رفتن به مطلب

تهیه ی کتابچه ی راهنما

هادی

ارسال‌های توصیه شده

با عرض سلام

بنظر بنده بهتره توو صفحه اول یه کتابچه ی راهنمای الکترونیکی گذاشته بشه تا کاربرا هم یه حس اعتمادی نسبت به این سیستم پیدا کنند و هم از آشفتگی و گشتن دنبال هر مطلب دربیان، یه سری توضیحات پایه ( که توو همه جا هست و فقط نیاز به کپی پیسته) و توضیحات پیرامون سیستم و کارکردهاش و راهنمایی برای انجام کارهای ضروری ( مثل نصب، تنظیمات پایه، نصب قالب، هوک و ... ) ارائه بشه و به مرور زمان مطالب اضافه و اپدیت بشه.

یه صفحه ی جداگانه هم ایجاد بشه که تمام پست ها و موضوعات و مشکلات انجمن رو در بخش های مخلف لیست شده در اختیار کاربر قرار بده تا کاربر هم وقتشو تلف نکنه هم با سوالای تکراری اسباب مراحمت ! بقیه نشه

این دوتا ایده رو توو سایت وردپرس فارسی و جوملا فارسی دیدم و برای من که خیلی سازنده و مفید بوده

البته از زحمات اقا وحید باید تشکر ویژه بکنیم و بیشتر مطالب هم توسط ایشون و بقیه اساتید ارائه شدن فقط نیاز به یه یاعلی برای جمع کردن و سر و سامون دادنشون هست

ممنونم

• پسند 5
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام

من درگیر درست کردن مد آخرین ارسالی ها به سبک ویژه ای هستم، تمام این پیشنهاد هایی که دادید در اولویت ما هستند و ما بزودی انجام می دیم.

ممنون از نظرات سازندتون :o

• پسند 3
لینک ارسال

با عرض سلام

بنظر بنده بهتره توو صفحه اول یه کتابچه ی راهنمای الکترونیکی گذاشته بشه تا کاربرا هم یه حس اعتمادی نسبت به این سیستم پیدا کنند و هم از آشفتگی و گشتن دنبال هر مطلب دربیان، یه سری توضیحات پایه ( که توو همه جا هست و فقط نیاز به کپی پیسته) و توضیحات پیرامون سیستم و کارکردهاش و راهنمایی برای انجام کارهای ضروری ( مثل نصب، تنظیمات پایه، نصب قالب، هوک و ... ) ارائه بشه و به مرور زمان مطالب اضافه و اپدیت بشه.

یه صفحه ی جداگانه هم ایجاد بشه که تمام پست ها و موضوعات و مشکلات انجمن رو در بخش های مخلف لیست شده در اختیار کاربر قرار بده تا کاربر هم وقتشو تلف نکنه هم با سوالای تکراری اسباب مراحمت ! بقیه نشه

این دوتا ایده رو توو سایت وردپرس فارسی و جوملا فارسی دیدم و برای من که خیلی سازنده و مفید بوده

البته از زحمات اقا وحید باید تشکر ویژه بکنیم و بیشتر مطالب هم توسط ایشون و بقیه اساتید ارائه شدن فقط نیاز به یه یاعلی برای جمع کردن و سر و سامون دادنشون هست

ممنونم

آقای fal این سیستم واقعاً عالی و کار کرد باهاش واقعاً آسونه بزار بچه ها یه زره سرشون شلوغه من هم خودم تازه اومدم روی این سیستم ولی یه pdf مینوسم براش چند وقت دیگه .

ارادت

• پسند 3
لینک ارسال

منم میدونم ولی هرچی باشه همه که حرفه ای نیستن

بنظرم یه ویکی براش ساخته شه خیلی بهتره، پی دی اف خوب نیست زیاد

ممنون

• پسند 2
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...