رفتن به مطلب

مشکل در نصب قالب [حل شد]

ارسال‌های توصیه شده

سلام

خسته نباشید .

ببخشید من قالبی که تو آدرس زیر هستش رو دانلود کردم و تو هاست بخش ادمین آپلود کردم ولی الان یه کم مشکل دارم .

تویه فایل این قالب سه پوشه بود با یه فایل دیگه که من نمیدونم هر کدوم از این پوشه هارو تو کدوم قسمت بزنم و این که بعد از قرار دادن قالب از کجا قالب رو تعویض کنم .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 31
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

دوست خوبم در صورت تمایل اطلاعات رو بده تا واستون نصب کنم

من خدمت تون ذکر کردم که اون فایل xml فایل تصاویر نیستند شما نباید توی باکس image set وارد کنید باید درون باکس قبلیش که template هست واردکنید

صفحه اول مدیریت قسمت Manage Help Files

تصاویر ارسال شده

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

شما این آموزش رو مطالعه کردید ؟

در ضمن لطفا لینک تاپیک هایی که می زنید در چند جای دیگه قرار ندید ما مراجعه می کنیم و می بینیم فقط شما با این کار باعث میشید تداخل ایجاد بشه برای کار خودتون :)

موفق باشید %%-

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

از کدوم قسمتش ؟ من اون آموزش رو سعی کردم که به زبان ساده بنویسم ، ولی اینکه شما بگید اصلا هیچی سر در نیاوردید نمی تونم چیزی رو براتون توضیح بدم. اگر توی قسمتیش بود بله امکانش بود ولی اینکه شما میفرمایید چیزی سر در نیاوردید نمی شه مدل دیگه ای نوشت چون همون یه راه هست و همون یک صفحه نصب :)

لینک ارسال

من فقط نمیدونم این سه پوشه و یک فایلی که تو پوسته ی بالا هستش و من دریافتش کردم رو هر کدومو به چه شکل ( یعنی دونه دونه زیپ کنم یا نه ) و این که هر کدوم رو ( چون اسماشون زیاد شبیه اونایی که تو آموزش نوشته نیست . ) تو کدوم قسمت از اون سه قسمت بارگذاری قالب و کدوم قسمت از هر کدوم از اون سه بخش قرار دادن قالب بزارم و آخر سر هم چطوری قالب جدید رو فعال کنم .

لینک ارسال

در کل بگید من باید فایل فشرده ی قالب رو باز کنم و هر فایل رو در قسمتی بریزم اگه این طوریه هر کدوم از پوشه ها ی داخل این قالب رو باید کجا بزارم و یا باید خود فایل دریافتی رو یک جا باید تو یه قسمت امپورت کنم اگه اینطوریه لطفاً بگید کجا امپورتش کنم .

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

بعضی از قالب ها فقط یک فایل xml دارند که درون پوشه skin files هست. در همون پوشه skin files یک پوشه دیگه ای هم وجود داره به نام public . شما پوشه public رو به جایی که IPB رو نصب کردید آپلود می کنید و اون فایل xml هم در مدیریت. به همین سادگی :)

لینک ارسال

من تو قسمت پایین که تو عکس هست فایل velvet.xml.gz رو ایمپورت کردم .

post-869-0-03232400-1343842001.png

و فایل public رو هم تو بخش forum که IPB رو توش نصب کرم گذاشتم اما وقتی قالب رو انتخاب میکنم صفحه سفید میشه !

چیکار کنم ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

من خدمت تون ذکر کردم که اون فایل xml فایل تصاویر نیستند شما نباید توی باکس image set وارد کنید باید درون باکس قبلیش که template هست واردکنید :)

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...