رفتن به مطلب

مشكل برطرف شد |‌| مشکل در تعویض ترجمه های صورت گرفته

Division

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

من می خوام که از طریق آدرس ACP>>>Look & Fell>>>Manage Languages>>>English>>>Tutorials>>>public_actions ترجمه هایی که با ایمپورت کردن فایل ترجمه مد Tutorials () بوجود اومدن رو حذفشون کنم .

ولی بعد پاک کردن فارسی سازی ها سیستم ارور میده .

نمی دونم شاید روی سوالم یکم مبهم باشه، من مرحله به مرحله عکس هایی رو گرفتم تا بهتر منظورم رو متوجه بشین :

13018453941.jpg

13018453952.jpg

13018453953.jpg

بعد از اینکه ترجمه های صورت گرفته (با ایمپورت کردن فایل ترجمه ظاهر شدن) رو پاکشون کنم (یعنی همونایی که دورشون خط قرمز کشیدم) و به حالت پیش فرض ببرم ارور زیر رو نشون میده :

13018453954.jpg

اصلاً تو یه چیزی موندم اونم اینکه چرا باید وقتی فایل ترجمه ای رو که من ایمپورت می کنم بعضی وقتها زبان اصلی انجمن رو هم تغییر میده !! :lol: (ولی من می خوام فقط زبان فارسی رو تغییر بده) نمی دونم شاید من وقتی فایل های ترجمه رو ایمپورتشون می کنم راه رو اشتباهی میرم :huh:

من هدفم اینه که وقتی یه کاربری زبان انجمن رو تغییر میده به انگلیسی دیگه عبارات موجود به فارسی نشون داده نشن (منظورم عبارت های سیستم هست)

ممنونم میشم اگه یکی کمکم کنه .... مرسی

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

يه كاری كن ، همون متن انگليسيش رو بقلش كپی پيست كن. اين بايد جواب بده

لینک ارسال

زبان اینگلیسی IPB دارای حالت Protected یا حفاظت شده است ... یعنی قابل تغییر نیست

مشا الله چقد مد نصب کردین !!!!!!!!!!!!!!!! :huh::wacko::lol::wacko::P:wacko::wacko::wacko:

لینک ارسال

سلام

يه كاری كن ، همون متن انگليسيش رو بقلش كپی پيست كن. اين بايد جواب بده

این کار روانجام دادم جواب نداد ... :huh:

مشا الله چقد مد نصب کردین !!!!!!!!!!!!!!!!

حالا کجاش رو دیدی ... تو انجمن ما 30 تا app نصبه و یه چیزی حدود 35 تا هم هوک نصبه ... :lol:

لینک ارسال

تصوير 3 ام رو كه گذاشتی رو نگاه كن يه دكمه بقل تابلو عبور ممنوع داره فلش برعكس خورده، من الان اين رو امتحان كردم جواب داد وقتی كه به انتهای صفحه رسيدی به جای اينكه دكمه Go رو بزنی برو صفحه بعدی. من توی انجمن ام 4 تا زبان استفاده كردم الان انگليسيش رو چك كردم كلی خنديدم همه چی داشت :huh:

+ اگه الان قسمت زبان انگليسيت رو ببينی " SYSTEM " رو ميگم، همين تصوير رو ميبينی ولی مال شما نبايد 21 باشه چون كار من رو انجام ندادی. گزارش كن ببينم برای 3.1.4 هم همين ميشه يا نه :lol:

post-141-0-18076400-1301870322_thumb.png

لینک ارسال

سلام

کارت درسته .... خیل خیل ممنون .... روشی که گفتی جواب داد .:lol:

بسیییییییییار ممنون :huh:

لینک ارسال

سلام

کارت درسته .... خیل خیلی ممنون .... روشی که گفتی جواب داد .:lol:

بسیییییییییار ممنون :huh:

ویرایش شده توسط PGT
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

فقط یه نکته ای شما روی admin پس گذاشتید و چند تا تصویر از منو سایت که توی هیدر هست توی پوشه ادمین هست اون ها رو منتقل کنید به جای دیگه که دائما از کاربران یوزر و پس نخواد :huh:.

موفق باشید

لینک ارسال

فقط یه نکته ای شما روی admin پس گذاشتید و چند تا تصویر از منو سایت که توی هیدر هست توی پوشه ادمین هست اون ها رو منتقل کنید به جای دیگه که دائما از کاربران یوزر و پس نخواد :lol:.

موفق باشید

سلام

خیلی خیلی ممنون ....

اتفاقاً امروز صبح از یه کامپیوتر دیگه وارد سایت شدم دیدم پسورد می خواد :huh: پس علتش این بود :wacko:

بازم ممنون که ایرادات انجمن ما رو عنوان می کنید .. مرسی :P

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

با توجه به اينكه مشكل كاربر مربوطه برطرف شده است، تاپيك بسته ميشود. در صورتی كه مشكل برطرف نشده است لطفا به صورت پيام خصوصی درخواست باز شدن مطلب را بدهيد.

در صورت داشتن سوال در موارد ديگر لطفا تاپيك جديد باز كنيد، متشكرم

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...