از همه اینا یه دیتا بیس جدید بسازید . منم ساختم ! درست و غلطش و نمیدونم :

05634066302611655569.jpg

این و هم نفهمیدم از کجا باید برم :

.بعد به آدرس انجمنتون برید با صفحه ی نصب روبرو میشید.قثط /admin به آخر آدرس اضافه کنید

فکر کنم مشکل اینه که من هنوز ادرس برای انجمن در نظر نگرفتم ! میخوام زیر مجموعه سایت باشه :  چه طور باید باشه تو شکل بالا ؟

http://guard3d.com

از هاست رایگان استفاده می کنید ؟

نه دوست عزیز رایگان نیست .

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

دوست عزیز شما ابتدا باید یک ساب دامین بسازید بعد فایل ها رو رد پوشه ی مربوط به سابدامین آپلود کنید.

مثلاً میخواین آدرس انجمنتون به این شکل باشه:forum.ypur domin.com  ابتدا باید سابدامینی با نام forum  بسازید بعد به قسمت public-html هاستتون مراجعه کنید و فایل های آی پی بی رو در پوشه ی forum که ساخته شده آپلود و اکسترکت کنید بعد به آدرس زیر مراجعه کنید و عملیات نصب رو شروع کنید:

forum.your domin.com/admin

• پسند 2
لینک ارسال

دوست عزیز شما ابتدا باید یک ساب دامین بسازید بعد فایل ها رو رد پوشه ی مربوط به سابدامین آپلود کنید.

مثلاً میخواین آدرس انجمنتون به این شکل باشه:forum.ypur domin.com  ابتدا باید سابدامینی با نام forum  بسازید بعد به قسمت public-html هاستتون مراجعه کنید و فایل های آی پی بی رو در پوشه ی forum که ساخته شده آپلود و اکسترکت کنید بعد به آدرس زیر مراجعه کنید و عملیات نصب رو شروع کنید:

forum.your domin.com/admin

دستت درد نکنه .  یه سوال :

الان من فایل پوشه آپلود رو استخراج کردم . طبق پست اول ! اما میخوام پاکشون کنم ! ولی مشخص نیست کدوم پوشه بوده که استخراج شده ! الان باید کدوم یکی از پوشه های کوجود در عکس اول و پاک کنم ؟  یا بهتره بگم کدوم گوشه همون پوشه آپلود هست ؟

========

ساب دامین هم ایجاد کردم

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

بعد از اینکه پوشه ی آپلود رو از حالت زیپ خارج می کنید چندین فایل و پوشه در هاست شما قرار میگیره که لیستشون میکنم:

پوشه ها:

admin-cach-hooks-interface-ips_kernel-lofiversion-public-uploads
فایل ها:
conf_global.dist-dav-favicon-index-initdata-robotstxt
  • پسند 1
لینک ارسال

سوالم اینه :  ساب دامین و ایجاد کردم به صورت : forum.guard3d.com

بعد ازاین مرحله باید برم دیتا بیس و تنظیم کنم یا برم پوشه آپلود رو آپلود کنم ؟ 

82040579269256136619.jpg

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

دوست عزیز فایل تصویری،نوشتاری و ویدئویی راهنمای نصب موجوده در انجمن یه نگاهی به اونها بندازید طریقه ی نصب مشخص هست

دیتابیس رو هر موقع بسازین فرقی نداره در یکی از مراحل نصب فقط اطلاعات دیتابیس از شما خواسته میشه که باید اطلاعاتش رو وارد کنید

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...