رفتن به مطلب

SEO های دو برنامه IPB و vB !

MaN@L #KaK A S3!r0

ارسال‌های توصیه شده

امروز ميخواستم برای يكی از دوستان برنامه vBSEO رو روی vB نصب كنم، برنامه فوق العاده عالی هستش ! ولی اينقدر دم و دستكت داره كه ميره رو اعصاب نداشته آدم ، حالا بيا اين برنامه رو روی سيستم اجرا كن وقتی هم كه اجرا ميكنی بعد از كلی كلنجار رفتن با برنامه (35 دقيقه كامل وقت ام رو برای تنظيم كردنش صرف شد ! چه خبره !) ميخوايم بريم اجراش كنيم خوش بختانه اجرا شد عالی بود، رفتم برای اجرای كامل روی سايت ديگه نزديك به فاجعه بود چون وقتی كه روی سايت اين تنظيمات رو دادم ديگه هيچ صفحه ای رو برام باز نميكرد ! برنامه نويس خوبی داشته :angry: مجبور شدم كه برم هم كل برنامه رو از خط خارج كنم هم تمام String های برنامه رو از پايگاه داده حذف كنم !

خلاصه ديگه طرف مد SEO نميرم...

حالا سيستم IP.SEO خودمون، آی قربونش برم اينقدر اين سيستم راحت نصب ميشه كه نگو زير 4 دقيقه تمام تنظيمات انجام ميشه و د برو كه رفتيم... ولی بعضی‌ از اوقات (اخيرن ورژن 13.3) خراب كاری كرد كه IPS يه پك برای فيكس داد كه سيستم به حالت اول برگشت (خدا رو شكر) از محاسن ديگه اين برنامه نسبت به نمونه خودش در vB اينه كه كمترين query رو از سرور درخواست ميكنه و تنظيمات اون خيلی ساده و روانتر از نمونه خودش هست با همه اين احوال توی تست SEO،

IP.SEO رقيت خودش رو شكست داد !

حالا تجربه های خودتون رو بگيد.

من قبول دارم كه مديريت vB از IPB خيلی قوی تره ولی هر سيستم ويژه گی های خودش رو داره ( مثلا توی vB مد های خيلی جالب و پر قدرتی ميبينم كه جاشون توی IPB خاليه !، اگه برنامه نويس PHP ,SQL باشيد هم ميتونيد به راحتی برای IPB مد بنويسيد در صورتی كه توی vB كمی سخت تره !)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من قبول دارم كه مديريت vB از IPB خيلی قوی تره ولی هر سيستم ويژه گی های خودش رو داره ( مثلا توی vB مد های خيلی جالب و پر قدرتی ميبينم كه جاشون توی IPB خاليه !، اگه برنامه نويس PHP ,SQL باشيد هم ميتونيد به راحتی برای IPB مد بنويسيد در صورتی كه توی vB كمی سخت تره !)

شاید به عنوان تاپیکت ربطی نداشته باشه ولی باز می پرسم : برای نوشتن یه مد نرم افزار خاصی رو ارائه میدن ؟ (منظورم کمپانی های IPS و VB هستش) یا باید خط به خط تایپش کنی ؟

راستی این گوگل بیکار تشریف داره ؟ همش خوابیده پای انجمن ما :blink: تازشم داره فقط به لیست کاربران نگاه می کنه :angry: اونجا خبری هست که من نمی دونم ؟؟؟!!!! :) نکنه این یعنی یه اشکالی وجود داره ؟

ویرایش شده توسط PGT
لینک ارسال

نه برای‌ مد نوشتن بايد سيستم IPB خودتون رو به حالت DEVELOPER در بياريد "Dev" بعد تمام اطلاعاتش برای گرفتن خروجی در اختيارتون قرار داده ميشه و فقط شما تنها قسمت هايی از فيلد هايی كه خود سيستم براتون مشخص كرده كدتون رو ميتونيسيد...ولی بعضی از مد ها نياز به برنامه نويسی خارج از سرويس دارند كه باز به همون كد های كه در برنامه مينويسيد مربوط ميشه.

بهترين نرم افزارها برای نوشتن كد

NetBeans

PHP Eclipse

Zend Studio

PHPDesigner

ConTXT

هستند.

راستی این گوگل بیکار تشریف داره ؟ همش خوابیده پای انجمن ما :blink: تازشم داره فقط به لیست کاربران نگاه می کنه :angry: اونجا خبری هست که من نمی دونم ؟؟؟!!!! :) نکنه این یعنی یه اشکالی وجود داره ؟

والا اين دست من و شما نيست گوگول همه چيز رو چك ميكنه اگه از IP.SEO استفاده كرده باشيد كه ديگه مشكلی برای index شدن نداری

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
کدوم یکی به نظر شما از هر نظر کامله ؟

فرقی نمی کنه شما حتی می تونید با ترمینال لینوکس هم php بنویسید ! توی ویندوز با notepad همی می تونید این برنامه ها بیشتر برای نوع نمایش کد ها کاربردی هستند و سریع نوشتن کد ها که باعث راحتی کاربر می شه ! انتخاب خیلی زیاده و با خودتون هست.

لینک ارسال

من خودم با np++ کار می کنم که ویرایشگر قدرتمندی هست و تمامی کدهای php رو تشخیص میده و یه سری امکاناتی رو در اختیار کاربر قرار میده، گفتم شاید اینا ویژگی های خاصی رو داشته باشن .

ممنون

لینک ارسال

NetBeans

PHP Eclipse

Zend Studio

PHPDesigner

ConTXT

متاسفانه نرم افزار كامل نداريم ولی 3 تای‌ اول از همه بهترند

در مورد برنامه notepad هم بهترين برنامه ای كه من ديدم ConTXT هستش كه ميتونيد اينجا دانلود كنيد : http://www.contexteditor.org/

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...