رفتن به مطلب

نصب قالب

ارسال‌های توصیه شده

با سلام !

من قالب magnetic رو نصب کردم ! ولی به یک سری مشکل برخوردم که هر کاری کردم نتونستم حلشون کنم !

اول این که هرکاری کردم نتونسیم قالب رو زمانی که لاگین هستم فعال داشته باشم، زمانی که sign out می کنم درسته ولی وقتی لاگین می کنم قالب اصلی رو می بینم ، البته برا کاربرا درسته ها ...

دوم - این قالب منوی سمت راستش یه login داره که به صورت popup عمل می کنه. زمانی که کاربر می خواد ازین طریق وارد بشه اررور میده. حتما باید وارد صفحه اصلی لاگین بشی تا عمل ورود انجام بشه !

مورد سوم ! تصویر رو ببینید ! منوی بالا (گزینه مشخص شده سه ) رو ببینید، من که سر در نمیارم ....

مورد چهارم - گزینه های ۴ رو چطوری میشه نامشون رو عوض کرد؟

۵- آیا میشه به موقعیت مشخص شده پنج، منو افزود ؟ و موقعیت پنج پایینی میشه تصاویری رو نمایش داد؟

۶- چطوری می تونم گزینه های ۶ رو حذف کنم ؟!

۷ - این بخش رو چطوری می تونم تغییر بدم !

۸ - اگه موقعیت ۸ بره پشت نوشته ها فکر کنم زیبا تره

۹ - آیا میشه این بخش رو به کل برد زیر مقعیت ۵ پایینی قرارش داد؟

:D موندم این همه مشکل رو چطوری حل کنم :D:wacko:

post-9-0-74934400-1294960474_thumb.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ميبينم مثل من آدم زياد پيدا ميشه اين موقع شب كار ميكنند:D

خب جواب سوال اول : شما وقتی كه پوسته ای رو نصب ميكنيد "ميتونيد در قسمت مديريت تم ها اون رو به صورت پيش فرض قرار بديد" كاری كه شما كرديد اين بوده كه بعد از نصب به قسمت انجمن رجوع كرديد تم رو از قسمت پايين صفحه تغيير داديد، در حقيقت تم رو شخصی كرديد نه كلی برای كلی كردنش "پيش فرض قرار دادن برای همه اعضا" بايد به اين آدرس بريد

---in IP.Board در حقيقت تم اصلی IPB هست ، نام تم بعد از in نمايش داده ميشه

Admin CP > Look & Feel > Manage Skin Sets & Templates > Manage Templates in IP.Board

در اين قسمت HTML پوسته پيش فرض آبی پر رنگ مشخص شده ، پوسته مورد نظرتون حتما HTML اون خاموش هست وقتی روش كليك كنيد به صورت پيش فرض قرار داده ميشه

- از اون جايی كه تم مورد نظرتون رو بايد تنظيم كنيد بهتره كه فعلا دسترسيش رو به مديريت بديد تا نمايش اون فقط برای مديريت باشه تا مشكلاتش برای راست چين بودن درست بشه.

در مورد مشكل دوم: حتما اين پوسته از كد جاوا اسكريپت توی صفحه خودش استفاده ميكنه مثل يكی از مد ها "اسمش يادم رفته :wacko: " بايد كد های اول صفحه اين پوسته كه توی اين آدرس هست رو بخونی تا پيداش كنی

Admin CP > Look & Feel > Manage Skin Sets & Templates > Manage Templates in IP.Board ||>> Global Templates > globalTemplate

در مورد سوال سوم : يه سری برنامه رو اگه به سيستم اضافه كنيد اون قسمت نمايش ميده - بسته به نوع برنامه متغيير هست.

در مورد سوال چهارم : دقيقا بايد به اين آدرس بريد و تك تك كلمه های مشخص شده توی برنامه رو پيدا كنيد و فارسيش رو تاپيپ كنيد

Admin CP > Look & Feel > Manage Skin Sets & Templates > Manage Templates in IP.Board ||>> Global Templates > globalTemplate

-- بايد دقت كنيد كه همين طوری نبايد كلمه رو تغيير بديد اول ببينيد كدوم قسمت اين كلمه اومده بعد به كجا وصل شده منظورم اينه كه يك موقع كد رو با جمله مورد نظر اشتباه نگيريد كه اون وقت پيغام خطا ممكنه بهتون بده

سوال پنجم هم مربوط به اين قسمت ميشه

شما بايد ببينيد كه اين dig ِا Facebook كه معرفی شما در كدوم قسمت كد Html نمايش داده شده اون وقت تگ شو حذف كنيد

سوال شش هم باز همينه / همونه...

سوال هقت هم باز مورد چهارم هست با اين تفاوت كه ديگه جمله رو توی كد جستجو كنيد راحت !

پيشنهاد هشتم ديگه اين يكی رو شرمنده ام برنامه نويسش اينطوری نوشته :D ولی اگه CSS بدونی ميتونی تغييرش بدی ولی"خيلی" كار ميبره

مورد نهم، كدش رو نديدم ولی كار نشد نداره :huh:

تم قشنگيه من Surface شو دارم تنظيم ميكنم^_^

- مورد ديگه ای كه تم شما داره كه متوجه اون نشديد اينه، يه دور تصويری رو كه فرستادی رو دوباره ببين، دقيقا بالای شماره 4 كه با رنگ سبز روشن نشون كردی " سمت چپ قسمت جستجو" يه تغيير اندازه صفحه هست كه با توجه به راستچين بودن بايد سمت چپ قرار بگيره كه باز كد جاوا اسكريپتش هم توی تم پيدا ميشه ميتونی همونجا Float رو تغيير بدی. يا اينكه توی CSS براش تعريف كرده باشه، گفتم اين تم رو من ندارم تا دقيقا بگم كجا هاش هست خودم كه Surface رو تغيير دادم هنوز يه جا هاييش ميلنگه كه من وقت كافی برای درست كردنش ندارم ، ولی تم قشنگيه

لینک ارسال

خب جواب سوال اول : شما وقتی كه پوسته ای رو نصب ميكنيد "ميتونيد در قسمت مديريت تم ها اون رو به صورت پيش فرض قرار بديد" كاری كه شما كرديد اين بوده كه بعد از نصب به قسمت انجمن رجوع كرديد تم رو از قسمت پايين صفحه تغيير داديد، در حقيقت تم رو شخصی كرديد نه كلی برای كلی كردنش "پيش فرض قرار دادن برای همه اعضا" بايد به اين آدرس بريد

---in IP.Board در حقيقت تم اصلی IPB هست ، نام تم بعد از in نمايش داده ميشه

Admin CP > Look & Feel > Manage Skin Sets & Templates > Manage Templates in IP.Board

نه این کارو نکردم، من اصلان اگه دقت کرده باشی توی تصویر اون بخشو به طور کل حذف کردم !

ميبينم مثل من آدم زياد پيدا ميشه اين موقع شب كار ميكنند:D

شب ها که وقتت آزاد باشه بهترین موقع برای سایت سازی است ! آدم یه آرامشه دیگه ایی داره ... :wacko:

لینک ارسال

برای مورد ۸ من تا اونجا که می دونم توی جوملا سادست! به اینا میگن bullet کافیه 98% کنید موقعیتشون رو ولی توی IPB نمی دونم !

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

ماشالله شب ها چقدر ترافیک کاری زیاده :wacko:

در مورد شماره 8 ، اونها رو باید از طریق CSS سمت راست آورد. باید دید کلاس مربوط به اون در CSS چی هست بعد دقیقا فرمان float:right; رو برای اون تنظیم کرد.

موفق باشید

لینک ارسال

من مورد اول رو هنوز به نتیجه نرسیدم ! و همچنین مورد ۹ و ۳ خیلی مهم هستن .... 

در مورد سوال سوم : يه سری برنامه رو اگه به سيستم اضافه كنيد اون قسمت نمايش ميده - بسته به نوع برنامه متغيير هست.

اصلا منظورتون رو نمی فهمم ! لینک قالب اصلی دمو رو ببینید، منوی من کلا ریخته بهم ،،،

ویرایش شده توسط alix
لینک ارسال

در مورد شماره 8 ، اونها رو باید از طریق CSS سمت راست آورد. باید دید کلاس مربوط به اون در CSS چی هست بعد دقیقا فرمان float:right; رو برای اون تنظیم کرد.

موفق باشید

من فكر كردم ميخوان ببرنش زير نوشته های dig و Facebook :wacko:

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...