رفتن به مطلب

ابزار || تبدیل به IPB از دیگر سیستم ها

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

نه متاسفانه فعلا امکان چنین چیزی نیست!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 20
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

با سلام شما برای من مشخصات هاست و مکانی رو که IPB نصب کردید برای من بفرستید تا برای شما تبدیل کنم. البته کار تبدیل از نیوک رو چند سال قبل انجام دادم ولی احتمال می دم چون phpbb پورت شده برای nuke هست

نام فایل: تبدیل به IPB از دیگر سیستم ها ارسال کننده: وحید نامنی فایل ارسال شده: يكشنبه ۱۵ خرداد ۹۰ - ۱۱:۰۰ بخش فایل: ابزار های خاص ورژن: 1.1.3 ورژن پشتيبانی شده: IPB 3 می توانید بدون از دست دا

میخواستم از اساتید بپرسم که اگر از مای بی بی انتقال بدیم ، یوزر ها هم انتقال پیدا میکنه یا نه؟

• 4 هفته بعد...
  • بنیان گذار IPSFarsi

بله می شه به راحتی تبدیل کرد

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

من یک اشتباهی کردم کامل خدمت شما توضیح ندادم ! اگر IP.Content یا IP.Blog داشته باشید تبدیل می شه وردپرس وگرنه به انجمن تون تبدیل نمی شه!

• پسند 1
لینک ارسال

ایا بعد از تبدیل به IP.Content یا IP.Blog امکانش هست که مطالب رو به انجمن تبدیل کرد یا راه کاری نداره

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

نه متاسفانه فعلا راهی نیست :(

لینک ارسال

میشه نیوک رو تبدیل کرد ؟

من الان 13 هزار تا یوزر دارم و میخوام از 8.2 که phpBB2 هست بیام به IPB ، الان من خودم نتونستم تبدیل کنم یعنی نمیدونم به چه صورت هست و متاسفانه هیچ آموزشی هم وجود نداره

من الان نمیدونم که باید در موقع نصب مشخصات دیتابسی که میخوام تبدیل بشه رو بدم ؟!!! که بعدا بشه تبدیل کرد یا خیر

کل کاری که میخواهم انجام بدم بدین صورت هست که میخواهم انجمن نیوک به IPB تبدیل بشه و خود نیوک هم خودم یک سایت نوشته شده دارم ، پس باید اول انجمن رو به IPB تبدیل کنم و بعد سایت خودم رو اتصال بدم به IPB - میشه در این مورد راهنمایی بفرمائید

با تشکر

لینک ارسال

در ضمن cms خودم هم در لینک زیر هست

http://i-h.ir

البته به دلایلی عکسهای سایتم پرید

همچنین سایتی که میخوام تبدیلش کنم در لینک زیر هست

http://arshadeomran.com

لطفا کمک کنید یا چنانچه مقدور نیست راهنمایی کنید

با تشکر

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...