رفتن به مطلب

مشکل در ویرایش عنوان تاپیک توسط کاربران

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

وقتی کاربران می خوان عنوان تاپیکی رو که خودشون ارسال کردن رو ویرایش کنن، سیستم خطای عدم داشتن مجوز لازم رو میده !! ولی مدیران و مدیران ارشد چنین مشکلی رو ندارن .

حتی وقتی اجازه ویرایش عنوان تاپیک ها رو از کاربران می گیرم (از طرق گزینه Can edit own topic title & description? ) بازم آیکون ویراش در عنوان تاپیک باقی می مونه .

جالب ترین قسمت قضیه اینه که این آیکون در برخی انجمن های میاد در برخی نمیاد :huh::o:o

تو این عکس دوتا آیکون : حذف و ویرایش در عنوان تاپیک نشون داده میشن :

post-166-0-02090800-1309109455_thumb.jpg

تو این عکس هم خبری از این دوتا آیکون نیست :

post-166-0-26465600-1309109576_thumb.jpg

این دوتا عکس از دوتا انجمن متفاوت گرفته شدن ! (موقع گرفتن عکس من به تنظیمات دست نزدم:huh:)

به نظر شما من باید چی کار کنم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اين موضوع مال چه وقتی هست ؟ يعنی‌ از كی علايم رو نشون داده ؟

چه كار ها و مدهايی نصب كردی ؟ (اگه اخيرا اين مشكل بروز كرده**)

• پسند 2
لینک ارسال

چه كار ها و مدهايی نصب كردی ؟ (اگه اخيرا اين مشكل بروز كرده**)

من یه مدی رو قبلاً نصب کردم به اسم مدیریت آسان تاپیک ها(کارهایی از جمله : کپی تاپیک، انتقال، تغییر نام نویسند، حذف، تغییر عنوان ... میشه باش انجام داد) و کسایی به این مد دسترسی دارن که دسترسی مستقیم acp بشون داده بشه، این هوک هیچ تنظیماتی رو نداره و به صورت یه گزینه ایجکسی فقط برای Admin اصلی در تاپیک ها نشون داده میشه. امکانش هست از این باشه ؟ چطوری غیر فعالش کنم ؟

لینک ارسال

فكر نكنم از اين باشه ولی شما ميتونيد اين hook رو غير فعال كنيد " (SOS31) Easy Topic Moderation v1.0.1" يه بار هم ورژنش رو هم چك كنيد شايد مشكل داشته بروز شده باشه ...

• پسند 1
لینک ارسال

فكر نكنم از اين باشه ولی شما ميتونيد اين hook رو غير فعال كنيد " (SOS31) Easy Topic Moderation v1.0.1" يه بار هم ورژنش رو هم چك كنيد شايد مشكل داشته بروز شده باشه ...

آره حق با تو بود نسخه جدیدی از این هوک منتشر شده Easy Topic Moderation 2.0.0

خب الان من چطوری قبلی رو به این ارتقاء بدم؟ پاکش کنم بعد اینو نصب کنم ؟ (اون وقت ترجمه هام نمیپرده؟:huh:)

لینک ارسال

نيازی نيست كه فايل ها رو حذف كنيد ! (مثل قبلی نصب اش كنيد بدون حذف چيزی !)

چرا ترجمه ها ميپره مگر اينكه قبل از اينكه Hook رو بفرستيد اون رو اول ترجمه كنيد كه برای اين كار بايد قسمت language اون رو پيدا كنيد و فقط كلمه اون رو تغيير بديد...يادم مياد كه شما ميخواستيد ترجمه های انگليسی به هم نريزند كه بهتره كه ترجمه رو بعدا انجام بديد

لینک ارسال

نصب نكن !!! اين ورژن مال 3.2.0 هستش ! شما اون هوك رو كه غير فعال كرديد مشكل بر طرف ميشه يا نه ؟!

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

تنها راه حلی که به نظر می رسه اینه که شما دونه دونه هوک ها رو غیر فعال کنی و چک کنید ببیند تا آخر هوک مورد نظر پیدا بشه. چون زمانی که می گید اون قابلیت ویرایش تاپیک رو براشون ورداشتید و همچنان نمایش پیدا می کنه اینه که چیزی روی سیستم تاثیر گذاشته و تنظیمات سیستم Override می شه که از اضافه شونده ها هست.

واقعا راه ساده تری نداره وگرنه خدمتتون می گفتم.

موفق باشید

• پسند 2
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...