رفتن به مطلب

انجمن بهم ریخته یکی به دادم برسه !

ارسال‌های توصیه شده

• پاسخ 23
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

روزهای محبوب

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

روزهای محبوب

ارسال‌های محبوب

از این آدرس System setting --> General Configuration تنظیمات minify رو بر روی no بگذارید.   در مورد ارور هم ببینید با این آموزش مشکل حل می‌شود یا خیر؟

ممنون مشکلم حل شد وحید جان شرمنده تند تند پست میدادم

با سلام 1- انجمن ها هم برای فعالت قوانینی دارند اگر شما قوانین رو مطالعه نکنید مطمئنا وجه خوبی نداره! الان شما بدون که قوانین رو مطالعه کرده باشید همین طوری پشت سر هم دارید پست می دید !!! 2- فایل ه

این ارور رو هم میگرم

CalendarDateSelect Error: Prototype could not be found. Please make sure that your application's layout includes prototype.js (.g. <%= javascript_include_tag :defaults %>) *before* it includes calendar_date_select.js (.g. <%= calendar_date_select_includes %>).

نکنه بهم ریختگی انجمن من به این ارور میگرده؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از این آدرس

System setting --> General Configuration

تنظیمات minify رو بر روی no بگذارید.

در مورد ارور هم ببینید با این آموزش مشکل حل می‌شود یا خیر؟

• پسند 2
لینک ارسال

ای بابا امروز روز اروره ها!

این دیگه برا چیه:

موقعی که میخوام پست جدید بفرستم میاد!

درضمن این رو هم اضافه کنم همین امروز من این اسکریپت رو نصب کردم یعنی همین چند ساعت پیش میتونه منشا تمام مشکلات من از هاستم باشه؟

Warning: require_once(Net/IDNA2/Exception.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/golshahr/public_html/ips_kernel/PEAR/Net_IDNA2/Net/IDNA2.php on line 26

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'Net/IDNA2/Exception.php' (include_path='.:/usr/php4/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/home/golshahr/php') in /home/golshahr/public_html/ips_kernel/PEAR/Net_IDNA2/Net/IDNA2.php on line 26

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

1- انجمن ها هم برای فعالت قوانینی دارند اگر شما قوانین رو مطالعه نکنید مطمئنا وجه خوبی نداره! الان شما بدون که قوانین رو مطالعه کرده باشید همین طوری پشت سر هم دارید پست می دید !!!

2- فایل های IPB رو دوباره آپلود کنید.

3- از هاست رایگان استفاده می کنید ؟

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

این مشکل همون طور ک گفته شد با خاموش کردن minify css / js حل می شه.

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...