رفتن به مطلب

سرور مجازی چطوره؟

هادی

ارسال‌های توصیه شده

نه مثل cpanel نیست فایل منیجرش و

Public-html نداره.شما وقتی کلابنت ساختی از زیر مجموعش میتونی فایل منیجر رو پیدا کنی.اگه بالا نمیاد کلا که به دیتابیس ربطی نداره.حالا یه جاش مشکل داره احتمالا.default domain کردی یه دامین رو؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 39
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

تنظیمات DNS در پنل مدیریت KLOXO تنها یک برای فقط هنگام نصب می باشد ! و هر کاربر یا اکانت من بعد روی پنل ساخته شود تنظیمات DNS هاست اتوماتیک انجام می شود و فقط باید DNS های VPS شما روی آن ست شود همان ت

نه مثل cpanel نیست فایل منیجرش و Public-html نداره.شما وقتی کلابنت ساختی از زیر مجموعش میتونی فایل منیجر رو پیدا کنی.اگه بالا نمیاد کلا که به دیتابیس ربطی نداره.حالا یه جاش مشکل داره احتمالا.defaul

نه دیگه.با اینکه همه مثل هم نیستن و بستگی به سرویس دهندت داره ولی در کل خیلی از هاست های اشتراکی بهترن.خیالت تخت.اگه پول داری کنترل پنل سی پنل یا دایرکت ادمین بگیر.اگر هم اوضاع مالیت مثل ما وخیمه از ک

تصاویر ارسال شده

آره، الان من میرم به پوشه home بعد میرم توو پوشه ای که به اسم دامنه ست، این پوشه برای آپلود توو سایته درسته دیگه نه؟

دیتابی رو باید از همین قسمت آپ کنم توو phpmy admin؟

ویرایش شده توسط هادی
لینک ارسال

الان فایلا رو به قسمت کلاینت- هم - دامنه سایت، آپ کردم

دیتابیس ها رو هم با phpmyadmin ایمپورت کردم (توو قسمت دیتابیس کلکسو اسم دیتابیسا نیست ولی وقتی اسما رو میدم میگه موجوده!)

ریستارت کردم

اولش این صفحه اومد:

If you are seeing this page, it means that web has not been configured for this domain on this server.

This could be due to the following causes:

Kloxo has not restarted the web server yet after you added the domain. Please wait for the web server to restart.

The domain is pointing to the wrong Kloxo server. Ping the domain and make sure that the IP matches one of the IPaddress seen in admin home -> ipaddresses

دامینو از کلاینت اد کردم، دیدم میگه این دامنه موجوده ولی نشون نمیداد!!!

بعد کدهای زیرو توو Command Center زدم

/script/fixweb

reboot

اون صفحه رفته ولی الان خطا در برقراری ارتباط با پایگاه‌داده میده

فکرشو میکردم با دیتابیسی که از سی پنله مشکل پیدا کنه

راهی هست بشه حل کرد این قضیه رو؟

ویرایش شده توسط هادی
لینک ارسال

مشکل اینجاست که کلکسو موقع ساختن دیتابیس اسم یوزر برای دیتابیس ایجاد نمیکنه،همون اسم دیتابیس رو یوزر انتخاب میکنه

اسم دیتابس من یه چیزه و یوزرش یه چیز دیگه

میتونم از فایل کانفیگ اسم دیتابیس و نام کاربری رو تغییر بدم؟

اگه این کارو بکنم هم فکر نکنم مشکلی حل بشه چون یوزر دیتابیس اسم جدا داره، پسورد هم داره

اگه کسی کمکی از دستش برمیاد کمک کنه ممنون میشم

ویرایش شده توسط هادی
لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

مشکل اینجاست که کلکسو موقع ساختن دیتابیس اسم یوزر برای دیتابیس ایجاد نمیکنه،همون اسم دیتابیس رو یوزر انتخاب میکنه

اسم دیتابس من یه چیزه و یوزرش یه چیز دیگه

میتونم از فایل کانفیگ اسم دیتابیس و نام کاربری رو تغییر بدم؟

اگه این کارو بکنم هم فکر نکنم مشکلی حل بشه چون یوزر دیتابیس اسم جدا داره، پسورد هم داره

اگه کسی کمکی از دستش برمیاد کمک کنه ممنون میشم

دوست عزیز این طبیعی که نام دیتابیس با یوزر فرق می کنه ...

شما اگر رمز عبور یک دیتابیس فراموش کردید یه یوزر جدید می سازید اختصاص می دید به اون دیتابیس مورد نظر ...

سپس فایل کانفیک IPB رو باز می کنید اطلاعات دیتابیس رو بروز می کنید ...

این حالت برای سیستم های دیگر هم صدق می کند ...

لینک ارسال

رفتم یه سرور مجازی مدیریت نشده گرفتم و دردسرهام شروع شده!

الان ZPanel می خوام نصب کنم ولی چنتا مشکل دارم

کسی میدونه:

- FQDN رو چطوری باید تنظیم کنم؟ خیلی سرچ کردم ولی نفهمیدم چیکار باید کنم،

- Public IP of server چیه، چطوری پیداش کنم؟

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

رفتم یه سرور مجازی مدیریت نشده گرفتم و دردسرهام شروع شده!

الان ZPanel می خوام نصب کنم ولی چنتا مشکل دارم

کسی میدونه:

- FQDN رو چطوری باید تنظیم کنم؟ خیلی سرچ کردم ولی نفهمیدم چیکار باید کنم،

- Public IP of server چیه، چطوری پیداش کنم؟

Public IP of server ، همون آی پی وی پی استون میشه ، البته در صورتی که یک آی پی اجاره کرده باشید ، اپر چند آی پی یکی رو به انتخاب خود خودتون ، انتخاب می کنید میشه آی پی دیفالت سرور .

درباره FQDN هم ، خدمت شما : http://www.gordano.com/kb.htm?q=988

یه حسی بهم می گم شما بیشتر در منابع فارسی دنبال جواب سوال هاتون می گردید :ی

درباره مقالات تخصصی خیلی کمتر میشه در سایت فارسی چیزی پیدا کرد ...

لینک ارسال

پیشنهاد کوچکی بهتون می کنم :

1 - هزینه وی پی اس اگر ماهانه معقول است با 15 هزار تومان بیشتر شدن مشکلی پیش نمی آید !

به جای استفاده از پنل های مدیریت متفرقه که به معنای واقعا پشتیبانی قوی ندارد ... به راحتی امکان پیدا کردن باگ و ... داخلش هست با هزینه اندک Direct Admin بگیرید .

باور کنید اگر نسخه نال Cpanel نصب کنید شرف داره به این پنل ها ...برتری که نسبت به بقیه پنل ها داره در حد معمولی میشه کانفیگ سرور رو به صورت Graphic Interface انجام داد روی Cpanel

2 - اگر کسی روی وی پی اس نیست فقط شما هستید که به راحتی این قدر پنل عوض می کنید :ی و مصرف بالا ندارید ، پیشنهاد می کنم از هاست های اشتراکی استفاده کنید ...

صرفه مالی بیشتر در بلند مدت نسبت به پرداخت هزینه ماهانه ، استفاده از سرور قوی تر ، پنل کاربری بهتر ، از همه مهم تر از پشتیبانی برخوردارید تا حد مجازی که برای شرکت تعریف شده به عنوان پشتیبانی

3 - این جمله باور کنید هر ارزانی بی دلیل نیست ! هر رایگانی هم بی دلیل نیست !

یه سیستم مثل Zpanel ، Lx و ... اگر پنل خوب بود هیچ وقت رایگان نبود ... یا اگر هم هنوز هست پروسه کامل شدن رو داره با شما یا افرادی که باهاش کار می کنند طی می کنه یعنی آزمایش شونده هستید !

اگر به حد بالایی برسد حتما حق اشتراک می گیرد در آینده !

پس بهتره از ابتدا روی اصول و کار کنید که حداقل یه مشتری بهتون برخورد برای ارائه هاست بتونید امکانات خوبی ارائه کنید بیشتر ایرانی ها روی سیستم لینوکس Cpanel و DA را می شناسند . ( قشر مشتری رو عرض می کنم )

Cpanel لایسنس دار هم که تکلفیش مشخصه با گران شدن دلار زیاد صرفه اقتصادی ندارد .

موفق باشید

ویرایش شده توسط VeNtRiloO
لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...