رفتن به مطلب

سرور مجازی چطوره؟

هادی

ارسال‌های توصیه شده

سلام

از دست گرفتاری های این هاست اشتراکی دیگه جون به لب شدم

تصمیم گرفتم یه سرور مجازی بگیرم

برای آیپبی و وردپرس کنارش سرور مجازی خوبه جواب میده؟ مشکلی که نداره؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 39
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

تنظیمات DNS در پنل مدیریت KLOXO تنها یک برای فقط هنگام نصب می باشد ! و هر کاربر یا اکانت من بعد روی پنل ساخته شود تنظیمات DNS هاست اتوماتیک انجام می شود و فقط باید DNS های VPS شما روی آن ست شود همان ت

نه مثل cpanel نیست فایل منیجرش و Public-html نداره.شما وقتی کلابنت ساختی از زیر مجموعش میتونی فایل منیجر رو پیدا کنی.اگه بالا نمیاد کلا که به دیتابیس ربطی نداره.حالا یه جاش مشکل داره احتمالا.defaul

نه دیگه.با اینکه همه مثل هم نیستن و بستگی به سرویس دهندت داره ولی در کل خیلی از هاست های اشتراکی بهترن.خیالت تخت.اگه پول داری کنترل پنل سی پنل یا دایرکت ادمین بگیر.اگر هم اوضاع مالیت مثل ما وخیمه از ک

تصاویر ارسال شده

کلا بهتر هست؟ از نظر دیتابیس و MySQL مشکلات هاست اشتراکی رو نداره؟

ویرایش شده توسط هادی
لینک ارسال

نه دیگه.با اینکه همه مثل هم نیستن و بستگی به سرویس دهندت داره ولی در کل خیلی از هاست های اشتراکی بهترن.خیالت تخت.اگه پول داری کنترل پنل سی پنل یا دایرکت ادمین بگیر.اگر هم اوضاع مالیت مثل ما وخیمه از کلوکسو استفغاده کن.اینم خوبه.

لینک ارسال

من رفتم گرفتم دیدم میگن ما اطلاعاتو انتقال نمیدیم! گفتم چرا گفتن شرایطمونه، درحالیکه بخش فروش به من گفتن مشکلی نیست برای انتقال، منم گفتم پس میدم چون فروشتون به من نادرست جواب داد

الان سیستمم سی پنل روو هاست لینوکسه، برای سرور مجازی کلکسو انتخاب کردم که گفتن ممکنه مشکلی برای اطلاعات پیش بیاد و ما انتقال نمیدیم

اگه سی پنلش ماهی 70 نبود میگرفتم ولی 35 سرور مجازیشه و 70 تومن هم سی پنلش میشه ماهی 105 تومن!

این کلکسو چطوره راضی هستی؟ از سی پنل چی کم داره؟

هیچ راهی نداره که اطلاعاتمو بتونم از سی پنل هاست اشتراکی فعلی بفرستم روو سرور مجازی کلکسو و آسیب نبینه اطلاعاتم؟

ویرایش شده توسط هادی
لینک ارسال

سلام.مشکلی نیست.کلکسو پنل خوبیه به شرط اینکه زیاد دست کاریش نکنید و ور نرید با تنظیماتش.پنل خوبیه من قبلا از همین استفاده میکردم.

با بت انتقال مشکلی نیست چون از دیتابیس فعلیتون یه بک آپ میگیرید و خود کلوکسو هم phpmyadmin داره و اونجا ایمپورت میکنید.فایلها رو هم که منتقل میکنید به راحتی.

منتها تنها چیزی که کلوکسو توش اذیت میکنه فایل منیجرشه که تو اکسترکت کردن فایل های فشرده با حجم بالا مشکل داره.البته در صورتی که فایلها رو تو پوشه بریزید سپس فشرده اش کنید این مشکل تا حدود زیادی رفع میشه.

بعد نصبشم باید انتی ویروس clam v فکر کنم اسمشه رو غیر فعال کنید تا استفاده ی بهینه ای از رم بشه.

البته من مدت زیادی باهاش کار کردم تا تونستم بهش عادت کنم.برای اولین بار گیج میکنه ادمو و کار باهاش سخته.پیشنهاد من اینه اگه میتونی directadmin بگیر.یا اینکه همکون کلوکسو بگیری و به همونها یا یه نفر دیگه پول بدی ماهانه برات کانفیگ هاشو انجام بدن و از لحاظ امنیتی هم مدیریتش کنن

لینک ارسال

من رفتم گرفتم دیدم میگن ما اطلاعاتو انتقال نمیدیم! گفتم چرا گفتن شرایطمونه، درحالیکه بخش فروش به من گفتن مشکلی نیست برای انتقال، منم گفتم پس میدم چون فروشتون به من نادرست جواب داد

الان سیستمم سی پنل روو هاست لینوکسه، برای سرور مجازی کلکسو انتخاب کردم که گفتن ممکنه مشکلی برای اطلاعات پیش بیاد و ما انتقال نمیدیم

اگه سی پنلش ماهی 70 نبود میگرفتم ولی 35 سرور مجازیشه و 70 تومن هم سی پنلش میشه ماهی 105 تومن!

این کلکسو چطوره راضی هستی؟ از سی پنل چی کم داره؟

هیچ راهی نداره که اطلاعاتمو بتونم از سی پنل هاست اشتراکی فعلی بفرستم روو سرور مجازی کلکسو و آسیب نبینه اطلاعاتم؟

سلام

من الان یک ساله که دارم با سرور مجازی لینوکس و کنترل پنل کلکسو استفاده می کنم که واقعا با اینکه رایگانه ولی همه جور امکاناتی داری 100% هم قبولش دارم و به هیچ وجه سی پنل نخر که اصن نمی ارزه.

درباره انتقال اطلاعاتتم مطمعن باش به مشکلی بر نمی خوری البته اگه می خوای کارت به کوچکترین مشکلی نخوره اول برو phpmyadmin هاستت و اطلاعات دیتابیستو export و برو دیتابیس با همون نام و پسورد تو کلکسو بساز و به phpmyadmin این دیتابیس جدیدت برو و اونجا import کن, خب این از اطلاعات دیتابیست

حالا با filezilla به FTP هاستت وصل شو و تمام فایلا و فولدرایی که داخلPublic_html داری (هم آی پی بردت هم وردپرس) همرو دانلود کن تو کامپیوترت و با همین نرم افزار برو فایلارو منتقل کن داخل filemanager کلکسوت. من خودم چندبار اینجوری منتقل کردم مشکلی هم بر نخوردم

از من میشنوید همه سرور مجازی بگیرید من که همش یک ماهم نشده هاست گرفتم هرروز به یه دلیل فروم بالا نمیاد, الان دیگه واسه سایت دیگم vps گرفتم دیگه صد سال دیگم سمت هاست نمیرم

لینک ارسال

سلام.مشکلی نیست.کلکسو پنل خوبیه به شرط اینکه زیاد دست کاریش نکنید و ور نرید با تنظیماتش.پنل خوبیه من قبلا از همین استفاده میکردم.

با بت انتقال مشکلی نیست چون از دیتابیس فعلیتون یه بک آپ میگیرید و خود کلوکسو هم phpmyadmin داره و اونجا ایمپورت میکنید.فایلها رو هم که منتقل میکنید به راحتی.

منتها تنها چیزی که کلوکسو توش اذیت میکنه فایل منیجرشه که تو اکسترکت کردن فایل های فشرده با حجم بالا مشکل داره.البته در صورتی که فایلها رو تو پوشه بریزید سپس فشرده اش کنید این مشکل تا حدود زیادی رفع میشه.

بعد نصبشم باید انتی ویروس clam v فکر کنم اسمشه رو غیر فعال کنید تا استفاده ی بهینه ای از رم بشه.

البته من مدت زیادی باهاش کار کردم تا تونستم بهش عادت کنم.برای اولین بار گیج میکنه ادمو و کار باهاش سخته.پیشنهاد من اینه اگه میتونی directadmin بگیر.یا اینکه همکون کلوکسو بگیری و به همونها یا یه نفر دیگه پول بدی ماهانه برات کانفیگ هاشو انجام بدن و از لحاظ امنیتی هم مدیریتش کنن

خیلی ممنون

چه کانفیگی می خواد ؟

directadmin بگیرم هم باید کانفیگ کنم؟

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

من درخواست خرید دادم ولی الان دیدم یکی گفته مدیریتش کلا با هاست اشتراکی فرق داره

همینطوره؟ مگه باید با لینوکس کار کرد پس پنل کلکسو که گرفتم برای چیه؟

بنظرتون برای راحتی کار به ویندوز تغییر بدمش؟ اگه ویندوز باشه میتونم دیتابیس هاست اشتراکی لینوکسی که الان دارمو بهش انتقال بدم؟

اگه کسی آموزش هایی سراغ داره قرار بده ممنون میشم

لینک ارسال

در ضمن برای انتقال اطلاعات از هاستی به هاست دیگه نیازی به دانلود و آپلود مجدد نیست از این سایت استفاده کنید:

https://mybackupbox.com/

همجور انتقال را انجام میده: ftp to ftp یا حتی تو اکانت های دراپ باکس و گوگل درایو و ... برای انتقال بکاپ حرف نداره. جالب اینجا که کل یک بکاپ 1 گیگ را در کمتر از 10 دقیقه انتقال میده.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...