رفتن به مطلب

درخواست نسخه نال شده آِی پی برد !!!

amira4

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان

یه نسخه نال شده میخوام !!

میشه کمک کنید ؟!

بعد هم میتونم مثل این سایت کنم فرومم رو :

forum.myfc.ir

ممنون

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

سیاست گروه IPB فارسی شامل قراردادن لینک نسخه نال شده و اصل IPB برای دریافت نیست. شما می تونید از طریق اینترنت پیدا کنید.

forum.myfc.ir

این سایت تنها قالب سایت شون رو به سبز تغییر دادند در یک کلام بله.

موفق باشید

• پسند 2
لینک ارسال

با سلام

سیاست گروه IPB فارسی شامل قراردادن لینک نسخه نال شده و اصل IPB برای دریافت نیست. شما می تونید از طریق اینترنت پیدا کنید.

این سایت تنها قالب سایت شون رو به سبز تغییر دادند در یک کلام بله.

موفق باشید

سلام

من ورژن 3.2 رو دانلود کردم !!! چگونه نصبش کنم ؟

هاست و دامین هم دارم !!

چطوری رنگ قالب رو تغییر بدم !؟

• پسند 1
لینک ارسال

forum.myfc.ir

شما اگه جز كسايی باشی كه ليسانس قانونی دارند ميتونيد در خود بخش client سايت IPS تم اصلی رو به اين تم تغيير بديد...

سلام

من ورژن 3.2 رو دانلود کردم !!! چگونه نصبش کنم ؟

هاست و دامین هم دارم !!

ورژن 3.2 الان در حالت بتا قرار داره ممكنه كه برای اجرا به مشكل بر بخوريد، به هر حال ... شما تمام فايل های داخل پوشه upload رو توی هاستتون قرار ميديد بعد آدرس سايت " يا ساب فرومتون (همون جايی كه كد رو به هاست فرستاديد) ميريد بعد مراحل نصب رو انجام ميديد.

- با توجه به نوع سوالتون من اين موارد رو بهتون پيشنهاد ميكنم كه قبل از نصب انجام بديد.

1. اول از همه پايگاه داده خودتون رو ايجاد كنيد.

2. حتما قبل از استفاده از سيستم به مدت 1 هفته با سيستم بر روی كامپيوتر خودتون تست بگيريد بعد اقدام به راه اندازی روی سايت بكنيد.

3...فعلا چيزی به مخيله ام راه پيدا نميكنه، همين بسه

مگه شما سيستم رو نصب كرديد ؟ ! :angry: سوال اولی چی بود ؟

واقعيت اش من نه ورژن 3.2 رو كامل تست گرفتم نه هنوز كپی از اون رو دريافت كردم ، ولی كلا برای تغيير تم بايد به سربرگ Look&Feel مراجعه كنيد (البته اگه توی 3.2 تغييرش ندادند)

• پسند 1
لینک ارسال

forum.myfc.ir

ممنون

اگه يادت باشه همين قسمت رو توی پست قبلی تگ كردم، منظورم رو اگه درست متوجه بشی بد نيست، اين تم همون تم اصلی خود IPS هستش كه توی‌سايت IPS يه ابزاری گذاشتند كه شما ميتونيد رنگش رو تغيير بديد و به اصطلاح سفاريش كنيد...خوشبختانه PGT كارش رو انجام داد.

ولی من يه تم به شما پيشنهاد ميكنم

اين نمونه به نظرت چطور هستش ؟

http://www.ipbforumskins.com/demo/index.php?&settingNewSkin=14&k=880ea6a14ea49e853634fbdc5015a024

• پسند 1
لینک ارسال

اگه يادت باشه همين قسمت رو توی پست قبلی تگ كردم، منظورم رو اگه درست متوجه بشی بد نيست، اين تم همون تم اصلی خود IPS هستش كه توی‌سايت IPS يه ابزاری گذاشتند كه شما ميتونيد رنگش رو تغيير بديد و به اصطلاح سفاريش كنيد...خوشبختانه PGT كارش رو انجام داد.

ولی من يه تم به شما پيشنهاد ميكنم

اين نمونه به نظرت چطور هستش ؟

http://www.ipbforums...634fbdc5015a024

ممنون

این نمونه ی شما خوب است !! ولی یکم رنگش مایل به رنگ چمن باشه و استایل چمن رو داشته باشه خوبه

باز هم ممنون

• پسند 1
لینک ارسال

شما اگه جز كسايی باشی كه ليسانس قانونی دارند ميتونيد در خود بخش client سايت IPS تم اصلی رو به اين تم تغيير بديد...

ورژن 3.2 الان در حالت بتا قرار داره ممكنه كه برای اجرا به مشكل بر بخوريد، به هر حال ... شما تمام فايل های داخل پوشه upload رو توی هاستتون قرار ميديد بعد آدرس سايت " يا ساب فرومتون (همون جايی كه كد رو به هاست فرستاديد) ميريد بعد مراحل نصب رو انجام ميديد.

- با توجه به نوع سوالتون من اين موارد رو بهتون پيشنهاد ميكنم كه قبل از نصب انجام بديد.

1. اول از همه پايگاه داده خودتون رو ايجاد كنيد.

2. حتما قبل از استفاده از سيستم به مدت 1 هفته با سيستم بر روی كامپيوتر خودتون تست بگيريد بعد اقدام به راه اندازی روی سايت بكنيد.

3...فعلا چيزی به مخيله ام راه پيدا نميكنه، همين بسه

مگه شما سيستم رو نصب كرديد ؟ ! :angry: سوال اولی چی بود ؟

واقعيت اش من نه ورژن 3.2 رو كامل تست گرفتم نه هنوز كپی از اون رو دريافت كردم ، ولی كلا برای تغيير تم بايد به سربرگ Look&Feel مراجعه كنيد (البته اگه توی 3.2 تغييرش ندادند)

ممنون !! نصبش کردم !! ولی نمیشد کاری کرد !! همه چیزش بهم ریخته بود

پاکش کردم و دارم یکی دیگه میریزم

• پسند 1
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...