رفتن به مطلب

مشکل در فعال سازی حساب کاربری

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

تو انجمن ما وقتی یه نفری برگه عضویت رو پر می کنه ایمیلی که حاوی کد فعال سازی هستش، براش ارسال میشه و وقتی روی لینک فعال سازی ارسال شده کلیک می کنه، وارد انجمن میشه و سیستم پیغامی رو مبنی بر تایید عضویت نشون میده ولی وقتی کاربر می خوان لاگین بشه متوجه میشه که هنوز حسابش اکتیو نشده و یا به عبارت دیگه سیستم به صورت اتوماتیک گروه کاربریش رو از Validating به Member تغییر نمیده .

حالا قسمت جالبش اینه که وقتی کاربر درخواست ارسال دوباره لینک فعال ساز رو می کنه، سیستم بش میگه که این نام کاربری نیازی به فعال سازی نداره !!!!! و همچنان گروه کاربریش رو Validating نگه میداره .

به نظر شما مشکل از کجا میتونه باشه ؟

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من كه اصلا با همچين كيسی برخورد نكردم، ديدم كه فعال نكرده ولی وقتی دوباره درخواست ميده سيستم قبول ميكنه...به نظرم تيكت بايد بفرستی

-شايد Cookie های سايتت رو دستكاری كردی، ولی فكر نكنم ربطی داشته باشه.

+پست من به هيچ وجه مشكل بالا رو حل نميكنه ولی يه راه كار جديد هستش:

شما اين مد رو روی سيستم نصب كنيد

http://forums.ipbfar...d9%85-spam-bot/

بعد به اين قسمت بريد و چند تا سوال به سيستم اضافه كنيد

Admin CP > Tools & Settings > Question & Answer Challenge

بعد قسمت ارسال فعال سازی رو بر داريد، يعنی هركی ثبت نام كرد سريع وارد انجمن بشه..

برای اينكه ببينی چقدر سيستم تونسته موفق باشه مد Login logs رو هم ميتونی نصب كنی ولی اين مد تاثيری روی كار نداره و فقط گزارش ورود ميده همين.

يه سيستم captcha هم هست كه Keycaptcha بهش ميگن يادم نيست ولی اين هم جايگزين خوبيه به جای recaptcha

توی اين سايت ميتونی دريافتش كنی تنظيمش كنی

https://www.keycaptcha.com/

مد TOS مخصوصا ورژن 1.0.0 "اينجا 1.1.0 رو فرستادم" خيلی خوب هم هست چون برای روبات ها تعريف نشده قلم داد ميشه

اگه خواستی از مد بالا استفاده كنی اين هوك رو هم بايد استفاده كنی

مد TOS : http://forums.ipbfar...rms-of-service/

مد واجبش بعد از نصب TOS : http://forums.ipbfar...86%d8%a7%d9%85/

مورد بعدی هم ميتونيد اين كار رو بكنيد كه دو گروه كاربری ايجاد كنيد كه گروه كاربری اول بعد از 2 پست تاييد شده خودكار به گروه دوم ارتقا پيدا كنه كه مثل بقيه كاربر ها بتونه از كل سيستم استفاده كنه.( به فعال بودن مدير و ناظر های سايت شرطه وگرنه نوچ)

لینک ارسال

سلام

بعد به اين قسمت بريد و چند تا سوال به سيستم اضافه كنيد

سوال که به سیستم قبلاً اضافه کرده بودم یعنی هم کد امنیتی رو دارم هم اینکه سوالم دارم ...

يه سيستم captcha هم هست كه Keycaptcha بهش ميگن يادم نيست ولی اين هم جايگزين خوبيه به جای recaptcha

توی اين سايت ميتونی دريافتش كنی تنظيمش كنی

از این خیلی خوشم اومد، خدائیش این دیگه آخرشه ... :huh: ولی حیف :blink: وقتی می خواد عکس ها امنیتی رو از سرورش لود کنه رسماً جون میکنه، یه جورایی سایتشون تازه تاسیس هستش اینه که فعلاً برای استفاده خوب نیست و سرعت صفحه رو خیلی میاره پایین و از این بابت به پای کدهای امنیتی گوگل نمیرسه .

مورد بعدی هم ميتونيد اين كار رو بكنيد كه دو گروه كاربری ايجاد كنيد كه گروه كاربری اول بعد از 2 پست تاييد شده خودكار به گروه دوم ارتقا پيدا كنه كه مثل بقيه كاربر ها بتونه از كل سيستم استفاده كنه.( به فعال بودن مدير و ناظر های سايت شرطه وگرنه نوچ)

همین جوریش کاربرا تو انجمن گم و گور میشن اگه اینم بش اضافه بشه بی خیالمون میشن که .... :lol:

من الان چی کار کنم ؟ رسماً گیج شدم ...

لینک ارسال

1. اون مد خيلی به درد بخوره چون ديگه من به اين سيستمش اطمينان كامل پيدا كردم !

2. فعلا عضويت رو بدون تاييد قبول كن تا يه خاكی بريزم رو سرم، سيستمت چرا اين طوری شده

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

اول سلامتی دیتابیس رو از طریق بخش support قسمت Database Checker چک کنید که همه چی جلوش تیک سبز رنگ خورده باشه.

به تنظیمات مخصوصا عضویت برید همه رو به حالت پیش فرض برگردونید و دوباره تست کنید.

تنظیمات گروه کاربری validating رو هم چک کنید که اشتباها تغییری در اون ایجاد نشده باشه.

موفق باشید

لینک ارسال

سلام

اول سلامتی دیتابیس رو از طریق بخش support قسمت Database Checker چک کنید که همه چی جلوش تیک سبز رنگ خورده باشه.

این کار رو انجام دادم و فقط یه قسمتش تیک قرمز خورده بود که اونم ازش یه عکس گرفتم و پیوستش کردم

به تنظیمات مخصوصا عضویت برید همه رو به حالت پیش فرض برگردونید و دوباره تست کنید.

من فقط قسمت System Settings >> System >> Security and Privacy >> Security Managing Members رو میشناسم. به غیر از این تنظیمات دیگه ای هم وجود داره ؟

تنظیمات گروه کاربری validating رو هم چک کنید که اشتباها تغییری در اون ایجاد نشده باشه.

اینم چک کردم مشکلی رو نداشت (مگر اینکه تو این قسمت فیلد خاصی رو مد نظر داشته باشین!)

2. فعلا عضويت رو بدون تاييد قبول كن تا يه خاكی بريزم رو سرم، سيستمت چرا اين طوری شده

آره فعلاً گذاشتم روی تائید ادمین، نمی دونم والا فقط یادمه یه بار دوباره از اول راه اندازیش کردم چون داشتم یه مدی رو نصب می کردم که یهو انجمن منهدم شد:blink: و چون خوشبختانه از DB و فایل ها، قبلش بک آپ گرفته بودن دوباره بالا آوردمش فقط همین :lol:

راستی این سیستم قسمتی رو داره که دیتا بیس و اصلاً کل سیستم رو دوباره سازی کنه و اطلاعات یا فایل ها اضافی رو خودش پاک یا تصحیح کنه ؟ منظورم اون عملی هست که وقتی شما تو کامپیوتر دفراگم انجام میدین، اینجام همین طوری بشه .:huh:

post-166-0-27561400-1306945310_thumb.jpg

ویرایش شده توسط PGT
لینک ارسال

پيوستت رو نميبينم !؟ تيبل های سيستم رو توی diagnostic فيكس كن همشون رو نبايد ضبدر داشته باشی خيلی بده - همين كار رو بايد درست كنه

راستی این سیستم قسمتی رو داره که دیتا بیس و اصلاً کل سیستم رو دوباره سازی کنه و اطلاعات یا فایل ها اضافی رو خودش پاک یا تصحیح کنه ؟ منظورم اون عملی هست که وقتی شما تو کامپیوتر دفراگم انجام میدین، اینجام همین طوری بشه .

Optimizer و database manager دو تا app هستش كه به درد سايت های بزرگ ميخوره "بالای 2000 تا عضو داشته باشه" تاثير زيادی نداره ولی اگه قبلا مدی چيزی نصب كردی و حذفش كردی ميتونه كار ساز باشه و فضای SQL رو خالی كنه،‌ولی ديدم كه به بعضی از قسمت های الكی هم گير داده. مثلا يه هوكی تيبلی داره "داری هنوز از برنامه هوكه استفاده ميكنی" ولی ميگه كه بايد حذف بشه در صورتی كه اگه حذفش كنی سيستم از دست ميره.... به هر حال من تجويزش نميكنم :blink:

سوالات انجمنت رو ديدم، قوی ترش كن.

يادمه به انجمن پزشكی بود با بچه ها راه انداختيم يه سری سوال گذاشتيم كه فقط خود بچه های پزشكی ميتونستند جواب بدند " يعنی گفتيم هر كی سواد نداره نياد تو laugh.gif"

اين كاربر ERABE رو حذفش كن دوباره ميخوام ثبت نام كنم ببينم مشكلش حل شده يا نه

لینک ارسال

پيوستت رو نميبينم !؟

یادم رفت رفت بفرستمش الان فرستادم (تو همون پست قبلی)

تيبل های سيستم رو توی diagnostic فيكس كن همشون رو نبايد ضبدر داشته باشی خيلی بده - همين كار رو بايد درست كنه

این کار رو انجام دادم درست شد ولی همشون ضربدی نداشتن فقط دوتاشون اینطوری بود بقیه تیک سبز رنگ خورده بودن .

سوالات انجمنت رو ديدم، قوی ترش كن.

اینم به چشم :lol:

اين كاربر ERABE رو حذفش كن دوباره ميخوام ثبت نام كنم ببينم مشكلش حل شده يا نه

بعد از فیکس کردن دیتا بیس، دوباره تست زدم بازم نشد :blink:

نام کاربری رو حذفش کردم ولی سیستم رو از ایمیل فعال ساز درآوردم ها:huh: الان گذاشتم روی تایید ادمین .

ویرایش شده توسط PGT
لینک ارسال

یه نکته عجیب !!!

وقتی کاربری عضو میشه سیستم براش کدفعال ساز رو میل می کنه .

تو بخش ACP قسمت Manage Validating Members نام کاربری طرف رو نشون میده و تا اینجای کار همه چی درسته ولی داستان از وقتی شروع میشه که کاربر تازه ثبت نام کرده روی لینک فعال ساز ارسال شده، کلیک می کنه که در نهایت سیستم پیغام تائید کد رو میده ولی گروهش رو تغییر نمیده اما یه اتفاقی می افته اونم اینه که تو بخش Manage Validating Members قسمت ACP کاربر رو از لیست خارج می کنه ولی گروهش رو تغییر نمیده !!!!!!!!!:huh:

من دارم دنبال یه دیوار سفت می گردم که .... :blink:

ویرایش شده توسط PGT
لینک ارسال

نه اين تيبل ماله مد random logo هستش مشكل از اينها نيست....ميتونم موردتو از نزديك ببينم ؟ بايد ليست مد ها و هوك های نصب شده رو هم ببينم...

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...