رفتن به مطلب

سرور مجازی چطوره؟

هادی

ارسال‌های توصیه شده

به طور پیش فرض تنظیمات رایج ترین و معروف ترین پنل های دامنه بین الملی DIRECT I یا RESELLERCLUB رو برایتان گذاشتم .

که با توجه به اطلاعات خودتان و مشخصات وی پی اس اعمال نمایید .

میشه درباره ی تنظیمات دی ان اس و دامین خود کلکسو هم توضیح بدی؟ مثل Resource Plans و Clint و A و ...

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 39
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

تنظیمات DNS در پنل مدیریت KLOXO تنها یک برای فقط هنگام نصب می باشد ! و هر کاربر یا اکانت من بعد روی پنل ساخته شود تنظیمات DNS هاست اتوماتیک انجام می شود و فقط باید DNS های VPS شما روی آن ست شود همان ت

نه مثل cpanel نیست فایل منیجرش و Public-html نداره.شما وقتی کلابنت ساختی از زیر مجموعش میتونی فایل منیجر رو پیدا کنی.اگه بالا نمیاد کلا که به دیتابیس ربطی نداره.حالا یه جاش مشکل داره احتمالا.defaul

نه دیگه.با اینکه همه مثل هم نیستن و بستگی به سرویس دهندت داره ولی در کل خیلی از هاست های اشتراکی بهترن.خیالت تخت.اگه پول داری کنترل پنل سی پنل یا دایرکت ادمین بگیر.اگر هم اوضاع مالیت مثل ما وخیمه از ک

تصاویر ارسال شده

تنظیمات DNS در پنل مدیریت KLOXO تنها یک برای فقط هنگام نصب می باشد ! و هر کاربر یا اکانت من بعد روی پنل ساخته شود تنظیمات DNS هاست اتوماتیک انجام می شود و فقط باید DNS های VPS شما روی آن ست شود همان تنظیمات و نام های که هنگام نصب KLOXO انتخاب شده است ..

در قسمت DNS SETTING هر اکانت تنظیمات DNS که به طور اتوماتیک ایجاد شده است نمایش داده می شود .

به علاوه تعداد امکانات که به کاربردی ترین آنها اشاره می کنم :

MX Record :

MX Record یا mail exchange record، رکوردهایی هستند که ایمیلها را به سمت یک Mail server هدایت میکنند که به آن MDA یا Mail Delivery Agent گفته میشود در واقع مسیریابی یک E-mail را انجام میدهد.مثال:

test.com 86400 MX 10 mailhost.test.com

test.com 86400 MX 20 mailhost.test.com

test.com 86400 MX 30 mailhost.test.com

در مثال بالا یک سایت به نام test وجود دارد که دارای سه MX record می باشد. هر ایمیلی که به این سایت زده شود MX record به ترتیب اولویت سعی میکند تا با یکی از آدرسها ارتباط برقرار کرده و ایمیل را تحویل دهد.

A RECORD :

در حقیقت:از A record زمانی استفاده می شود که میخواهید یکی از زیر دامنه های سایت شما روی سرور دیگری باز شود.

برای مثال X2.YAHOO.COM بر روی یک سرور دیگری تعریف می شود با یک آی پی مجزا متفاوت از سرور اصلی .

C RECORD :

Cname Record را می‌توان دامین مستعار نامید.

اغلب کامپیوترها در اینترنت وظیفه‌های چندگانه‌ای از جمله Web Server, FTP Server,Chat Server و ... را دارند. Cname Record برای تخصیص چند نام مستعار (جداگانه) به یک کامپیوتر استفاده می‌شود.

بعضی اوقات شرکت‌ها چند نام جداگانه برای خود ثبت می‌کنند اما خواستار برقراری و نگه داستن تنها یک وب‌سایت هستند.

Cname Record میتواند برای انتقال ترافیک به سایت اصلی استفاده شود.

برای مثال www.abc.ir می‌تواند با www.abc.com یکی شود.

توجه کنید که این کار شبیه FW کردن دامین نیست و هر آدرس به نظر سایتی مستقل می‌آید.

یکی از پرکاربردترین کارهای Cname Record مهیا کردن دسترسی به Web Server از طریق دو استاندارد www.domain.com و domain.com (بدون WWW) می‌باشد.

این کار بدین صورت انجام می‌شود که یک Cname Record برای www دامین ساخته و به نام کوتاه آن (بدون www) انتقال داده شود.

و....

Cname Record را می‌توان شبیه A Record دانست که در A Record ما IP قرار می‌دهیم اما در Cname Record آدرس قرار می‌دهیم.

=======================

اموزش تنظیمات DNS KLOXO

https://my.a2hosting...kbarticleid=723

یک مشکل مشابه شما و روش های ارائه شده برای حل :

http://www.webhostin...d.php?t=1149859

آموزش کامل نصب KLOXO از SSH و کانفیگ قسمت های مختلف من جمله DNS :

http://entomy.com/VP...ation-Guide.pdf

ویرایش شده توسط VeNtRiloO
لینک ارسال

سلام

ببخشید سرور مجازی لینوکسی که با کنترل پنل کلاکسو باشه و با قیمت و کیفیت مناسب، از کجا بخریم خوب هست؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک ارسال

من از تک کلود استفاده میکنم برای سایتم ، تا حالا که راضی بودم http://takcloud.com/

لینک ارسال

تنظیمات DNS در پنل مدیریت KLOXO تنها یک برای فقط هنگام نصب می باشد ! و هر کاربر یا اکانت من بعد روی پنل ساخته شود تنظیمات DNS هاست اتوماتیک انجام می شود و فقط باید DNS های VPS شما روی آن ست شود همان تنظیمات و نام های که هنگام نصب KLOXO انتخاب شده است ..

در قسمت DNS SETTING هر اکانت تنظیمات DNS که به طور اتوماتیک ایجاد شده است نمایش داده می شود .

به علاوه تعداد امکانات که به کاربردی ترین آنها اشاره می کنم :

MX Record :

MX Record یا mail exchange record، رکوردهایی هستند که ایمیلها را به سمت یک Mail server هدایت میکنند که به آن MDA یا Mail Delivery Agent گفته میشود در واقع مسیریابی یک E-mail را انجام میدهد.مثال:

test.com 86400 MX 10 mailhost.test.com

test.com 86400 MX 20 mailhost.test.com

test.com 86400 MX 30 mailhost.test.com

در مثال بالا یک سایت به نام test وجود دارد که دارای سه MX record می باشد. هر ایمیلی که به این سایت زده شود MX record به ترتیب اولویت سعی میکند تا با یکی از آدرسها ارتباط برقرار کرده و ایمیل را تحویل دهد.

A RECORD :

در حقیقت:از A record زمانی استفاده می شود که میخواهید یکی از زیر دامنه های سایت شما روی سرور دیگری باز شود.

برای مثال X2.YAHOO.COM بر روی یک سرور دیگری تعریف می شود با یک آی پی مجزا متفاوت از سرور اصلی .

C RECORD :

Cname Record را می‌توان دامین مستعار نامید.

اغلب کامپیوترها در اینترنت وظیفه‌های چندگانه‌ای از جمله Web Server, FTP Server,Chat Server و ... را دارند. Cname Record برای تخصیص چند نام مستعار (جداگانه) به یک کامپیوتر استفاده می‌شود.

بعضی اوقات شرکت‌ها چند نام جداگانه برای خود ثبت می‌کنند اما خواستار برقراری و نگه داستن تنها یک وب‌سایت هستند.

Cname Record میتواند برای انتقال ترافیک به سایت اصلی استفاده شود.

برای مثال www.abc.ir می‌تواند با www.abc.com یکی شود.

توجه کنید که این کار شبیه FW کردن دامین نیست و هر آدرس به نظر سایتی مستقل می‌آید.

یکی از پرکاربردترین کارهای Cname Record مهیا کردن دسترسی به Web Server از طریق دو استاندارد www.domain.com و domain.com (بدون WWW) می‌باشد.

این کار بدین صورت انجام می‌شود که یک Cname Record برای www دامین ساخته و به نام کوتاه آن (بدون www) انتقال داده شود.

و....

Cname Record را می‌توان شبیه A Record دانست که در A Record ما IP قرار می‌دهیم اما در Cname Record آدرس قرار می‌دهیم.

=======================

اموزش تنظیمات DNS KLOXO

https://my.a2hosting...kbarticleid=723

یک مشکل مشابه شما و روش های ارائه شده برای حل :

http://www.webhostin...d.php?t=1149859

آموزش کامل نصب KLOXO از SSH و کانفیگ قسمت های مختلف من جمله DNS :

http://entomy.com/VP...ation-Guide.pdf

داش تشکر ویژه بخاطر زحمتی که کشیدی

ممنونم

لینک ارسال

به طور کلی بگم: تو کلوکسو اول باید برید سرویس ها رو on کنید مثل php و mail و ...

یه resource plan میشازید.dns روهم کانفیگ میکنید.سپس یه client برای سایت مورد نظر میسازید و تمام!

یه خورده باهاش کارکنید یاد میگیرید

لینک ارسال

ممنون سعید جان، انجام دادم الان دی ان اسش رو از اون سایتی که معرفی کرده بودی دیدم آی پی سرور رو داره

ولی سایت و انجمن بالا نمیان خطا میدن، فکر کنم بخاطر فایلها و دیتابیسه

فایل های سایت دقیقا توو چه پوشه ای باید آپلود بشن؟

مثل سی پنل توو پوشه Public-html ؟ من وقتی روی این پوشه کلیک میکنم یه کادر قرمزی میاد نوشته

Alert: you_are_trying_to_go_outside_your_root

لینک ارسال

ببخشید یه مدت نبودم :D

شما آدرس دامنتون رو بدید تا چک کنم ببینم مشکلش از کجاس تا بهتون بگم چیکار کنید

لینک ارسال

تو کنترل پنل کلکسو به مسیر زیر برو

ازمنوی سمت چپ servers رو انتخاب کن

بعدش

localhost>> services

و Bind Dns Server رو فعال کنید

اگه بازم مشکل حل نشد

به home برید و بعد به قسمت ip address و وارد ip شید و بعدش به سربرگ Configure Domain برید و روی دامنتون تنظیمش کنید

اگه تو این قسمت دامنتون وجود نداشت ینی هنوز Default Domain رو تعیین نکردید

اگه مشکلی داشتین میتونید اطلاعاتو pm کنید تا براتون تنظیمش کنم

لینک ارسال

منم نظرم را بگم خیالم راحت بشه :)

سرور مجازی خوبه اما دردسر هم زیاد داره، کانفیگ خوب، مراقبت همیشگی، قیمت بالا... من ترجیح میدم برم یه سرور پر بازدید میهن وب هاست بگیرم تا یه سرور مجازی...

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...