رفتن به مطلب

دانلود فارسی ساز IP.Board (انجمن ساز) 3.4.6/1

وحید نامنی

ارسال‌های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت

با سلام من تازه واردم میخواستم این فارسی ساز رو نصب کنم همون ارور There was no language pack information in the file you uploaded داد بعد گفتین فایل زیپ دانلود کنم تو ادمین بریزم به طور واضه یا تصویری بگین کدوم پوشه تو ادمین اخه بریزم 

سلام

خوش اومدین به IPB Farsi    تاپیک زیر رو مطالعه کنید:

http://ipsfarsi.com/topic/11659-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-IPB-%D8%A8%D9%87-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1/

• پسند 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان

مشکل مهمی که داره این فایل اینه که  من اگر پنل مدیریت رو فارسی کنم انجمن انگلیسی میشه اگر انجمن رو انگلیسی کنم پنل مدیریت فارسی میشه

یعنی ضد هم هستن یکیشونو باید فارسی کنیم خب چطوری میتونم هم پنل مدیریت و هم انجمن رو با هم فارسی کنم؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام.اکیدا توصیه میکنم از همون پنل مدیریت انگلیسی استفاده کنید دوست گرامی.

• پسند 1
لینک ارسال

سلام دوستان

مشکل مهمی که داره این فایل اینه که  من اگر پنل مدیریت رو فارسی کنم انجمن انگلیسی میشه اگر انجمن رو انگلیسی کنم پنل مدیریت فارسی میشه

یعنی ضد هم هستن یکیشونو باید فارسی کنیم خب چطوری میتونم هم پنل مدیریت و هم انجمن رو با هم فارسی کنم؟

دقیقا منم همین مشکلو دارم ! به جناب عساکره هم گفتم ولی منکه چیزی متوجه نشدم و درستم نشد

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...
  • بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

لطفا برای مشکل خودتون یک تاپیک جدید بزنید.

------------

از اونجایی که در ادامه این تاپیک دائما مشکلات نصب زبان پرسیده می شه به جای اینکه در بخش پشتیبانی عمومی مطرح بشه، تاپیک قفل می شود.

با تشکر

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

من دانلود کردم و نصب کردم اما نه قسمت مدیریت فارسی شد نه قسمت کاربری زبان فعال هم هست

www.forums,p30user.com

انجمن فارسی شده و اینکه فارسی ساز نسخه 3.4 قسمت مدیریت رو فارسی نمیکنه

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...