رفتن به مطلب

حمله DDoS به سایت

وحید نامنی

ارسال‌های توصیه شده

وحيد شكايت ميخوای بكنی يا اينكه ميخوای بذاری اين افراد كه مشخص هم هستند به كارشون ادامه بدند ؟

• پسند 5
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

من دقیق نمی دونم کی هستند وگرنه راه واسه اقدام قانونی باز هست. فعلا حز اینکه منتظر بمونم تا هویتشون روشن بشه تا اقدامی کنم کاری از دستم بر نمیاد.

• پسند 5
لینک ارسال

ماشالله با اين اينترنت پر سرعتی كه داريم (حلزون ازش سريع تر ميره) خوب صفحه ها رو باز ميكنيما مخصوصا كه الان اصلا نميتونم google رو باز كنم !! هاستت رو از كجا گرفتی ؟ خودت هم هاست داری share كنی ؟

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

هاست رو از جای خوبی تهیه کردم ! :thumbsup_anim:

خودت هم هاست داری share كنی ؟

نه متاسفانه توی کار هاستینگ نیستم .

• پسند 4
لینک ارسال

سلام

اگه هاست یا رسلر هستین که مدیر سروتون باید تدابیر لازم رو اعمال کنه ولی اگر سرور مجازی یا اختصاصی دارین من تجربه هایی رو در زمینه حملات دی داس دارم . :eh: (از دست این نوع نفوذ به سرور کم نکشیدم)

سرور من همیشه با حملات دی داس بمباران میشه علاوه بر استفاده از یه سری نرم افزارهای امنیتی خودمم محکم پاش وایستادم و کوچکترین عمل مخربی رو بدون معطلی بلاک می کنم .(هر چقدر عشقشون می کشه آی پی عوض کنن (تا حالا بالای 600 تا آی پی بچه پررو تو لیستم دارم :mad:)

جالبه برام چون یه مدتی میشه که دارن با نام نمایشی من تو این انجمن به سرور ما حمله می کنن .... :thumbsup_anim: (من این نام نمایشی رو فقط تو این انجمن استفاده کردم)

• پسند 4
لینک ارسال

من دقیق نمی دونم کی هستند وگرنه راه واسه اقدام قانونی باز هست. فعلا جز اینکه منتظر بمونم تا هویتشون روشن بشه تا اقدامی کنم کاری از دستم بر نمیاد.

تو فضای مجازی هویت کیلویی چنده ... :thumbsup_anim:

چند ماه پیش سرور ما رو زدن داغون کردن هر چی داشتیم و نداشتیم همه بر باد رفت اینقدر بالا پایین رفتیم و اومدیم آخرشم دستمون به هیچ جایی نرسید .... فقط وقت و هزینه رو از دست دادیم و بس .

تو فضای وب باید خودت شخصا دست به کار بشی حالا شده به هر شیوه ای ... (مشت-لگد - کف گرگی .... armes46.gifarmes62.gif)

ویرایش شده توسط Division
  • پسند 5
لینک ارسال

در مورد هاستيگت من بهت PM دادم لينك ref اگه داره برام بفرست خيلی باحاله

(هر چقدر عشقشون می کشه آی پی عوض کنن (تا حالا بالای 600 تا آی پی بچه پررو تو لیستم دارم

IP ها رو توی يه فايل برام بفرست تا من بهش رسيدگی كنم ( در حد بين المللی - همون كف گرگی خودت)

تو فضای وب باید خودت شخصا دست به کار بشی حالا شده به هر شیوه ای ... (مشت-لگد - کف گرگی ...)

تو هم آخرشی !

• پسند 3
لینک ارسال

تو هم آخرشی !

این رو تجربه بم ثابت کرده که اگه دست روی دست بزاری میایی میبینی زدن داغون کردن یه لیوان آبم روش ... :thumbsup_anim:

تو همون جریان دیفیس کردن کل سرور ما قبلش یه سری علایمی رو میگرفتم که یه اتفاقایی داره می افته ولی اهمیت ندادم اینه که به اون روز افتادم و رسماْ کارم به تیمارستان کشیده بود اینه که رحمی در کار نیست ...

• پسند 4
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...