رفتن به مطلب

اضافه کردن پسوند نسخه فایل های ارسالی

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

سوالم من اینه که شما چه طوری Topic suffix رو تو بخش دریافت تنظیم کردین که وقتی یه نفری فایلی رو ارسال می کنه در تیتر تاپیک ایجاد شده در انجمن، نسخه نرم افزار رو هم خودش اتوماتیک میاره ؟

Custom Fields جدیدی رو ایجاد کردم ولی هر کاری کردم نتونستم ان فیلد رو به صورت پسوند تو عنوان تاپیک بیارم .

به طور مثال این: دانلود|| قالب سبز رنگ بسیار زیبا|| 3.1 عنوان تاپیک ایجاد شده برای فایلی است که تو بخش دریافت ارسال شده، همون طور که می بینید نسخه فایل ارسالی تو عنوان تاپیک اومده .:angry:

میشه بگین شما دقیقاً چطوری عمل کردین ؟

با تشکر

ویرایش شده توسط PGT
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

خوب تمام این چیز ها در تنظیمات شاخه موجود هست درون تب Topic generation اما اون 3.1 از کجا اومده ؟! اون عبارت 3.1 رو ما درون Topic suffix گذاشتیم که بعد از نام می یاد. Topic prefix هم دانلود || هست . بدین ترتیب بعد و قبل از عنوان اون چیزی رو که می خوایم اضافه کردیم.

موفق باشید

• پسند 2
لینک ارسال

اون عبارت 3.1 رو ما درون Topic suffix گذاشتیم که بعد از نام می یاد

اهان، الان فهمیدم؛ اون عبارت در حقیقت ثابته و هر فایلی که در اون شاخه ارسال بشه این پسوند موقع ایجاد تاپیک به عنوانش اضافه میشه ... (البته اگه درست متوجه شدم:angry:)

ممنون.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

اهان، الان فهمیدم؛ اون عبارت در حقیقت ثابته و هر فایلی که در اون شاخه ارسال بشه این پسوند موقع ایجاد تاپیک به عنوانش اضافه میشه ... (البته اگه درست متوجه شدم:angry:)

ممنون.

بله کاملا درسته ثابت هست:blink:

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...