رفتن به مطلب

مشکل در آپلود نسخه جدید فایل در ماژول IP.Download

Division

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

من وقتی می خوام نسخه جدید مثلاً یه نرم افزار رو که قبلاً نسخه قدیمی اون رو ارسال کرده بودم، ارسال کنم آدرس دانلود نسخه قبلی خراب میشه .

نمی دونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه ...

یه جور دیگه می گم : فرض کنید شما نرم افزار office2007 رو قبلاً ارسال کردین حالا قصد دارین نسخه 2010 اون رو تو همون ارسالی به صورت آپلود نسخه جدید بفرستیدش (که البته امکان یه همچین جور کاری تو ماژول پیش بینی شده) یعنی یه طوری باشه که تمامی نسخه های office تو یه ارسالی موجود باشه و بازدید کننده دیگه سردرگم نشه و اگه بخواد می تونه نسخه قدیمی تر رو دانلود کنه . خب الان وقتی من office2010 رو از طریق گزینه آپلود نسخه جدید ارسال می کنم نسخه جدید نمایش داده میشه و نسخه قدیمی تو گوشه سمت چپ به صورت هیستوری نمایش داده میشه . وقتی کاربری بخواد نسخه جدید رو دانلود کنه هیچ مشکلی رو نداره ولی اگه بخواد نسخه قدیمی تر رو دانلود کنه باید بره تو قسمت هیستوری روی کلید دانلود کلیک کنه که در این صورت طرف نمی تونه دانلودش کنه چون سامانه، لینک دانلود نسخه قدیمی رو به هم میریزه !!! یه چیزای چرت و پرتی رو به عنوان لینک دانلود به کاربر معرفی می کنه .

در ضمن من از روش لینک به فایل برای آدرس دهی به فایل های آپلود شده توی سرور استفاده می کنم، یعنی اول فایل ها رو مثلاً تو پوشه ای در سرور آپلود می کنم بعدش لینک اون رو میام در ارسالی تو قسمت لینک به فایل قرار می دم .

اگه کمکم کنید خیلی ممنون میشم ...

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام وقت بخیر

الان من این فایل رو تست کردم :

http://community.pgtco.net/index.php?/files/file/24-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-flowcode-for-avr/

اشکال اینه که فولدری به نام monthly_04_2011 وجود نداره و پاک شده ، الان در فایل بالا نه لینک نسخه جدید کار می کنه و نه قدیم که نشون دهنده اینه که فولدر کلا حذف شده.

تنظیمات رو چک کنید ببینید فایل ها در کجا آپلود می شه و هواستون باشه که اینها فولدر های کش نیستن و اشتباهی حذفشون نکنید.

اگر سوالی هنوز هست بفرمایید.

موفق باشید

لینک ارسال

سلام

با تشکر از شما .

اشکال اینه که فولدری به نام monthly_04_2011 وجود نداره و پاک شده

جالبه من اصلاً داخل یه همچین فولدری فایل ها رو آپلود نکردم که بخوام لینکش رو بدم !! :blink: از وقتی این سرور اختصاصی رو گرفتم یه همچین پوشه ای را به هیچ وجه توسرور ایجاد نکردم :huh: خود سیستم این لینک عجیب غریب رو جایگزین لینک اصلی می کنه . این اتفاق زمانی رخ میده که بخوام نسخه جدید رو آپلود کنم .

من الان نسخه جدید رو پاک کردم و دوباره لینک جدید رو به صورت اپلود نسخه جدید بش دادم و اتفاقی که افتاد این بود که نسخه جدیدتره بالا اومد و نسخه قبلی رفت تو بخش نسخه های قبلی . تا اینجای کار مشکلی وجود نداره و وقتی می خوای نسخه جدید رو دانلود کنی براحتی دانلود میشه، ولی وقتی می خوای نسخه قبلی رو دانلود کنی بازم اون لینک عجیب غریب رو تحویل کاربر میده . بدترین قسمتشم اینه که وقتی که منه مدیر می خوام نسخه قبلی رو جایگزین نسخه فعلی کنیم هر دو لینک دانلود (هم نسخه قبلی هم نسخه جدید) بقا میرن :lol:

اگه میشه الان خودتون یه بار دیگه تو همون قسمت تست بگیرید . بسیار ممنون :wub:

ویرایش شده توسط PGT
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

خوب با توجه به اینکه سرورتون رو عوض کردید ، احتمالا این فولدر ها رو انتقال ندادید از سرور قبلی تون به جدید. این فولدر ها رو خود سیستم می سازه و متاسفانه باید بگم که فایل هاتون پریده .

اگر بتونید فولدر هاتون رو از سرور قبلی انتقال بدید مشکل حل می شه. دوم مسیری رو که فایل ها در سامانه دریافت ذخیره می شن رو تغییر بدید.

موفق باشید

لینک ارسال

به سوال ربطی‌ نداره فقط واسه اينكه از افسردگی در بيای ميگم

يه صفحه رو به نسخه 2007 چيه 2003 لينك مستقيم كن وقتی طرف بازش كنه بگه برو سر خيابون از دست فروش بخرش :blink:

لینک ارسال

خوب با توجه به اینکه سرورتون رو عوض کردید ، احتمالا این فولدر ها رو انتقال ندادید از سرور قبلی تون به جدید.

من این سرور رو تقریباً 8 ماه پیش خریدم و قبل از اون هم اصلاً بخش دریافت رو نصب نکرده بودم ، شاید من منظورم رو اشتباهی رسوندم :wub: من فکر می کنم یه نفری دومی وارد سرور میشه و لینک ها رو دستکاری می کنه :blink::lol::lol: یا اینکه این ماژول تو این قسمتش باگ داره .

حالا از شوخی گذشته من متوجه شدم ایراد کار کجاست ...

وقتی من فایلی رو به صورت لینک در پست ارسالی تو بخش دریافت قرار میدم مشکلی به وجود نمی یاد و همه چی درسته ولی اگر بخوام نسخه جدیدش رو ارسال کنم اون موقع لینک دانلود نسخه قبلی می پره^_^ و اگه بخوام نسخه قبلی رو جایگزین نسخه فعلی کنم اون موقع لینک دانلود هردوتاش می پره :D

من تو لوکال هم تست گرفتم همین طوری بود .

ولی راه حلش رو من این طوری پیدا کردم : باید مثل بچه آدم بیام به صورت معمولی از طریق خود سیستم فایل ها رو آپلود کنم و بی خیال آپلود مستقیم از طریق ftp و لینک مستقیم جایگزین بشم .

بالاخره بعد از کشتی گرفتن با تنظیمات PHP سرور موفق شدم سرور رو داغون کنم الان اگه بخوام می تونم فایل هایی تا ظرفیت 500 مگ رو بدون ftp آپلود کنم (فکر کنم الان دارن رو سرور آب میریزن:P) .

ولی یه سوال برام پیش اومده اونم اینه این تنظیمات ftp تو قسمت ادمین بخش دریافت رو برا چی گذاشتن ؟:wub: من که همین طوری می تونم آپلود کنم :huh:(البته با سرعت پنتیوم ذغالی!!)

به سوال ربطی‌ نداره فقط واسه اينكه از افسردگی در بيای ميگم

يه صفحه رو به نسخه 2007 چيه 2003 لينك مستقيم كن وقتی طرف بازش كنه بگه برو سر خيابون از دست فروش بخرش

بزار یه خاطره ای رو برات تعریف کنم: یادمه قبلاً که از انجمن ساز های رایگان استفاده می کردم یه روز داشتم تو ACP انجمن ساز --بیییپ-- ول می گشتم که یهویی متوجه شدم تنظیماتی که من انجام میدم یه چیزای جدیدی هم بش اضافه میشه:huh: اولش فکر کردم شاید کلم داغ کرده بعدش با هزار مکافات متوجه شدم تو قسمت ACP تنها نیستم یکی دیگه هم داشت اونجا دنبال نخود سیاه می گشت. خلاصه به هر جون کندنی بود IP طرف رو گیر آورم دیدم به به، طرف از کهکشان راه شیری نیست :huh: بعد از یه مدتی به چشم خودم دیدم انجمن به خاک سیاه نشست . رسماً دود شد رفت هوا .. :lol:

این شد که رفتم سراغ انجمن سازهای با اصل و نصب ... (حالا این چه ربطی به موضوع داشت:huh: بی خیال حیفم اومد پاکش کنم:D)

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

من که یه مقدار آخر گیج شدم :blink:

ولی یه سوال برام پیش اومده اونم اینه این تنظیمات ftp تو قسمت ادمین بخش دریافت رو برا چی گذاشتن ؟

اون تنظیمات FTP خیلی فایده ها داره یکیش این هست که مثلا شما هاست دیگه ای دارید که فقط برای اشتراک فایلتون خریدید و از شرکت دیگه ای هست ، به این ترتیب کافیه مشخصات FTP اون سرورتون رو به سیستم بدید تا فایل ها رو به اون سرور انتقال بده ، این طوری طوی پهنای باند هم صرفه جویی می شه .

به طور مثال شما هاست دانلود گرفتید از جای دیگه ، سیستم رو تنظیم می کنید و فایل ها روی هاست دانلود شما می رن :lol:.

یا حق:huh:

• پسند 2
لینک ارسال

اون تنظیمات FTP خیلی فایده ها داره یکیش این هست که مثلا شما هاست دیگه ای دارید که فقط برای اشتراک فایلتون خریدید و از شرکت دیگه ای هست ، به این ترتیب کافیه مشخصات FTP اون سرورتون رو به سیستم بدید تا فایل ها رو به اون سرور انتقال بده ، این طوری طوی پهنای باند هم صرفه جویی می شه .

به طور مثال شما هاست دانلود گرفتید از جای دیگه ، سیستم رو تنظیم می کنید و فایل ها روی هاست دانلود شما می رن :blink:.

خیلی خیلی ممنون .

من الان از یه سرور دارم استفاده می کنم که حجم بالایی رو داره که خود انجمن هم روش سوار شده، سوالم اینه که نیازی هست من یه سری تنظیماتی رو تو اون قسمت اعمال کنم یا اینکه بزارم فیلدها خالی (پیش فرض) بمونه ؟

ویرایش شده توسط PGT
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

برای قسمت FTP نیاز نیست چیزی رو پر کنید در حالت کنونی :blink:

موفق باشید:huh:

لینک ارسال

من الان متوجه منظور شدم، درسته توی ورژن 2.3.0 به بعد دو تا گزينه هستش كه يكی نوشته آپلود ورژن جديد يكی ديگه هم ويرايش فايل قبلا هم از سيستم IPD استفاده كرده بودم يه همچين چيزی توش بود ولی نه مثل اين !

توی همين سايت متوجه شدم چند تا از فايل های بروز شده ام لينكش حذف شده ، الان متوجه شدم منظورتون چی‌بوده :blink: دست رسی‌IPD تون رو هم حتما يه چكی‌ بگيريد كه همش Yes خورده باشه !

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...