رفتن به مطلب

بک آپ گیری !

ارسال‌های توصیه شده

سلام برای قالب سایت من مشکلی پیش آمده میخوام یک بک آپ بگیرم و کلا به ۳.۱.۲ انتقال بدم نحوه گرفتن بک آپ چگونه هست ؟

فراموش نکنید دوباره میخوام نصب کنم بعد از نصب محتویات انجمن سر جاش باشه .

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

برای قالبتون که مشکل داره از پوشه images هست که معمولا این مشکل روی سرور های ویندوز اتفاق می افته ولی خوب لینوکس هم ممکنه. شما نیاز نیست که کل IPB رو دوباره از اول بریزید. قالبتون رو پاک کنید . بعد اول فایل images*.xml رو داخل IPB ایمپورت کنید و بعد خود قالبتون رو . مشکلتون حل می شه .

موفق باشید

لینک ارسال

سلام بله مشکل همین بود تشکر

یک مشکل دیگه اینکه تصاویر شخصی که قرار میدم آپلود میشه ولی نمایش داده نمیشه :unsure:

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

خدا رو شکر که مشکل اول حل شد.

در مورد مشکل دوم گر دقت کنید آدرس تصویر آپلودی http://localhost/ داره اولش. چک کنید ببینید حتما آدرس سایت رو درست وارد کردید و localhost نباشه.

موفق باشید

لینک ارسال

سلام یک مشکل جدید پیش آمده

من هاستم را عوض کردم و یک بک آپ از SQL گرفتم و یک بک آپ از کل سایت حالا کل فایل ها را ریختم و sql ها هم ریختم فایل configuration.php هم ادیت کردم و با آدرس دیتابیس جدید و ... ست کردم ولی بازم این ارور را میده

There appears to be an error with the database.

If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again.

You can try to refresh the page by clicking here 

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

یوزر جدید برای دیتابیس جدیدتون توی هاست جدیدتون بسازید و دسترسی کامل به اون بدید. بعد در فایل config.php مشخصات DB User و کلمه عبور اون رو تغییر بدید. مشکل حل می شه.

موفق باشید

+عالی بود:unsure:

ویرایش شده توسط MaN@L #KaK A S3!r0
پست بدم كه چی شه ؟
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

اگر تمایل دارید یوزر و پسورد cPanel تون رو برای من پیغام خصوصی کنید تا براتون تنظیم کنم.

موفق باشید:unsure:

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...