رفتن به مطلب

مشکل در ثبت نام و همچنین تعویض نام کاربری

Parspake

ارسال‌های توصیه شده

سلام

فروم کلاب فوتبال من تقریبا 8 ماه هست که داره به خوبی کار می کنه. اما از 5 فروردین ثبت نام در این فروم متوقف شد.

مشکل اینه که هر نام کاربری که وارد میشه، پیغام میده که این نام کاربری قبلا استفاده شده. فرقی نمی کنه که چه نام کاربری وارد کنید.

طی دو ماه گذشته هیچ تغییری در تنظیمات این فروم ایجاد نشده. توی تنظیمات هم هرچی گشتم، چیزی پیدا نکردم.

لطفا راهنمایی کنید.

ویرایش شده توسط Parspake
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

ابتدا در مدیریت قسمت Support برید و از سمت چپ گزینه Database Checker انتخاب کنید. جلوی همه گزینه های باید تیک خورده باشه.

دوم از بخش Log In Management (در ابتدای ورود به مدیریت در سمت چپ) IPB Internal استفاده می شه ؟ به غیر از Internal جلوی گزینه دیگه ای تیک خورده ؟

در صورتی که از مد هم استفاده می کنید اسم مد ها رو ذکر بفرمایید.

موفق باشید

لینک ارسال

در قسمت دیتابیس همه تیک خوردن

در قسمت Log In Management این پیغام میومد که من درستش کردم.

System Error

Please rename each 'conf.dist.php' file in the following directories to 'conf.php':

/home/forummy/public_html/admin/sources/loginauth/live/
/home/forummy/public_html/admin/sources/loginauth/ldap/
/home/forummy/public_html/admin/sources/loginauth/openid/
/home/forummy/public_html/admin/sources/loginauth/external/

Go Back
Go to Dashboard
Go to Module Home 

بعد از این که درستش کردم، فقط گزینه ی Internal تیک خورده.

تنها مودی هم که نسب کردم اینه:

(DUSP) One-Click Ban

هنوز مشکل دارم.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

تا اینجا مشکل از تنظیمات نیست . درون پوشه cache ارورلاگ سیستم وجود داره که ایراد از چی هست ، اون رو اینجا بزارید تا بشه فهمید مشکل از کجا هست.

موفق باشید

لینک ارسال

توی فولدر کش ارورلاگ سیستمی وجود نداره. چند تا فایل ارور Sql داره که تقریبا شبیه به هم هستن و اون طوری که من دیدم چیزی مربوط به username وجود نداره. یکی از اون فایل ها رو اینجا می ذارم که ببینید.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Date: Sun, 03 Apr 2011 11:39:11 +0000
Error: 2006 - MySQL server has gone away
IP Address: 85.133.253.209 - /index.php?app=core&module=usercp&tab=members&area=signature
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
mySQL query error: SELECT * FROM skin_cache WHERE cache_set_id=1 AND cache_value_1='skin_core_global'
.--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------.
| File                                                                   	| Function                                                                  	| Line No.      	|
|----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------|
| admin/sources/classes/output/publicOutput.php                          	| [output].loadTemplate                                                     	| 1314          	|
'----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'
| cache/skin_cache/cacheid_1/skin_global.php                             	| [output].getTemplate                                                      	| 160           	|
'----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'
| admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php               	| [skin_global_1].globalTemplate                                            	| 336           	|
| admin/sources/classes/output/publicOutput.php                          	| [htmlOutput].fetchOutput                                                  	| 2450          	|
| admin/sources/classes/output/publicOutput.php                          	| [output].sendOutput                                                       	| 2977          	|
| admin/applications/members/extensions/usercpForms.php                  	| [output].showError                                                        	| 2364          	|
| admin/applications/members/extensions/usercpForms.php                  	| [usercpForms_members].saveSignature                                       	| 1818          	|
| admin/applications/core/modules_public/usercp/manualResolver.php       	| [usercpForms_members].saveForm                                            	| 275           	|
| admin/sources/base/ipsController.php                                   	| [public_core_usercp_manualResolver].doExecute                             	| 296           	|

ضمنا من از توی پنل ادمین سعی کردم که کاربر جدید ایجاد کنم و مشکلی نبود. از توی پنل ادمین این امکان هست. پس نباید اشکال از sql باشه.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

بهترین کار الان این هست که شما به آخرین نسخه که 3.1.4 هست ارتقا بدید ، مسایل امنیتی به کنار ولی به دو دلیل عمده :

1- فایل های IPB از نو ریخته می شن در صورتی که آسیب دیده باشن رفع می شه

2- هنگام ارتقا مشکلات احتمالی هم گفته می شه در هنگام اون هم مشکلات دیگه حل می شه.

موفق باشید

لینک ارسال

سلام، من قبلا با اين مشكل بسيار مواجه بودم اون هم به دليلي اين بود كه از call back system استفاده نكرده بودم الان سيستم ثبت نام شما فقط به صورت User name هستش يا نه هر دو امكان پذير هستش ؟

آيا سيستم IPB شما به ديتابيس ديگه bridge شده يا نه؟ الان روی سايتتون از چه برنامه هايی غير از IPB استفاده ميكنيد ؟ الان IPB 3.1.2 شما مال چه تاريخی هست ؟

عزيز اين ارور لوگی گذاشتی جديد نيست مال 7 روز پيشه همه ارور های كش رو خالی كن بعد دوباره اقدام كن.

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...