رفتن به مطلب

خريد از سايت های داخلی

MaN@L #KaK A S3!r0

ارسال‌های توصیه شده

امروز من از سايت تهران كالا يه دستگاه آبميوه گيری Gastroback سفارش دادم، بعد از كلی كلنجار رفتن با برند های ديگه اين مورد رو پيدا كردم !

برند Kenwood به كلی چينی از آب در اومد و خبر های بدی هم در مورد موتورش هم توی بازار شنيدم كه از ليست ام حذف شد رفتم طرف black and Decker كه اين هم كيفيت جالبی نداشت به نظرم بهتره توی كارهای فنی باقی بمونه دست درازی به لوازم خانگی نكنه به نفعشه.

در مورد Bosch متاسفانه برای اينكه هزينه خودشو بياره پايين دست به دامن چين شده و قطعات دستگاه در اين كشور اسمبل ميشه كه اين هم از ليست خط خورد.

ملاك های يك آب ميوه گيری خوب اينهاست:

1. نسبت به قدرت موتور كم صدا باشه.

2. سريع بشه تميزش كرد ( قابل توجه اونهايی كه زير بار حرف زور نميرن!)

3. تفاله خشك باشه.

4. بتونه غير از ميوه جات، سبزيجات رو هم آب بگيره.

(اين طوری نگاه نكنيد بخدا سر پيدا كردن يه مدل خوب پوست ام كنده شد تازه از خود فروشنده اش هم حرفه ای تر شدم lol)

من قبل از خريد يه سری سوالات پرسيدم، آخرش هيچ كدوم از برند ها رو نه من ميشناختم نه در ايران يافت ميشد! بالاخره از يكی از دوستان آلمانی كه پرسيدم، اين برند رو بهم معرفی كرد كه تخصص اين مارك در كار های سنگين و رستورانی هستش "واسه خونه خواستم مثلا !". باز اين برند رو توی مغازه های تهران پيدا نكردم ! تا چشم كار ميكرد يا Philips بود يا Kenwood يا Bosch يا remark ها بودند.

آخرش همين طوری امروز صبح رفتم پشت كامپيوتر يه جستجويی بكنم ببينم اصلا كسی اين رو پيشنهاد ميكنه ويدويی توی Youtube ازش هست كه ببينم صداش چجوره يا نه يه دفعه به سايت تهران كالا برخوردم...خب آيتم رو داشت يه تماس باهاشون گرفتم گفتند تو انبار داريم وگرنه از ليست برش ميداشتيم خب گفتم نكنه از اين سايت های درپيت باشه يه نگاه به درگاه های بانكيش انداختم، موردی نداشت هم مجوزش درست بود هم درگاه مال بانك بود(مال بانك پارسيان به كل مشكل داشت). بعد از چك كردن صفحه در مورد هر گونه كد مشكوك ، موردی رو پيدا نكردم.

خريد رو از طريق درگاه بانكيشون انجام دادم و بعد از 8 ساعت آيتم رو تحويل ام دادند ! (سر همين كه بسته مياد يا نه شرط بندی شد كلی زدم تو جيب خستگی دويدنش از تنم شليك شد رفت بيرون)

لينك آيتم :

http://www.tehrankala.com/40128-p-1135.html

شما هم اگه تجربه ای داريد بگيد تا ليست سايت های درست و حسابی كه سرويس خوبی به آدم ميدند رو داشته باشيم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

جالب بود ولی من هنوز اعتماد ندارم به خرید الکترونیکی این نوع وسایل :huh:

لینک ارسال

آره عمدتا همه ميگن شما سفارش ميديد ما تلفنی تائيديه ميگيريم بعد پيك ميفرستيم بعد شما نقدا پرداخت ميكنيد به مامور. وقتی هم مامور بنده خدا هم اومده بود تو شوك بود ميگفت كسی از سايت ما نقدی آنلاين حساب نميكنه.

در ايران به دليل كلاهبرداری در روز روشن تو رو طرف آره حق داری. ياد برنامه PMC افتادم كه كلك ها رو ميگفت ! من هم در اين مورد يه تحقيقی كردم اگه بخوام يه كاری مثل ebay راه بندازم اول به طرف خريدار ميگم پول رو بده به من بعد فروشنده جنس رو به خريدار بفرسته بعد از اينكه تائيد كرد و جنس همونی بود كه خواسته بود من هم پول رو منتقل ميكنم به فروشنده، اين شيوه خيلی امن تره در اين مورد كه تحقيق كردم بانك رفاه هم يه برنامه مثل اين راه انداخته كه كار رو گارانتی ميكنه.

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

سلام

جالب بود، والا من چند تا سایت خرید کردم که یکیش roboeq.com و یکیشم mashhadhost.com هست بقیه اش یادم نیست . من که راضی بودم یا بهتر بگم شاید شانس آوردم و گیر آدمای اونجوری نیافتادم .

ولی در کل من با این روش خرید خیلی موافقم ولی به شرط اینکه بحث امنیت رو حل شده بدونم . من خودم از چند تا پارامتر برای سنجش اعتبار یه فروشگاه یا هر سایت دیگه ای استفاده می کنم .

داشت یادم میرفت صبر کن ببینم آبمیوه گیری 275 هزار !!! :)

حالا از شوخی گذشته از مشخصه جنس حرفه ای هست (مبارکه :) )

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...