رفتن به مطلب

بالاخره freetech.ir افتتاح شد!

Division

وبسایت freetech.ir  

14 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. وبسایت freetech.ir در کل به نظر شما چطوری از آب درومده؟!

• عالیه پسر حرف نداره
      4
    • خوبه ولی جای کار داره هنوز
      6
    • ای بد نیست
      1
    • چنگی به دل نمیزنه
      2

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

واقعا عالی کار کردید و واقعا خسته نباشید :D من که کیف کردم =P~

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

بالاخره بعد از کلی جون کندن تونستیم سایتمون رو بالا بیاریم . [-O<

کل سیستم سایت با محصولات رنگارنگ IPB آراسته شده و به خوبی هم داره کار می کنه .(هیچ نرم افزار دیگه نصب نکردیم فقط IPB <:-P )

به کمک برو بچه های این انجمن و مخصوصا آقا وحید گل و آقا مهدی (این روزا نمی بینمش :huh: ) تجربه ارزشمندی رو طی این دو سالی که با IPB کسب کردم

یه چیزی رو داخل پرانتز از من داشته باشین (هیچ قالبی بهتر از قالب اصلی سیستم نیست علاوه کلی دردسر برای هماهنگ سازی برخی مدها با قالب ها دیگه شما بعد از ارتقاء هیچ دغدغه ای ندارید که ای خدا سر قالب من قراره چه بلایی بیاد ...)

توی این وبسایت من از نرم افزار های اصلی زیر استفاده کردم :

IP.Board - IP.Downloads - IP.Content - IP.SEO

از این مدها هم استفاده شده (البته تا اینجا!) :

Upload Images - Contact System - ProMenu - Shamsi-IPBfarsi - Ajax Thanks - Recent Topics - Group Format - Group Format - Addon for IP.Downloads - IP.Downloads Stats - Profile Statistics - Search Engine Image on Online - BBcode

ب

ه همراه یه عالمه تغییراتی که توی فایل های تمپلت و سی اس اس قالب اصلی دادم .

من IP.Content رو تا یه جاهایی رسوندم اگه وقت کنم یه آموزش توپ براش میزارم و اینم بگم که توی IP.Content از هر بابتی دستتون باز هست و به عقیده من بهترین مدی هست که شرکت IPS تا الان برای سیستم مرکزیش منتظر کرده ولی ای کاش در آینده یه کم فریندلیش کنن .

همه سعی و تلاشم اینه که این سیستم از اون مظلومیتی که متاسفانه تو ایران داره دربیاد و ایشالا بریم تا اون یکی انجمن ساز (خودش میدونه کدوم رو میگم :-? ) رو آسفالتش کنیم بره . :D

اینم یه سری اسکرین شات :

post-166-0-46225200-1336680856_thumb.png

post-166-0-01044800-1336680864_thumb.png

post-166-0-93078700-1336680866_thumb.png

post-166-0-16617800-1336680871_thumb.png

راستی یادتون نره نظرسنجی شرکت کنید ها =D> و اگر ایرادی تو سیستم ما دیدن بم بگین اون وقت منم دعاتون می کنم [-O<

پیروز باشید.

جالب شده به امید پیشرفت روز افزون برای وب سایتتون .

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...

ميشه اطلاعات بيشتری رو توی صفحه گنجوند از كد QR خوش ام اومد كمتر كسی از اين استفاده ميكنه

لینک ارسال

ميشه اطلاعات بيشتری رو توی صفحه گنجوند از كد QR خوش ام اومد كمتر كسی از اين استفاده ميكنه

آره میشه. تو ذهنم هست یه اسلایدر به صفحه اول اضافه کنم . ولی فعلا دارم روی محتوا کار می کنم .

کلا من توی بحث انتخاب قالب خیلی مشکل پسند هستم ولی یه قالب توپ پیدا کردم که خیلی متفاوت هست اگه مشکلی توی فارسی سازی پیش نیاد من اون قالب رو برام عموم فعالش می کنم .

لینک ارسال

سلام

بالاخره بعد از کلی جون کندن تونستیم سایتمون رو بالا بیاریم . [-O<

کل سیستم سایت با محصولات رنگارنگ IPB آراسته شده و به خوبی هم داره کار می کنه .(هیچ نرم افزار دیگه نصب نکردیم فقط IPB <:-P )

به کمک برو بچه های این انجمن و مخصوصا آقا وحید گل و آقا مهدی (این روزا نمی بینمش :huh: ) تجربه ارزشمندی رو طی این دو سالی که با IPB کسب کردم

یه چیزی رو داخل پرانتز از من داشته باشین (هیچ قالبی بهتر از قالب اصلی سیستم نیست علاوه کلی دردسر برای هماهنگ سازی برخی مدها با قالب ها دیگه شما بعد از ارتقاء هیچ دغدغه ای ندارید که ای خدا سر قالب من قراره چه بلایی بیاد ...)

توی این وبسایت من از نرم افزار های اصلی زیر استفاده کردم :

IP.Board - IP.Downloads - IP.Content - IP.SEO

از این مدها هم استفاده شده (البته تا اینجا!) :

Upload Images - Contact System - ProMenu - Shamsi-IPBfarsi - Ajax Thanks - Recent Topics - Group Format - Group Format - Addon for IP.Downloads - IP.Downloads Stats - Profile Statistics - Search Engine Image on Online - BBcode

ب

ه همراه یه عالمه تغییراتی که توی فایل های تمپلت و سی اس اس قالب اصلی دادم .

من IP.Content رو تا یه جاهایی رسوندم اگه وقت کنم یه آموزش توپ براش میزارم و اینم بگم که توی IP.Content از هر بابتی دستتون باز هست و به عقیده من بهترین مدی هست که شرکت IPS تا الان برای سیستم مرکزیش منتظر کرده ولی ای کاش در آینده یه کم فریندلیش کنن .

همه سعی و تلاشم اینه که این سیستم از اون مظلومیتی که متاسفانه تو ایران داره دربیاد و ایشالا بریم تا اون یکی انجمن ساز (خودش میدونه کدوم رو میگم :-? ) رو آسفالتش کنیم بره . :D

اینم یه سری اسکرین شات :

post-166-0-46225200-1336680856_thumb.png

post-166-0-01044800-1336680864_thumb.png

post-166-0-93078700-1336680866_thumb.png

post-166-0-16617800-1336680871_thumb.png

راستی یادتون نره نظرسنجی شرکت کنید ها =D> و اگر ایرادی تو سیستم ما دیدن بم بگین اون وقت منم دعاتون می کنم [-O<

پیروز باشید.

واقعا ایول داره. من 2 ماهی میشه با IPB آشنا شدم. (البته قبلا تو پک اسکریپتها داشتم ولی نمیدونستم اینقدر خفنه) تو این 2 ماه هر سایتی رو دیدم که با IPB ساخته شده بیشتر حال کردم باهاش. انشا اله منم بزودی به جمع شما ها می پیوندم. این خودش یک مثال عالیه :forumcore.net

ولی خداییش شما هم کم کار نکردی. من که مشکلی که به چش بیاد ندیدم! خیلی جاهاش فارسی شده. منم دقیقا به تم و جاهای ریز (سوراخ سمبه هاش) خیلی حساس ام. :) ضمن تبریک آرزو می کنم همگی یه روز ثابت کنیم که اگه ایرانیا بخوان همه رو پشت سر میزارن (ولی حیف که فعلا...)

1 سوال هم داشتم ، شما ویرایش همه فایل های تم و فارسی سازی رو از ادمین انجام دادید؟ راستش یه کم مال ادمین سخته. نیست کد هارو رنگ بندی نمی کنه (مثل ادیتور ها) آدم گم میشه. پانل اش هم کوچولو اه. ولی خوب راحت میشه فهمید که کی به کیه!

در مورد اون آموزش content هم اگه لطف کنین که عالی میشه

به هر حال گل کاشتین @};- @};- %%- %%- @};- @};-

ویرایش شده توسط askih
لینک ارسال

1 سوال هم داشتم ، شما ویرایش همه فایل های تم و فارسی سازی رو از ادمین انجام دادید؟

بیشترشون رو آره از بخش ادمین انجام دادم. ولی یه چند ده تایی رو در بخش rtl نیاز بود که ویرایش کنم که اونا رو هم دستی ویرایش کردم.

اما شما در کل نیاز به رنگ بندی ندارید حالا اگه بخواید می تونید کدها رو از بخش ادمین ببرید داخل یه ویرایشگر تا ابزارهای زیادی برای ویرایش داشته باشین .

ولی خدائیش یه چیزی توی IPB آدم رو خیلی اذیت می کنه اونم بحث rtl هست واقعا کفر آدم رو درمیاره البته سازندش سعی کرده رعایت کنه ولی بیشتر تاکیدش رو کلیات هست نه جزئیات .

مدها و هوک ها که بماند که بعضی هاشون از مرحله پرتن !! :((

نمیدونم شاید اونام بیشتر وقتشون رو میزارن روی توسعه بقیه قسمت ها تا اینکه بیان و برای چند تا کشور روی rtl وقت بزارن .

لینک ارسال

Hijacking

واقعا ایول داره. من 2 ماهی میشه با IPB آشنا شدم. (البته قبلا تو پک اسکریپتها داشتم ولی نمیدونستم اینقدر خفنه) تو این 2 ماه هر سایتی رو دیدم که با IPB ساخته شده بیشتر حال کردم باهاش. انشا اله منم بزودی به جمع شما ها می پیوندم. این خودش یک مثال عالیه :forumcore.net

forumcore.net سايت شاه دزد ها، سابقه جالبی نداره جريانش برميگرده به كد هايی كه چندين نفر اون ها رو دستكاری ميكنند و به صورت Remark يا بد تر به اسم اصل به ملت ميدند و دانلود ميكنند، خوش ام مياد كه بيشترشون اخراج ميشند و چند مورد حمله به سايت هايی كه از برنامه های اونها استفاده شده گزارش شده.

سايت ما اصلا اجازه به كسی نميده كه اسكريپت های داغونی مثل اون سايت رو در اين سايت بارگذاری كنيم ما الان سورس اصليمون سايت Forumscriptz و invisionpower هست.

در مورد اون آموزش content هم اگه لطف کنین که عالی میشه

خيلی گسترده است! انشالله در فاز آموزش به دوستان برنامه نويس گسترشش ميديم.

نمونه كار با IP.content زياده من 4 مدل رو براتون مثال ميزنم كه اصلا فكرشو نميتونی بكنی كه اين بسته اينقدر قالبيت داره

1. سايت مرجع كه برنامه از دو برنامه IP.nexus و IP.content در صفحه اول سايت خودش استفاده كرده : invisionpower.com

2. باز هم سايت مرجع كه در همين هفته گذشته از برنامه IP.Tracker كامل منتقل كردند به IP.content : Bug Tracker - Bug Tracker - Invision Power Services

3. قسمت آموزش سايت مرجع : Documentation - Documentation - Invision Power Services

4. سايت باتوتو : batoto.net

يكيش هم در دست احداثه توسط من و سجاد كه اين مدل ديگه مدل كامل wiki هستش - خود سيستم IP.content اين قابليت رو داره ولی سجاد گسترده ترش كرده

ولی خدائیش یه چیزی توی IPB آدم رو خیلی اذیت می کنه اونم بحث rtl هست واقعا کفر آدم رو درمیاره البته سازندش سعی کرده رعایت کنه ولی بیشتر تاکیدش رو کلیات هست نه جزئیات .

تائيد ميشه، اگه عين آدم بود الان كلی از كار ها جلو بود

لینک ارسال

آره میشه. تو ذهنم هست یه اسلایدر به صفحه اول اضافه کنم . ولی فعلا دارم روی محتوا کار می کنم .

کلا من توی بحث انتخاب قالب خیلی مشکل پسند هستم ولی یه قالب توپ پیدا کردم که خیلی متفاوت هست اگه مشکلی توی فارسی سازی پیش نیاد من اون قالب رو برام عموم فعالش می کنم .

اين به كارت مياد ؟ نمايش آخرين مقالات ارسالی به صورت سه بعدی با استفاده از jQuery - انجمن پشتیبانی IPB فارسی

اين فايل ها رو هم روی سايتت نصب كن، يكيش ربطی به IPC نداره ولی امينتيه، -همون فايل- فعلا جايی ارسال نكردمش غير از اينجا و توی سايت FS .

لینک ارسال

سلام

بهتون تبریک میگم. یه مجموعه خیلی خوب ساختید. امیدوارم در سایتتون و در راهی که در پیش گرفتد موفق باشید

خیلی خوب از

IP.content استفاده کردید ولی یه نکته در مورد

IP.content توی سایت شما وجود داره، انگار این بخش از IPS از نظر SEO توی سایت شما خیلی کارآمد نیست. چند تا از عناوینی که در بخش

IP.content آورده بودید رو در گوگل سرچ کردم، از اونجایی که قبلا سایتهای دیگه ای به اون عناوین پرداخته بودن، مطلب شما تا چند صفحه از جستجوی گوگل وجود نداشت ولی انتظار داشتم مطلب اختصاصی که به راه اندازی سایت خودتون اشاره میکنه

"

پایگاه فناوری های آزاد افتتاح گردید

" در صدر نتایج گوگل باشه.

4 نتیجه اول گوگل برای

"

پایگاه فناوری های آزاد افتتاح گردید" اینها هستن:

پایگاه فناوری های آزاد افتتاح گردید - اخبار و اطلاعیه‌ها - پایگاه فناوری های آزاد

انجمن فناوری های آزاد

اخبار - صفحه اصلی - پایگاه فناوری های آزاد

رویداد های پایگاه فناوری های آزاد - اخبار - خبرها - پایگاه فناوری های آزاد

لینکهای اول و دوم مربوط به فروم هست. لینک سوم ایندکس صفحه اصلی پرتال (

IP.content)، لینک چهارم صفحه مربوط به خلاصه مطلب.

بقیه نتایجی که گوگل نشون میده هم تقریبا نامربوط هستن و از مطلب اصلی دور میشن.

یا عنوان "بیایید جامعه آزاد خود را درک کنیم" رو در گوگل سرچ کنید. تا صفحه پنجم نتایج گوگل رو چک کردم شما اصلا نیستید! با اینکه گوگل فقط 3 نتیجه مرتبط با این عنوان رو نشون میده و بقیه نتایج تقریبا نامربوط هستن.

از نظر اصول کلی SEO سایتتون علی الظاهر مشکل خاصی نداره، Website Description و Website Keywords ندارید ولی تایتلها و تگهای h1 و... به نظر درست میان. سایتمپ رو نمیدونم. شاید مشکل از اون باشه.

با اینحال من به عنوان یه کاربر معمولی نظر دادم. دوستان حرفه ای و اساتید مثل وحید نامنی عزیز نظر بدن قطعا نظرشون صحیحتره.

ویرایش شده توسط CAPTAIN
لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...