رفتن به مطلب

پروژه های بعدی

MaN@L #KaK A S3!r0

ارسال‌های توصیه شده

احسنت، اين هارد درايو ام صدايش در اومده هی تق تق صدا ميده آخر عمره شه اين فايل ها رو هم داخل بوده رفته تو dark sector ! ببينم ميتونم احيا شون كنم يا نه... (با اين درخواستت رفتم تو فضا پسر)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

اوکی پیدا کردی بذار.دمت گرم :-* .اون یوزرنیمت مارو کشته! :D

لینک ارسال

• 1 سال بعد...

سلام

خسته نباشید دوستان. در حال حاضر چند تا فارسی ساز وجود داره و بهترینشون از لحاظ دقت و کیفیت کدوم هستش ؟

کیفیت فارسی سازهایی که خودم تابحال دیدم اصلن جالب نبوده. به همین علت گفتم شاید بشه یکاری کرد. مثلن یه تیم

تشکیل بدیم و محصول رو با دقت تموم ترجمه یا حداقل تصحیح کنیم و براش یه هزینه هم درنظر بگیریم.

البته نمیدونم تا چه حد امکان اینکار فراهمه.

باسپاس../.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

در حال حاضر چند تا فارسی ساز وجود داره و بهترینشون از لحاظ دقت و کیفیت کدوم هستش ؟

از چندتا فارسی ساز اگه منظورتون فارسی ساز انجمن است که آخرین نسخه بهترین نسخه می باشد....

کیفیت فارسی سازهایی که خودم تابحال دیدم اصلن جالب نبوده. به همین علت گفتم شاید بشه یکاری کرد. مثلن یه تیم

تشکیل بدیم و محصول رو با دقت تموم ترجمه یا حداقل تصحیح کنیم 

اگر به نظرتون کیفیت فارسی سازها مناسب نیست خیلی خوشحال می شویم دوستانی مثل شما کار فارسی سازی مد ها را انجام دهند....البته هماهنگ با مدیریت انجمن

و براش یه هزینه هم درنظر بگیریم.

اگر تیتر بالای انجمن توجه کرده باشد... مرجع رایگان پشتیبانی IPB در ایران

لینک ارسال

ممنون بابت پاسخ گویی سریع.

در خصوص هزینه بله من متوجه رایگان بودن خدمات اینجا هستم، اما من فکر میکنم برای فارسی سازها جای تجدید نظر میتونه وجود داشته باشه.

تیم میتونه در کنار کارهایی که رایگان ارائه میده، یک کار حرفه ای رو به صورت پرمیوم لحاظ کنه اینطوری انگیزه ای میشه برای دستیارها.

علت اصلی کیفیت نه چندان جالب فارسی سازهای فعلی هم به تصور بنده همین هستش، چون همکارای فارسی ساز انگیزه ی کافی برای انجام یک

کار ایده ال رو ندارن.

البته من هنوز نمیدونم نسخه ی آخری که فرمودید درحال حاضر در انجمن فعلی لود شده یا خیر.. سعی میکنم بررسی کنم حتمن کیفیتش رو :give_rose:

بازم به دوستای فارسی ساز خسته نباشید میگم :yes1:

باسپاس../.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

خیلی ممنون از پیشنهاد شما 

علت اصلی کیفیت نه چندان جالب فارسی سازهای فعلی 

اگر جایی از فارسی ساز ها مشکل خاصی داشت و به نظر شما بی کیفیت بود در قسمت پیشنهادها مطرح نمایید...

موفق باشید... :)

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

سوپروایزر فارسی ساز انجمن (IP.Board) من هستم. اینکه شما می فرمایید کیفیت خوبی نداره، به نظر بنده کیفیت خیلی بالایی داره. چون عبارات عینا ترجمه نشده و بر اساس نیازهای زبان فارسی و مفهومی ترجمه شدن. اما من متوجه نشدم شما بر اساس چه معیاری می گید که کیفیت خوبی نداره.

در فارسی ساز از کلمات فارسی رایج در کشور استفاده شده و از کلماتی که رایج در زبان کنونی کشور نیست استفاده نشده. به طور مثال برون رفت و ... .

اگر معیاری رو که مقایسه کردید رو بفرمایید ما خیلی خوشحال می شیم کیفیت کار رو ببریم بالا :) .

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام دوباره :)

حرف های شما کاملا درست هست و بنده کامل قبول دارم.

البته بعضی جا ها مثل اون بخش خوانده ام و می پذیرم مربوط به سیستم هست یا چند جای دیگه چن به صورت جدا از هم متن قرار گرفته.

حتما از پیشنهادات شما استفاده خواهیم کرد.

با تشکر از وقتی که گذاشتید. :give_rose:

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...