رفتن به مطلب

بررسی انتقال از PHPBB3 به IP.Board

ارسال‌های توصیه شده

با سلام،

من به تازگی با IPB آشنا شدم و در موردش هم کمی مطالعه کردم و به نظرم جالب اومد، ولی از اونجایی که لایسسنس رایگان نداره کمتر کسی ممکنه از PHPBB بخواد روی IPB سویچ کنه. unsure.gif

می خواستم ببینم با این تفاسیر آیا اسکریپتی برای انتقال پست ها از PHPBB هست و اینکه کلا در حالت مقایسه ای مطلبی در این مورد نوشته شده که امکانات اونها رو مقایسه کنه؟

راستش رو بخواید برای من یکی از کابوس های PHPBB تغییر و Customize کردن قالب هاش هست و یا نوشتن قالب جدید که در صورتی که PHPBB مد هم شده باشه واقعا عذاب آور می شه!!! ph34r.gif

سپاس گذارم

cool.gif

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام خدمت شما دوست عزیز

من به تازگی با IPB آشنا شدم و در موردش هم کمی مطالعه کردم و به نظرم جالب اومد، ولی از اونجایی که لایسسنس رایگان نداره کمتر کسی ممکنه از PHPBB بخواد روی IPB سویچ کنه.

البته این مورد برای کاربرای ایرانی بیشتر صادق هست اما تعداد افرادی که به IPB کوچ کردن کم نیست.

می خواستم ببینم با این تفاسیر آیا اسکریپتی برای انتقال پست ها از PHPBB هست و اینکه کلا در حالت مقایسه ای مطلبی در این مورد نوشته شده که امکانات اونها رو مقایسه کنه؟

در مورد اسکریپت بله وجود داره که این کار رو به راحتی براتون انجام می ده که جزییات این تبدیل کننده رو می تونید در لینک زیر بخونید :

http://www.invisionpower.com/suite/convert.php

اما در مورد مقایسه به علت اینکه هر دو سیستم دارای خیلی از امکانات هستند قابلیت لیست کردن تمامی امکانات و مقایسه وجود نداره و بهترین توصیه خود شما از دو سیستم روی Local هست .

راستش رو بخواید برای من یکی از کابوس های PHPBB تغییر و Customize کردن قالب هاش هست و یا نوشتن قالب جدید که در صورتی که PHPBB مد هم شده باشه واقعا عذاب آور می شه!!!

بیشتر مد های IPB نیاز به تغییر در قالب ندارند در نتیجه نیاز به ویرایش قالب نیست.

موفق باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...