رفتن به مطلب

بهترین روش برای ارسال فایل ها حجمی در IP.Download چیست ؟

Division

ارسال‌های توصیه شده

سلام

سوالم اینه که به نظر شما بهترین روش برای ارسال یه فایل حجمی در سامانه دانلود چیه ؟

چون مثلاً اگه شما بخواین نرم افزاری رو که ظرفیتش 1.5GB هستش رو ارسال کنید به طور حتم نمیشه به صورت مستقیم از طریق خود سامانه آپلودش کرد چون وسطش قطع میشه :blink:

من خودم نرم افزار مورد نظرم رو فشرده و به چند قسمت تقسیم می کنم و داخل یه پوشه ای تو سرور از طریق یکی از نرم افزارهای معمول ftp آپلود می کنم بعدش لینک فایل آپلود شده رو تو ارسالی به صورت پیوند به یک فایل درج می کنم .

1- تو دانلود سنتر هایی معروف ایرانی که نرم افزارهای حجیم رو به صورت رایگان عرضه می کنن از چه روشی برای آپلود استفاده می کنن ؟؟ چرا لینک های دانلودشون سر راست نیستن؟ مثلاً موقعی که به لینک دانلودشون نگاه می کنی علائمی مثل % یا %5D رو می بینی علتش چیه ؟:huh:

2- اکانت ftp چیه ؟ آیا ربطی به این موضوع داره؟

ویرایش شده توسط PGT
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

تو دانلود سنتر هایی معروف ایرانی که نرم افزارهای حجیم رو به صورت رایگان عرضه می کنن از چه روشی برای آپلود استفاده می کنن ؟؟ چرا لینک های دانلودشون سر راست نیستن؟ مثلاً موقعی که به لینک دانلودشون نگاه می کنی علائمی مثل % یا %5D رو می بینی علتش چیه ؟

به علت اینکه از سرور های قدرتمندی بهره می برند مقدار محدودیت آپلود فایل رو از مقدار های کم به بالا رسوندند.

به اون سبک آدرس دهی در اصطلاح Dynamic گفته می شه و برای این استفاده می شه که مسیر اصلی که فایل در اون قرار داره توسط کاربر قابل شناسایی نباشه ، چنین چیزی رو می تونید در IP. Downloads با Yes کردن گزینه Dynamic Url فعال کنید.

اکانت ftp چیه ؟ آیا ربطی به این موضوع داره؟

همون یوزر و پسی رو که در برنامه های FTP استفاده می کنید می کنید حساب FTP و اصلا ربطی به محدودیت ارسال حجم نداره چون به تنظیمات سرور مربوط می شه.

موفق باشید

لینک ارسال

من كه از Mediafire برای فايل های حجيم استفاده ميكنم، بعدش هم فايل ها رو تيكه بندی ميكنم كه يه وقت دلم نسوزه وسطش سيستم جواب نده بعد لينك پوشه mediafire رو به صورت mirror ميزارم - پوشه رو هم share public نبايد باشه، صرفا برای امنيت بيشتر.

من از سرور share استفاده ميكنم ، شما اختصاصی داريد ولی با سيستم IPD نديدم جايی 1Gb رو توی كارش بياره ولی سيستم IPD توانايش رو داره ولی‌ سرعت 1mb كه توی ايران هست اصلا جالب نيست. والا من كه سر در نميارم، اين پيام به طور كل نظر شخصي بدونيد :blink:

= به نظر من شما توی‌ سايتتون يه قسمت برای درخواست DVD فايل هاتون بذاريد خدا رو چي ديدی يه بنده خدايی‌ مثل من اومد بخواد فايل های شما رو يه جا بخواد مخصوصا حجيم هاشو....

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...