رفتن به مطلب

سوالات یک مبتدی "بيشتر از مبتدی!"

ارسال‌های توصیه شده

این مواظب باش سایتت رو نبندن به کی بودی ؟‌:wacko:

شروع كننده اين موضوع شما مگه نبوديد ؟ اين برنامه ای كه روی سايتتون نصب كرديد كپی رايت داره اگر از سايتی اين بسته رو پيدا كرديد اين احتمال رو هم بديد كه ممكن هست افرادی كدی داخل برنامه نوشته باشند كه اطلاعات پايگاه داده سايت رو در اختيارشون قرار بده، اگر هم سازنده اون برنامه متوجه بشه كه داريد از برنامه اش بدون اجازه و پرداخت هزينه اون استفاده ميكنيد به هاستتون شكايت ميكنه.

در مورد برنامه IPB كه داريد استفاده من كه دسترسی به ليست ليسانس دار ها ندارم ، اگر دارنده ليسانس هستيد ممكن هست كه لينك بكی كه از سيستم به IPS فرستاده ميشه رو اونها دريافت كنند و ممكن هست كه چك بشيد.

من از سيستم كاری اون ها ديگه خبر ندارم...

بازم سلام.

یه سوال‌!

چرا آواتر با فرمت گیف که انیمشن هست رو نمایش نمیده در صفحات ؟

ببینید اینجا رو

فكر كنم بايد براش تعريف بشه به هرحال كه من مشكلی باهاش ندارم... بار اولمه كه دارم اين رو ميبينم... شايد ابعاد تصوير بزرگتر بوده كه سيستم خودكار كوچيكش كرده شايد هم نه...

اين هم نمونه تصوير از پنل مديريت نسخه اصلی "نسخه های نال شده خيلی از جا ها مشكل دارند كه استفاده كردن از اونها با توجه به اينكه حمايت نميشند خيلی سخت هست مگر اينكه برنامه نويس Php باشی و ديگه هيچ"

post-141-023528800 1288635401_thumb.png

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 26
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

سلام وقت بخیر در بخش System Settings تب Forums گزینه Board Guidelines در بخش System Settings تب Setting گزینه Security and Privacy سپس New registration email validation که می تونید بر روی None ب

به دليل داشتن موارد مهم در پرسشهای اين پست، "مهم" شد. سلام. امکانات زیادی توی سیستم های مختلف هست که نیاز به بیان نداره ، یعنی اگر مباشه تعجب داره .... اما خوب پیدا کردنش تو سیستمی که تازه دا

در لینک ها نمی شه کاری نکرد که فارسی نشه ولی می شه به حالت مثلا topic6547.php در آوردش. این فارسی شدن به سئو هم کمک می کنه . اگر می خواید لینک ها این طوری نشه و به حالت معمولی باشه داخل config_global.

تصاویر ارسال شده

• بنیان گذار IPSFarsi

هر دفعه واسه ایجاد تالار باید برای سطح دسترسی ها هم رفت کلی تیک زد ...:wacko: بخصوص من که میخام دسترسی ها متفاوت باشه و نمیخام همش تیک خورده باشه !

ایا نمیشه یه مقدار پیشفرض تایین کرد که وقتی مثلا تالار جدید ایجاد میکنیم سطح دسترسی ها رو نخواد واسه هر تالار جدید دوباره تیک زد ؟

چرا می شه شما هر چند تا تالاری که می خواید بسازید ، موقعی که خواستید دسترسی ها رو تیک بزنید ، هیچی چیزی رو تیک نزنید و پیغامی رو که می یاد OK کنید. بعد که تمام انجمن هاتون رو ساختید رو تنظیمات Premision هر انجمن کلیک کنید . حالا عبارت Copy Permissions From می تونید ببینید :

post-1-053821300 1288642034_thumb.jpg

انجمن مورد نظر خودتون رو که دسترسی های اون رو عینا می خواید مثل این انجمن باشه انتخاب کنید و تمام.

در مورد آواتار تست کنید ببینید Resize کننده اگر فعال باشه احتمالا از اون هست . ( داخل تنظیمات User Profile )

موفق باشید

• پسند 1
لینک ارسال

اخ من عاشق این کپی فرام سطح دسترسی هستم :wacko::D

ندیده بودمش .... مرسی.

آره ریسایز داشته عکس ها ...

اما خوب راهی نداره که گیف ها رو هم بعد از ریسایز همونجور انیمیشن نشون بده ؟

توی سیستم های دیگه مثل وی بی ای مشکل وجود نداره

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

در این مورد ریسایز شدن به خاطر روش استفاده در سیستم هست و من اطلاع دقیقی از این متد ندارم که بتونم راهنمایی کنم. بهترین راه مطرح کردن با خود IPS هستش. در صورتی هم که Resize رو غیر فعال کنید هر تصویری رو دیگه ریسایز نمی کنه و Scale می کنه به اون اندازه شما.

موفق باشید

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

این مد هنوز منتشر نشده و در مرحله تولید هستش. سوالات توی این تاپیک خیلی زیاد شد . سوالاتتون رو در تاپیک جدید بزنید .

قفل

• پسند 1
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...