رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی برای استفاده از امکانات جالب

Kamb!z

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

از مد آحرین ارسالی ها هست ( این طور که کد ها رو دیدم) کلا فرمت به خودش نمی گیره.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 30
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

سلام و درود فراوان اولا بگم که برای پروژه ای که در نظر داری آی پی بی بهترین مورده و آرزوی موفقیت برات دارم والا من درست متوجه ی منظورتون نشدم ، تا اینجا برداشت کردم که شما قصد دارید متن یا عکسی رو

خوب بریم سراغ بخش دوم (متنی که زیر اسم انجمن نوشته شده) خیییییییییییلی راحته ، یه دقت ساده باعث میشد این رو متوجه بشی(البته شاید بدونی ) به این قسمتاز کنترل پنل مدیریتت مراجعه کن: Forums > Ed

به این قسمت میگن اطلاعیه های انجمن(شماره 3 در عکس) برای گذاشتن اطلاعیه بالای انجمن ها باید به بخش پنل میران مراجعه کنید ، توجه کنید که منظور من از پنل مدیریت قسمت مدیریت کل نیست ، لینک ورود به پنل مد

تصاویر ارسال شده

• مدیر کل بازنشسته سایت

شما چطور دو تا مد" آخرین ارسالی" گذاشتین ؟یکی بالای انجمن و یکی هم تو سایدبار ! شاید مشکل از اونا باشه ؟!!

البته به قول آقا وحید کدها به خودشون فرمت یا استایل نمیگیرن !

ویرایش شده توسط alisky
لینک ارسال

خب مد قسمت سمت چپ رو غیرفعال کردم..مشکل هنوز پابرچاست... خوب چطور کد رو نمیخونه چکارش باید کنم ؟ :(

مد آخرین ارسالی های بالای صفحه هم این هست : BL-3.2.x Recent Topic and Posts v1.0.2

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

مد BL-3.2.x Recent Topic and Posts کار دوستان ترک هست ولی فرمتینگ رو درست نکردن شما از مد SOS استفاده کنید که این مورد رو رعایت کرده.

لینک ارسال

مد BL-3.2.x Recent Topic and Posts کار دوستان ترک هست ولی فرمتینگ رو درست نکردن شما از مد SOS استفاده کنید که این مورد رو رعایت کرده.

آقا وحید گل دوست فارسسسسسسس من کمی به حرف زدنت هم دقت کن عزیز برادر بنده هم ترک هستم و خیلیم افتخار میکنم به ترک بودم ! یعنی چی کار دوستان تر هست ! واقعا این حرفت خیلی زشت بود... کمی دقت کن و از کلمات بهتری استفاده کن :)

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

آقا وحید گل دوست فارسسسسسسس من کمی به حرف زدنت هم دقت کن عزیز برادر بنده هم ترک هستم و خیلیم افتخار میکنم به ترک بودم ! یعنی چی کار دوستان تر هست ! واقعا این حرفت خیلی زشت بود... کمی دقت کن و از کلمات بهتری استفاده کن :)

از بس که این شوخی های قومی بوده ما خودمون هم به حرف های خودمون اعتبار نمی کنیم ! منظورم از کار دوستان ترک ، یعنی کار بچه های ترکیه بوده که کارشون چندان حرفه ای نیست. حالا شما این طوری برداشت می کنید که من منظورم چیز دیگس اون حرفش جداست. ولی منظور همینی هست که بالا نوشتم.

اگر مبنا بر ترک بودن بود که رهبری چون ترک هستن نباید رهبر می شدن. شما هم مثل اینکه خیلی درگیری داشتید توی این مباحث یهویی به خودتون می گیرید :D

موفق باشید

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

سلام

وحید جان الان من یه مشکل دارم، چطوری باید توو قسمت ad Integration توی کادرهایی که هست لینک وارد کرد؟

برای من یه باکس متن سادست ویرایشگر براش نیست که ویرایش کنم یا لینکش کنم

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

باید کد HTML بگذارید که می تونید با ویرایشگر هایی مثل Dreamweaver انجام بدید :)

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...