رفتن به مطلب

مشكل برطرف شد |‌| علت لود ناقص انجمن در مرورگر Internet Explorer چیست ؟

Division

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

آره قبول دارم، ولی کدوم مد انجمن رو به این روز انداخته ؟ :lol: اونو نمی تونم پیداش کنم :huh:....

برای اینکه بفهمیم اشکال از کجاست اول مد هایی که روی قسمت هیدر تاثیر گذار هستن رو باید غیر فعال کنیم اونم دونه دونه. هر کدوم رو که غیر فعال کردید و مشکل حل شد اون وقت راحت می شه بررسی و مشکل رو حل کرد

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای اینکه بفهمیم اشکال از کجاست اول مد هایی که روی قسمت هیدر تاثیر گذار هستن رو باید غیر فعال کنیم اونم دونه دونه. هر کدوم رو که غیر فعال کردید و مشکل حل شد اون وقت راحت می شه بررسی و مشکل رو حل کرد

سلام

من این کار رو انجام دادم و فکر کنم فهمیدم کدوم مد نوار هدر رو به هم می ریزه . مد Fusion Menu هستش . همون مدی که منوهای بالای صفحه رو مدیریت می کنه .

من Header Menu رو غیر فعالش کردم همه چی درست شد ولی وقتی دوباره فعالش کردم همه چی به هم ریخت و این دفعه بدتر هم شد !!! :huh:

بعدش Primary Navigation Management رو فعال و غیر فعال کردم مشکل هدر به کل حل شد ولی نوار پایینی پرید :lol:

همه این مشکلات در مرورگر IE9 وجود داره و سایر مرورگرها با انجمن هیچ مشکلی ندارن .... و الان با مرورگر Mozilla عین ساعت کار می کنه و هیچ مشکلی نداره .

من از نسخه 1.1.4 این مد استفاده می کنم کسی نسخه بروزتری ور سراغ نداره که اونم تستش کنم ؟؟

ممنون

post-166-0-25054800-1302242010_thumb.jpg

ویرایش شده توسط PGT
لینک ارسال

حدس میزدم مشکل از اون مد باشه

کمی با CSS ها کلنجار برید میشه درستش کرد

توی سایت سازنده مد هم یه بررسی بکنید

لینک ارسال

کمی با CSS ها کلنجار برید میشه درستش کرد

باشه برم دستکاریشون بکنم ببینم چی میشه ....

توی سایت سازنده مد هم یه بررسی بکنید

اتفاقاً اونجا هم رفتم خبری نبود و آخرین نسخه همین نسخه ای بود که من دارم ازش استفاده می کنم . ولی وقتی با IE9 به انجمن سازنده مد نگاه کردم دیدم مد اونا درست کار می کنه ...!!!!! :wacko: فکر کنم چون مدی که من استفاده می کنم نسخه نال شده هست و بابتش وجهی ندادم به خاطر اینه که به هم ریخته .:P

خدائیش تو یه چیزی موندم اونم اینکه این کمپانی IPS تو انجمنش چی کار کرده که اینقدر با IE سازگاری داره ؟؟ :lol: :huh:

ویرایش شده توسط PGT
لینک ارسال

اين مد خودش چند تا addon ديگه داره ولی به اون ها هم ربطی نداره

خدائیش تو یه چیزی موندم اونم اینکه این کمپانی IPS تو انجمنش چی کار کرده که اینقدر با IE سازگاری داره ؟؟

اونی كه شما توی IPS ميبينی كد‍ی هستش كه خودشون نوشتند نه مد Fusion menu اون خيلی فرق ميكنه كدش رو هم خودتون ميتونيد از طريق Firebug ، بكشيدش بيرون.(البته اگه منظورتون Header سايتشون باشه)

مدرش برای IE9 فعلا وقت نداره برای RTL فيكس بده گفته با 3.2 ميده كه كارو يه سره كنه. (الان فكر كنم متوجه شديد كه مشكل RTL داره)

• پسند 1
لینک ارسال

سلام

(الان فكر كنم متوجه شديد كه مشكل RTL داره)

بله درسته مشکل RTL داره چون وقتی RTL رو عوضش می کنی درست میشه ....

مدرش برای IE9 فعلا وقت نداره برای RTL فيكس بده گفته با 3.2 ميده كه كارو يه سره كنه

یه پیشنهاد دارم : بیایم خودمون مدش رو تغییر بدیم و درستش کنیم ؟:lol: شما رو نمی دونم ولی من به شدت علاقه دارم چند تا هوک یا مد رو این ور آماده کنیم :huh:

لینک ارسال

یه پیشنهاد دارم : بیایم خودمون مدش رو تغییر بدیم و درستش کنیم ؟

"در حال سوت زدن-شكلك نداريم ديگه!"

شما رو نمی دونم ولی من به شدت علاقه دارم چند تا هوک یا مد رو این ور آماده کنیم

الان با منی ؟ :huh: والا من كه سفارش مد پرسش و پاسخ كه مثل Yahoo Answer هستش رو دادم كه نمونش توی Vb هستش كه حدود 100 دلاری برام خرج برداشته هنوز كه آماده نيست ولی از من اگه ميپرسی مدهای Vb رو اگه تبديل كنيم خيلی بهتره - الان هم همين كار رو دارند ميكنند غير قانونی هم نيست :lol:"

الان هم يه مد BS برای ورود به سايت ساختم كه توی بخش دانلود ميتونی ببينی سازه اول كارم فكر كنم روی 3.1.4 هم كار كنه ولی اگه از Board Panel استفاده ميكنی از اين ديگه استفاده نكنی خيلی بهتره چون مال مايكل واقعا عاليه

لینک ارسال

من css های این مد رو دوباره revert کردم مشکلم حل شد .

الان که دارم از IE9 استفاده می کنم مشکلی ندارم و کل انجمن به طور کامل لود میشه و قسمت های Ajax هم به درستی کار می کنه، من فعلاً دارم با IE کار می کنم تقریباً تفاوتی با Mozilla نداره :huh: ولی به نظرم زنده باد موزیلا .... :wub:

بالاخره متوجه شدم مشکل از تغییراتی هست که خودم تو فایل های CSS مد ایجاد کرده بودم .

من فقط فونت هدراول رو به Tahoma تغییر دادم و همین کار دخل سیستم رو آورده بود چون وقتی فونت رو به Tahoma تغییر می دادم باید دفت می کردم که این فونت سایزش بزرگه و اگه سایز فونت هدر بزرگ باشه روی لود هدر اصلی تو مرورگر IE مشکل ایجاد می کنه . (عجب حدسی زدم :blink: به این میگن حس ششم)

خب راه حل : هیچی فقط باید سایز فونت رو کم کنیدش که من از 14px به 12px تغییر دادم . شما می تونید بر حسب نیازتون سایز فونت هدر اول رو تغییر بدین .

فقط کافیه تو قسمت CSS های مد Fusion Menu کدهای زیر رو جستجو کنید :

#primary_navigation li
{
float: left;
font-size: 14px;
margin-right: 22px;
text-shadow: #0a1a2b 1px 1px 2px;
font-family: helvetica, arial, tahoma, sans-serif;
}

#primary_navigation li:last-child
{
margin-right: 0px;
}

#primary_navigation li
{
margin-right: 15px;
}

و اون ها رو با کدهای زیر جایگزین کنید :

#primary_navigation li
{
margin-right: 22px;    	
text-shadow: #0a1a2b 1px 1px 2px;
font-family: Tahoma,helvetica,sans-serif;   
}

#primary_navigation li:last-child
{
margin-right: 0px;
}

#primary_navigation li
{
font-size: 12px;   
margin-right: 15px;
}

اگه دقت کنید فقط دو قسمتش رو تغییر دادم یکی فونت Tahoma رو فونت اول انتخاب کردم دوم هم سایز رو به 12px کاهش دادم (که البته اشاره کردم می تونید از این هم کمترش کنید)

سربلند باشید :lol:

ویرایش شده توسط PGT
لینک ارسال

خيلی عالی بود مرسی :blink:

با توجه به اينكه مشكل كاربر مربوطه برطرف شده است، تاپيك بسته ميشود. در صورتی كه مشكل برطرف نشده است لطفا به صورت پيام خصوصی درخواست باز شدن مطلب را بدهيد.

در صورت داشتن سوال در موارد ديگر لطفا تاپيك جديد باز كنيد، متشكرم

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...