رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی برای استفاده از امکانات جالب

Kamb!z

ارسال‌های توصیه شده

سایت که از سر تا پا ضایست : Nanosoft Serverelite System :D

سایتتون هم خوب بود و شکسته نفسی نفرمایین لطفا ;):D
  • پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 30
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

سلام و درود فراوان اولا بگم که برای پروژه ای که در نظر داری آی پی بی بهترین مورده و آرزوی موفقیت برات دارم والا من درست متوجه ی منظورتون نشدم ، تا اینجا برداشت کردم که شما قصد دارید متن یا عکسی رو

خوب بریم سراغ بخش دوم (متنی که زیر اسم انجمن نوشته شده) خیییییییییییلی راحته ، یه دقت ساده باعث میشد این رو متوجه بشی(البته شاید بدونی ) به این قسمتاز کنترل پنل مدیریتت مراجعه کن: Forums > Ed

به این قسمت میگن اطلاعیه های انجمن(شماره 3 در عکس) برای گذاشتن اطلاعیه بالای انجمن ها باید به بخش پنل میران مراجعه کنید ، توجه کنید که منظور من از پنل مدیریت قسمت مدیریت کل نیست ، لینک ورود به پنل مد

تصاویر ارسال شده

احسننننت واقعا کارتون عالی بود... یه حالی به این انجمن ها میدم رنگو روش باز شه من از کاربرای قدیمی IPB هستم واقعا فقط IPB میتونه راضیم کنه...

ما بقیه انجمن سازها برای بچه مامانیا کار میده مثل VB :ي

سایتتون هم خوب بود و شکسته نفسی نفرمایین لطفا ;):D

منظورم این نبود که بده منظورم این بود که لینک ها همه جا هستن از دوره بره پروفایلم بگیر برو تا مطالب :D

مطمئنان هم خوب باید باشه مگه میشه از IPB استفاده کنی بد سایت بد بشه ؟‌؟؟؟

خیلی توپ میشه با این امکانات...فقط یه مشکل کوچیکیهم هست....

اونم این قسمت آخرین ارسالی هارو بینید... ارسال کننده چرا Back Ground استایلش مثل بقیه جاها نیست؟

• پسند 2
لینک ارسال

به صورت پیشفرض همه جای سایت نام کاربری استایل نمیگیره ، برای این باید شما هوک مخصوصشو نصب کنید

این هوک رو نصب کنید : (TB) Group Format - انجمن پشتیبانی IPB فارسی

• پسند 1
لینک ارسال

به صورت پیشفرض همه جای سایت نام کاربری استایل نمیگیره ، برای این باید شما هوک مخصوصشو نصب کنید

این هوک رو نصب کنید : (TB) Group Format - انجمن پشتیبانی IPB فارسی

ذاتا نسخه (TB) Group Format v4.1.0 رو نصب کرده بودم الان به ۴.۰ تغییر دادم همینی که دادین ولی بازهم درست نشد.

لینک ارسال

ذاتا نسخه (TB) Group Format v4.1.0 رو نصب کرده بودم الان به ۴.۰ تغییر دادم همینی که دادین ولی بازهم درست نشد.

راستش من در زمینه ی این مشکل اطلاعاتم تکمیل نیست ، تا حدی که بنده اطلاع داشته باشم در خدمتم

از بقیه دوستان میخوام این دوستمون رو راهنمایی کنند

در ضمن این موضوع چندین بار توی سایت دربارش صحبت شده ، یه سرچ بزن دربارش چیزایی پیدا میکنی

اگه سوالی دیگه هم داری من در خدمتم

ویرایش شده توسط SaeedSeyfi
  • پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

کدوم قسمت ها نگرفته؟ البته این مد فعلا برای 3.4 بروز نشده .

• پسند 1
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

دوست عزیزباید کدهارو دست کاری کنید ، منم این مشکلو داشتم و جایی تو انجمن اشاره کردم

فقط بستگی به این داره که شما در حالت اول که همه رو رنگی کردی از چه روشی استفاده کردی بگو شاید تونستم راهنمایت کنم

• پسند 1
لینک ارسال

کدوم قسمت ها نگرفته؟ البته این مد فعلا برای 3.4 بروز نشده .

مهندس در قسمت آخرین ارسالی ها... :) مشکل اینجاست

دوست عزیزباید کدهارو دست کاری کنید ، منم این مشکلو داشتم و جایی تو انجمن اشاره کردم

فقط بستگی به این داره که شما در حالت اول که همه رو رنگی کردی از چه روشی استفاده کردی بگو شاید تونستم راهنمایت کنم

اینم نوع فرمت کد

<span style='background: #F00; display: inline-block; height: 16px; line-height: 16px; padding: 0 5px; color: #fff; -moz-border-radius: 4px; -webkit-border-radius: 4px; border-radius: 4px;'></span>

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

شما این کد بطور مستقیم استفاده کردین و یا داخل فایل ipb_styles.css قرار دادین و از اونجا فراخوانی کردین ؟

این بطور بهینه شده و خیلی بهتر و زیباترش هستش

بعد از اون وقتی مد TB) Group Format v4.1.0 نصب کنید شاید یه مشکل کوچیک پیش بیاد

که در اون صورت فقط کافی است

padding: 3px 8px; به padding: 0px 6px; تغییر بدهید

و

-moz-border-radius: 3px;

-webkit-border-radius: 3px;

border-radius: 3px;

به

-moz-border-radius: 4px;

-webkit-border-radius: 4px;

border-radius: 4px;

تغییر دهید همه چی درست می شود

برای قسمت پایین رنگ گروه کاربری هم مد نصب کردین یا بطور دستی و با استفاده از کد درست کردین ؟

• پسند 2
لینک ارسال

خب قبل از آموزش های شما نخیر به صورت مستقیم استایل داده بودم...

حالا دونه دونه در ipb_styles.css کد نوشتم و عملیات رو رفتم جولو ولی بازم در قسمت آخرین ارسالی ها رنگ عوض نمیشه... ساده دیده میشه

مد هم نصب هست برای قسمت های پایین ... در سایت یه چک کنید : SERVERELITE.NET

ویرایش شده توسط Kamb!z
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...