رفتن به مطلب

انجمن بهم ریخته یکی به دادم برسه !

ارسال‌های توصیه شده

قبل اینکه هاست بگیرید برای این سیستم میپرسیدید تو این انجمن راهنمایتتون میکردن.

به نظر هاستتونو باید عوض کنید اگر میخواید ازین انجمن ساز استفاده کنید.

هاست پارس پک و نت افراز رو پیشنهاد میکنیم.برای اینکه کپیرایت و ... خارجی نداشته باشید هاست ایرانی بگیرید و خیالتون تخت

ویرایش: وحید جان ارسالتو ندیده بودم.طبق فرمایش جناب نامنی عمل کنید.بعید میدونم کاری انجام بدن.نشد هاستتو عوض کن

قبل از اینکه هاست بگیرم نتنها با این انجمن بلکه به کلی انجمن سرزدم من 25 هاستینگ برتر ایران رو تک به تک برسی کردم متاسفانه پرداخت اونا سالیانه بود برا همین مجبور شدم از شاتل هاست که هاست وارز میده بگیرم البته پارس پک رو هم به خاطر اینکه دایرکت ادمین بود نگرفتم نت افزار هم جزو همون 25 هاستینگ برتر ایران بود که سرویسی که من میخواستم رو ماهیانه نمیداد

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 23
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

روزهای محبوب

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

روزهای محبوب

ارسال‌های محبوب

از این آدرس System setting --> General Configuration تنظیمات minify رو بر روی no بگذارید.   در مورد ارور هم ببینید با این آموزش مشکل حل می‌شود یا خیر؟

ممنون مشکلم حل شد وحید جان شرمنده تند تند پست میدادم

با سلام 1- انجمن ها هم برای فعالت قوانینی دارند اگر شما قوانین رو مطالعه نکنید مطمئنا وجه خوبی نداره! الان شما بدون که قوانین رو مطالعه کرده باشید همین طوری پشت سر هم دارید پست می دید !!! 2- فایل ه

• مدیر کل بازنشسته سایت

دیگه خودمختارید.دایرکت ادمین خیلی خوبه از همه لحاظ .از سی پنل بالاتر نباشه پایینترم نیست ولی فقط فایل منیجرش رو مخه! اینو یه فکری براش کنند عالی میشه

موفق باشید

لینک ارسال

دیگه خودمختارید.دایرکت ادمین خیلی خوبه از همه لحاظ .از سی پنل بالاتر نباشه پایینترم نیست ولی فقط فایل منیجرش رو مخه! اینو یه فکری براش کنند عالی میشه

موفق باشید

مشکل من هم با دایرکت ادمین همین فایل منیجرش هست عزیز جان

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

حالا چه اصراری بر روی هاست وارز دارید !!!

از هاست معمولی استفاده کنید.

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...