رفتن به مطلب

در خواست فارسی ساز IP.Blog

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

آیا برای IP.Blog فارسی سازی وجود داره

و آیا امکان این وجود داره که فقط یک Blog برای ادمین درست بکنم مثل بلاگ سایت ipbfarsi

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

فعلا فارسی سازی برای IP. Blog وجود نداره . در مورد IPBFarsi.com هم سیستم وبلاگ ردپرس هستش. شما می تونید با وردپرس بسازید تا IP. Blog . به علت اینکه نسبت به IPB از سئو بیشتری بر خوردار هست . در صورتی هم که چند کاربر داشته باشید می تونید از سریق IP. Converge بدون عضویت دوباره در وردپرس ، در وردپرس هم پست ارسال کنند.

موفق باشید

• پسند 1
لینک ارسال

البته من يه قسمت هايی از IP.Blog رو فارسی كردم "خير سرم" چون حجمش ماشالله زياده كمك كسی بده ، چرا نفرستيم ؟!

اين ماله ورژن قديمی IP.Blog هست ، دقيقا يادم نيست كدومشه ولی همراه با IP.Board 3.0.5 اجرا ميشد فكر كنم آخريش بود

اين هم لينكش

• پسند 1
لینک ارسال

• 1 سال بعد...
  • بنیان گذار IPSFarsi

فکر کنم ای پی بی . بلاگ نیازی به ویلد کارد نداشته باشه! درسته ؟ :-/:-?

نیازی به وایلد کارد نمی شه ، چون همه چی درون سازمانی خواهد بود و درون IP.Board ولی این مورد توی IPS Suite که همون نسخه 4 هست تغییر پیدا می کنه و به احتمال خیلی زیاد این قابلیت اضافه بشه.

• پسند 2
لینک ارسال

عذرخواهی می کنم من تازه این به این سیستم وارد شدم و یه مشکل دارم و اون اینکه من فارسی ساز یکی از هک ها را دارم و می خوام روی فارسی سایت ایمپورت کنم مثلا برای گالری رو می خوام نصب کنم از طریق همون لاین نصب زبان که فارسی را نصب می کنم فارسی ساز این اپلکشن ها نصب نشد ایا راه حل و روش خاصی وجود دارد ؟ لطفا منو راهنمایی کنید

مرسی

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

قوانین سایت رو مطالعه بفرمایید :

از ارسال پست در انتهای تاپیک های دیگر که مرتبط با مشکل شما هستند خود داری کنید و مشکل خود را در موضوعی جدید مطرح کنید.

تاپیک بزنید شما رو کمک می کنیم :)

لینک ارسال

این تاپیک قدیمی است و زمان ارسال تاپیک فارسی ساز این برنامه موجود نبود ولی :

فارسی ساز IP Blog مدتی قبل حدود 1 ماه پیش در بخش دانلود قرار گرفت :)

محض اطلاع کاربرانیکه شاید این تاپیک رو ببینند.

• پسند 4
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...