رفتن به مطلب

نحوه تنظیم ورد موتورهای جستجوگر

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

می خواستم بدونم چطوری باید تو قسمت User Agent Management موتورهایی مثل yahoo - msn- bing -tiwitter رو وارد کنم ؟ (وقتی گزینه Add New User Agent رو میزنم فیلدها رو باید چه جوری پرکنم ؟!)

یه جای دیگه ای به غیر از اینجا تنظیمات دارن ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام

خوب اول باید ببینید که اون Agent که مد نظرتون هست نوعش چی هست موتور جستجو هست یا براوزر هست یا به غیر از این دو .

فیلد Name که همون نام یوزر ای جنت رو می نویسید درون key هم می تونید همون اسمش رو بزنید . Type هم که همون طور که توضیح دادم انتخاب می کنید.درون Regex هم نمی شه دقیق گفت چی باید بزنید چون متفاوته برای هر چیزی اگر بگید می تونم بگم چی بزنید .regex capture هم صفر باشه.

موفق باشید

• پسند 2
لینک ارسال

من می خوام همون چهارتایی رو که گفتم رو واردشون کنم .

ولی یه نکته: یه ورودی به نام MSN/Bing وجود داره این یعنی تلفیق این دوتاست ؟ نمیشه اینارو از هم جداشون کرد ؟ من میخوام برای هر کدوم ورودی جدایی رو داشته باشم .

منوی Add New User Agent شامل گزینه های زیر هستش :

User Agent Name

User Agent Key

User Agent Type

فیلد بالا شامل گزینه های زیر هستش که باید یکیش رو انتخاب کنم :

Web Browser - Search Engine - Other

و فیلدهای بعدی هم :

Regex

Regex Capture Version Number?

خب حالا اگر امکانش هست شما برای اون چهار تا این ورودی که بالا اشاره کردم، این فیلدها رو پر کنید (:huh:)

خیلی ممنون.

ویرایش شده توسط PGT
لینک ارسال

MSN/Bing هرجفتشون يكی هستش، و به صورت پيشفرض خود سيستم IPB اون ها رو شناسايی ميكنه "كلا همه فيلد هايی كه شما توی تنظيمات user agent ميبينيد به صورت پيش فرض مورد حمايت سيستم هستش مگر اينكه تغييری در ساختار سيستم داده باشيد كه نياز به تغيير داشته باشه.

• پسند 2
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
من می خوام همون چهارتایی رو که گفتم رو واردشون کنم .

به صورت پیش فرض توی سیستم هست چرا دوباره می خواید وارد کنید ؟

لینک ارسال

به صورت پیش فرض توی سیستم هست چرا دوباره می خواید وارد کنید ؟

یاهو و تویتر تو سیستم من وجود نداره (اگر فرض کنیم که MSN/Bing باهم هستن ) .

لینک ارسال

twitter كه نيازی نداره ولی خيلی جالبه YAHOO رو نداری ! مطمئنی ؟!

باشه اين متغيير ها رو اضافه كن

User Agent Name: Yahoo -- farsi ham mituneh bashe/ mesle inja ke taghiresh dadam

User Agent Key: yahoo

User Agent Type: Search Engine

Regex: Yahoo(.*?)(Slurp|FeedSeeker)

Regex Capture Version Number? 0

لینک ارسال

مطمئنی ؟!

آره نداشتم !

ولی حتی وقتی وارد کردم بازم مشکلم حل نشد . ببین وقتی تو این انجمن یه چیزی رو تو یاهو می گردم که مختص این انجمن باشه، IPB فارسی رو میاره، وقتی روی لینکش تو یاهو کلیک می کنم وارد انجمن ipbfarsi میشه و تو قسمت کاربران آنلاین هم نشون میده که یاهو وارد شده (درست همون طور که گوگل رو نشون میده)

من تو هیستوری ipseo رو نگاه کردم تو هیستوری گوگل و بینگ و فیس بوک و آلکسا هستن که یاهو هم بشون اضافه شد ولی موقع ورود یاهو رو تو قسمت کاربران آنلاین انجمن ما نشونش نمیده ! (نکنه ورودش مشکل داره:huh:؟)

در ضمن توی ipseo اصلاً دوتا نمودار Visitors From Search: Last 7 Days و Spider Visits: Last 7 Days تو قسمت IP.SEO >> Dashboard نمی یاره ! از وقتی ipseo رو ارتقا دادم من این دوتا نمودار رو دیگه ندیدم ! جالبته وقتی تو لوکال بش نگاه می کنم میبینمش :huh:

اینم بگم که من مد sitemap رو وقتی داشتم به نسخه جدید 1.3.2 ipseo ارتقاء میدادم به کل پاکش کردم .

ویرایش شده توسط PGT
لینک ارسال

آره نداشتم !

eee، حتما يكی اشتباها حذفش كرده....

ولی حتی وقتی وارد کردم بازم مشکلم حل نشد

برای نمايش ورود بايد صبر كنی نگران نباش تا ياهو سر كلش پيدا بشه زمان ميبره ولی گوگل 24 ساعت ترافيك ميده...

موقع ورود یاهو رو تو قسمت کاربران آنلاین انجمن ما نشونش نمیده !

يعنی همين الان ياهو رو شناسايی نميكنه ؟!

چطور متوجه ميشی كه اون بازديد كننده ياهو هستش ؟ برای چك كردن همه IP هايی كه توی قسمت آنلاين هستند كه خيلی بايد زمان صرف كنی !

در ضمن توی ipseo اصلاً دوتا نمودار Visitors From Search: Last 7 Days و Spider Visits: Last 7 Days تو قسمت IP.SEO >> Dashboard نمی یاره ! از وقتی ipseo رو ارتقا دادم من این دوتا نمودار رو دیگه ندیدم ! جالبته وقتی تو لوکال بش نگاه می کنم میبینمش

بايد بری به اين آدرس چك كنیببينی task رو غير فعال نكرده باشه..

System > System Scheduler

ببين Daily Cleanup غير فعال نباشه در ضمن اگه Next run برنامه 12 ساعت نبود ! حتما 12 ساعتش بكن*** برای همين Task Time: Hours رو بكن 12

اینم بگم که من مد sitemap رو وقتی داشتم به نسخه جدید 1.3.2 ipseo ارتقاء میدادم به کل پاکش کردم .

اين رو كه بايد حذف كنی چون ديگه خود IP.SEO با اين مد تركيب شدش به صورت OFFICIAL برنامه رو دادند قبلا ميخواستند sitemap رو IP.Sitmap كنند بعد تغييراتی توش داند و IP.SEO رو فرستادند بيرون....

• پسند 1
لینک ارسال

يعنی همين الان ياهو رو شناسايی نميكنه ؟!

نه والا، من که چیزی نمی بینم .:huh:

چطور متوجه ميشی كه اون بازديد كننده ياهو هستش ؟

اگه یاهو وارد بشه قسمت پایین خودش مینویسه yahoo دیگه و در بخش Latest Spider Hits مد ipseo نشونش میده .

بايد بری به اين آدرس چك كنیببينی task رو غير فعال نكرده باشه..

آره غیر فعال شده بود !!! من موندم کی میاد این دستکاری ها رو انجام میده اگه گیرش بیارم :huh: میزنم تو اون مخش ...

تنظیماتی رو که گفتی رو انجام دادم ولی بازم نشون نداد (فکر باید یکم صبر کنم آره ؟)

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...