رفتن به مطلب

بالاخره freetech.ir افتتاح شد!

Division

وبسایت freetech.ir  

14 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. وبسایت freetech.ir در کل به نظر شما چطوری از آب درومده؟!

• عالیه پسر حرف نداره
      4
    • خوبه ولی جای کار داره هنوز
      6
    • ای بد نیست
      1
    • چنگی به دل نمیزنه
      2

ارسال‌های توصیه شده

--------------------------------------------

یه نکته جالب!

الان با وی*پی*اس تو google.de سرچ کردم نتایج فرق داشت! :D همین عنوان "

پایگاه فناوری های آزاد افتتاح گردید" که تو ip content نوشتید نتیجه اول اومد!

چرا فرق داره؟!

:-?

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اين فايل ها رو هم روی سايتت نصب كن، يكيش ربطی به IPC نداره ولی امينتيه، -همون فايل- فعلا جايی ارسال نكردمش غير از اينجا و توی سايت FS

بسیارم ممنون دانلود کردمشون حتما سر فرصت نصبشون می کنم . مرسی :wub:

دوست عزیز جناب CAPTAIN بسیار ممنونم که بررسی هایی رو در زمینه سئوی سایت ما انجام دادین @};-

حقیقتش اینه که به غیر از یه سری تنظیمات کلی زیاد روی سئو کار نکردم . ولی یه چیزی برام خیلی عجیب بود اونم دقیقا یک هفته بعد از بازگشایی سایت گوگل رنک یک رو از ده بش اختصاص داد !

این در حالی هست که به غیر از چند تا ارسالی و چندتا صفحه استاتیک مطلبی ارسال نشده بود (الانم اینطوری مونده و دست بش نزدم) ! نمیدونم شاید به خاطر نوع فعالیت سایت هست که اینطوری مورد عنایت گوگل جان قرار گرفتیم ...

فقط از یه شیوه ای استفاده کردم که بد نیست به بقیه دوستان که می خوان تازه با IPB کار کنن بگم : اول سایتتون رو کامل راه اندازی کنید پیج های مورد نظر قالب مدها رو نصب کنید سئو رو هم تنظیم کنید بعدش یهویی کرکره ها رو بکشید ... :)>-

خدا رو شکر تا الان رنک یک رو توی گوگل داریم و آلکسا هم بش رتبه 9 میلیون داده !! آخه موندم این سایت خالی مگه چه بازدیدی داره ؟ :-? من وقتی بخش داشپورت سئو رو نگاه می کنم می بینم روزانه ورودی زیادی داریم !

الان سرم خیلی شلوغه ایشالا یه هفته دیگه مطالبی رو که دسته بندی کردم ارسال می کنم و اون قالب قشنگه که قولش رو دادم میارمش بالا . حتما بعد از اتمام ویرایش قالب رو اینجا هم میزارم تا دوستان دیگه هم اگر خواستن ازش استفاده کنن .

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

در مورد SEO اگر بخوام دلیلش رو درست بگم خدمت تون و الکی نگم باید یک هفته روی سایت ایشون من کار کنم چون SEO چیز ساده ای نیست فاکتور های مختلفی داره که نمی شه به همین راحتی دلایلش رو ذکر کرد ولی نظر خود من در مورد IP.Content اینه که هنوز جای کار داره من شخصا اگر زمانی بخوام سایتی طراحی کنم مگر سطح دسترسی ها برام واقعا ارزشمند باشن از IP.Content استفاده کنم. :)

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...