رفتن به مطلب

مشکل در نصب قالب [حل شد]

ارسال‌های توصیه شده

سلام . من قالب رو به روشی که گفتید فعال کردم ولی هیچ تغییری نمی بینم. همان قالب قبلی پابرجاست/ Default شم کردم . قالب Baisik هست

ویرایش شده توسط razavi
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 31
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

دوست خوبم در صورت تمایل اطلاعات رو بده تا واستون نصب کنم

من خدمت تون ذکر کردم که اون فایل xml فایل تصاویر نیستند شما نباید توی باکس image set وارد کنید باید درون باکس قبلیش که template هست واردکنید

صفحه اول مدیریت قسمت Manage Help Files

تصاویر ارسال شده

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

شما پوشه public رو به نظرم روی هاست تون آپلود نکردید یا تنظیم نکردید که برای قالب که کدوم فولدر تصاویر هست.

تغییراتی که می دید چی هست ؟

از ارسال پست در انتهای تاپیک های دیگر که مرتبط با مشکل شما هستند خود داری کنید و مشکل خود را در موضوعی جدید مطرح کنید.
لینک ارسال

سلام . اسکین من ناقص نصب شده عکس ها رو نمی اره. ممنون میشم کمکم کنید.post-898-0-34371000-1344330394_thumb.pngpost-898-0-62816900-1344330397_thumb.jpg

می تونم اطلاعات رو هم بدم که زحمت بکشید ممنون میشم و یا اینکه بگید خودم انجامش بدم

:)

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

زمانی که قالب رو ایمپورت می کنید در قسمت image folder گزینه baisik رو می بینید که انتخاب کنید ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

به Look & Feel > Manage Skin Sets & Templates و از جلوی نام قالب تون Edit Settings رو انتخاب کنید.

در قسمت Use image directory پوشه baisik رو چک کنید حتما انتخاب شده باشه.

-----------

الان من چک کردم پوشه baisik در مسیر زیر نیست !

Forum/public/style_images/

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

چک کنید ببینید آدرس ها مال کدوم آدرس هستند که 404 می دن سپس عکس ها رو درون همون پوشه بریزید.

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...